1.11.2014

1
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
358.38
2
TJ Ostrava KST (CZE)
320.83
3
ŠKST RUŽOMBEROK
232.85
4
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
232.38
5
STK IVÁNKA PRI DUNAJI
218.33
6
ŠKST RUŽOMBEROK
185.20
7
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA/KST VIKTÓRIA TRNAVA
146.40
8
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
122.63
9
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
119.28
10
STAVOIMPEX HOLÍČ
117.31
11
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
109.97
12
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
107.31
13
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
105.81
14
GASTO METALFIN GALANTA
101.03
15
STK ELASTIK TRNAVA - HORNÉ OREŠANY/KST VIKTÓRIA TRNAVA
96.37
16
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
92.63
17
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
87.99
18
STK LUČENEC - KALINOVO
86.11
19
STK LEVICE
79.87
20
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
78.53
21
STK RYBNÍK
74.48
22
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
70.80
23
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
69.29
24
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
68.27
25
DRUŽST.HONT.TRSŤANY/ŠKST TOPOĽČANY
67.05
26
STO VALALIKY
66.21
27
STO MOKRANCE/ŠSTK JUNIOR ČAŇA
59.09
28
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
58.02
29
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
54.44
30
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
54.24
31
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
53.71
32
ŠKST RUŽOMBEROK
50.77
33
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
49.83
34
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
49.26
35
ŠKST KARLOVA VES
47.11
36
STK N.MESTO/VÁHOM
47.04
37
ŠKST RUŽOMBEROK
45.11
38
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
41.38
39
MSTK TVRDOŠÍN
41.20
40
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
40.67
40
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
40.67
42
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
39.80
43
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
39.70
44
TTC MAJCICHOV
39.24
44
STK LEVICE
39.24
46
ŠKST KARLOVA VES
38.83
47
DRUŽST.HONT.TRSŤANY
38.67
48
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN/KST DRIVE TR. JASTRABIE
38.59
49
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
38.37
50
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
37.76
51
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK/TJ OBCE SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK
36.36
52
MSTK VTJ MARTIN
36.26
53
STO VALALIKY
36.21
54
TTC MAJCICHOV
35.26
55
MŠK ŽIAR/HRONOM
34.53
56
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
34.21
57
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
33.79
58
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
33.56
59
SK VYDRANY/ORECHOVÁ POTôŇ
33.41
60
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
33.40
61
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
33.06
62
TTC MAJCICHOV
33.03
63
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
32.96
64
ŠKST MICHALOVCE
32.88
65
GASTO METALFIN GALANTA
32.31
66
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
31.30
67
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
30.98
68
MSK MALACKY
30.71
69
TTC MAJCICHOV
29.93
70
MSK ČADCA
29.76
71
STO VALALIKY
28.98
72
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
28.32
73
MŠK ŽIAR/HRONOM
28.30
74
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
27.27
75
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
26.94
76
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM/ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
26.32
77
STO VALALIKY
26.07
78
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
26.04
79
MŠK "SLAVOJ" STO SP. BELÁ
25.99
80
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
24.93
81
ŠKST BOŠANY
24.92
82
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
24.25
83
GEOLÓG ROŽŇAVA
23.96
84
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
23.22
85
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
22.79
86
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
22.09
87
MKST V. KAPUŠANY
21.96
88
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
21.79
89
STK LUČENEC - KALINOVO
21.77
90
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
20.66
91
TJ DRUŽSTEVNÍK NEVERICE
20.42
92
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
20.33
92
GEOLÓG ROŽŇAVA
20.33
94
TJ STO VIŠŇOVÉ
19.85
95
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
19.37
96
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
19.16
97
MSTK KRUPINA
19.04
98
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
18.69
99
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
17.74
100
SEVERKA KEŽMAROK
17.64
101
STO KLADZANY/MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
17.01
102
STO VALALIKY
16.73
103
GASTO METALFIN GALANTA
16.64
104
MSTK LEOPOLDOV
16.47
105
GEOLÓG ROŽŇAVA
15.90
106
GEOLÓG ROŽŇAVA
15.79
107
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
14.73
108
STO VALALIKY
14.16
109
TJ STO LETANOVCE
14.10
110
OŠK ZAVAR
13.88
111
ŠKST KARLOVA VES
13.62
112
SEVERKA KEŽMAROK
13.36
112
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
13.36
114
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
13.29
115
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
10.39
116
ŠKST KARLOVA VES
10.10
117
ŠKST OCÚ KAMENICA NAD CIROCHOU
9.90
118
STK LUČENEC - KALINOVO
9.80
119
JAVORINKA LEVOČA
9.77
120
STK SENEC
9.71
121
JAVORINKA LEVOČA
9.45
122
JAVORINKA LEVOČA
9.30
123
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
8.49
124
STO VALALIKY
8.29
125
JAVORINKA LEVOČA
8.14
126
MSTK LEOPOLDOV
7.98
127
OSTK MALŽENICE
7.85
128
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
7.82
129
JAVORINKA LEVOČA
7.71
129
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
7.71
131
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
7.58
132
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
7.00
133
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
6.89
134
OŠK ZAVAR
6.88
135
SOKOL SKALICA
6.71
136
MSTK LEOPOLDOV
6.70
137
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
6.66
138
OSTK MALŽENICE
6.55
138
STK GEMERSKÁ POLOMA
6.55
138
STJ DRUŽBA BARDEJOV
6.55
141
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
6.52
142
ŠK JABLONOV NAD TURŇOU
6.29
143
MSTK LEOPOLDOV
6.22
144
GASTO METALFIN GALANTA
6.20
144
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
6.20
146
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
5.86
147
GEOLÓG ROŽŇAVA
5.72
148
STK GEMERSKÁ POLOMA
5.71
149
SŠK POPROČ
3.78
150
STO VALALIKY
3.58
150
STJ DRUŽBA BARDEJOV
3.58
152
MSK MALACKY
2.65
153
MAGURA ZBOROV/STJ DRUŽBA BARDEJOV
2.57
154
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
1.45