1.7.2015

1
TJ Ostrava KST (CZE)
416.00
2
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
292.80
3
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
278.77
4
STK IVÁNKA PRI DUNAJI
262.17
5
ŠKST RUŽOMBEROK
228.88
6
ŠKST RUŽOMBEROK
186.83
7
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
186.14
8
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA/KST VIKTÓRIA TRNAVA
178.38
9
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
161.13
10
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
145.45
11
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
137.50
12
GASTO METALFIN GALANTA
131.74
13
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
127.79
14
STAVOIMPEX HOLÍČ
121.50
15
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
100.76
16
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
99.60
17
ŠKST BOŠANY
97.64
18
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
93.26
19
STK RYBNÍK
89.10
20
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
87.86
21
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
87.34
22
STO VALALIKY
84.66
23
STK LUČENEC - KALINOVO
84.24
24
STK ELASTIK TRNAVA - HORNÉ OREŠANY/KST VIKTÓRIA TRNAVA
82.95
25
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
81.84
26
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
81.23
27
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
71.08
28
ŠKST RUŽOMBEROK
70.40
28
ŠKST KARLOVA VES
70.40
30
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
68.64
30
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
68.64
32
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
67.13
33
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
48.47
34
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM/ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
47.88
35
STO MOKRANCE/ŠSTK JUNIOR ČAŇA
46.90
36
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA/KST RAKSIT
46.71
37
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
45.09
38
ŠKST RUŽOMBEROK
44.40
39
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN/KST DRIVE TR. JASTRABIE
44.37
40
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
43.72
41
SK VYDRANY/ORECHOVÁ POTôŇ
43.38
42
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
43.03
43
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
42.36
44
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
41.93
45
ŠKST KARLOVA VES
41.80
46
STK LUČENEC - KALINOVO
41.50
47
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
41.47
48
STK LEVICE
41.05
49
MSTK VTJ MARTIN
40.80
50
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
39.92
51
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
39.90
52
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
39.47
53
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK/TJ OBCE SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK
39.33
54
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
39.03
55
ŠKST RUŽOMBEROK
39.01
56
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
38.60
57
MSK ČADCA
38.45
58
MSTK TVRDOŠÍN
38.22
59
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
37.02
60
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
36.43
61
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
35.00
62
STO VALALIKY
34.98
63
STO VALALIKY
34.97
64
MSK ČADCA
34.47
65
ŠKST BOŠANY
34.02
66
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
33.53
66
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
33.53
68
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
32.95
69
GEOLÓG ROŽŇAVA
32.50
70
STK LEVICE
32.43
71
GASTO METALFIN GALANTA
30.63
72
STO VALALIKY
30.05
72
TJ ORAVAN NÁMESTOVO/TATRAN KRUŠETNICA
30.05
74
MSK MALACKY
29.97
75
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
29.60
76
STK N.MESTO/VÁHOM
29.23
77
TTC MAJCICHOV
29.03
78
MŠK "SLAVOJ" STO SP. BELÁ
28.93
79
DRUŽST.HONT.TRSŤANY
28.63
79
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
28.63
81
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
27.95
82
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
27.87
82
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
27.87
84
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
27.78
85
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
27.73
86
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA/KST RAKSIT
26.91
86
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA/KST RAKSIT
26.91
87
GEOLÓG ROŽŇAVA
25.43
88
TJ STO SLOVENSKÁ VES
24.85
89
STARÁ BYSTRICA
24.73
90
MŠK ŽIAR/HRONOM
24.67
91
TTC MAJCICHOV
24.52
92
GEOLÓG ROŽŇAVA
24.40
93
STARÁ BYSTRICA
23.81
94
TTC MAJCICHOV
23.79
95
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
23.78
96
MSTK TVRDOŠÍN
23.45
97
DRUŽST.HONT.TRSŤANY/ŠKST TOPOĽČANY
21.60
98
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
21.59
99
MŠK ŽIAR/HRONOM
20.90
100
TTC MAJCICHOV
20.32
101
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
18.65
102
ŠKST KARLOVA VES
18.51
103
JAVORINKA LEVOČA
18.12
104
GEOLÓG ROŽŇAVA
17.64
105
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
17.60
106
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
17.56
107
SEVERKA KEŽMAROK
16.49
108
JAVORINKA LEVOČA
16.38
109
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
16.12
110
SEVERKA KEŽMAROK
16.04
111
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
15.94
112
JAVORINKA LEVOČA
15.82
113
ŠKST MICHALOVCE
15.78
114
JAVORINKA LEVOČA
15.47
115
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
14.31
116
ŠKST KARLOVA VES
14.26
117
MKST V. KAPUŠANY
14.22
118
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
13.47
119
STO VALALIKY
12.68
120
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
12.54
121
STO VALALIKY
11.88
122
ŠKST KARLOVA VES
11.42
123
MSTK LEOPOLDOV
10.06
124
OŠK ZAVAR
10.02
125
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
9.95
126
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY/STK VOJKOVCE
9.91
127
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
9.72
128
ŠKST KARLOVA VES
9.54
129
OSTK MALŽENICE
9.50
130
SOKOL SKALICA
9.17
131
MSTK LEOPOLDOV
9.10
132
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
8.96
133
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
8.89
134
SOKOL SKALICA
8.55
135
ŠKST KARLOVA VES
8.49
136
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
8.29
137
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
8.20
138
MSTK LEOPOLDOV
8.18
139
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
8.13
139
ŠKST KARLOVA VES
8.13
141
ŠKST OCÚ KAMENICA NAD CIROCHOU
8.10
142
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
7.53
143
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
6.46
144
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
6.21
145
PST STUPAVA
5.43
146
STO VALALIKY
5.42
146
STJ DRUŽBA BARDEJOV
5.42
148
OSTK MALŽENICE
3.53
149
STO KLADZANY/MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
1.77