1.3.2019

1
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
296.09
2
ŠKST TOPOĽČANY
272.63
3
OŠK ZAVAR
227.89
4
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
158.91
5
SK KARPATIA PRIEVIDZA
143.31
6
ŠKST TOPOĽČANY
135.73
7
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
135.25
8
STK LUČENEC - KALINOVO
132.52
9
MSK ČADCA
113.14
10
MKST NOVÁ DUBNICA
105.20
11
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
97.88
12
MSK ČADCA
93.97
13
PROPRIA KÚTY
92.03
14
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
88.99
15
ŠKST TOPOĽČANY
88.77
16
MSK ČADCA
85.68
17
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
81.47
18
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
79.79
19
STK SOKOL STRÁNSKE
79.75
20
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
79.06
21
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
78.37
22
ŠKST RUŽOMBEROK
73.44
23
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
69.51
24
KST RAKSIT
60.92
25
ŠK ŠOG NITRA
60.41
26
MSTK VTJ MARTIN
59.08
27
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
58.07
27
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
58.07
29
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
55.83
29
STK LUČENEC - KALINOVO
55.83
31
STK LUČENEC - KALINOVO
54.85
32
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
53.73
32
MSK ČADCA
53.73
32
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
53.73
35
ŠK ŠOG NITRA
51.02
36
STO VALALIKY
48.97
37
ŠKST MICHALOVCE
48.77
38
OŠK ZAVAR
48.56
39
STO VALČA
44.20
40
ŠKST MICHALOVCE
43.91
41
ŠK ŠOG NITRA
42.26
41
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
42.26
41
STO VALALIKY
42.26
44
ŠKST MICHALOVCE
42.10
45
STO VALALIKY
41.94
46
ŠKST HUMENNÉ
41.75
47
STO VALČA
40.47
48
STO VEĽKÝ BIEL
38.05
49
MSK ČADCA
38.03
50
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
36.99
51
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
36.27
52
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
35.93
53
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
35.39
53
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
35.39
55
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
35.23
56
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
35.20
57
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
34.65
58
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
33.65
59
MSTK TVRDOŠÍN
33.05
60
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
33.03
61
MKST NOVÁ DUBNICA
32.62
62
MŠK ŽIAR/HRONOM
32.45
63
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
31.90
64
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
31.76
65
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
31.20
66
KST PLUS40 TREBIŠOV
31.18
67
STO SPOJE IVANKA
30.43
67
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
30.43
69
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
29.93
70
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
29.78
71
MSTK TVRDOŠÍN
28.41
72
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
27.23
72
ŠK PRIEVIDZA
27.23
74
MSK ČADCA
26.80
75
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
25.93
76
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
25.86
77
ŠKST RUŽOMBEROK
25.85
78
STO VEĽKÝ BIEL
24.97
79
STK MALACHOV
24.57
80
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
24.14
81
STK LUČENEC - KALINOVO
24.09
82
SŠK POPROČ
24.06
83
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
23.77
84
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
23.76
85
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
22.81
86
STK ZBEREKO KOŠICE
22.63
87
ŠK ŠOG NITRA
22.29
88
OŠK SLOVENSKÝ GROB
22.28
88
MKST V. KAPUŠANY
22.28
90
ŠKST KARLOVA VES
22.26
91
STO VALALIKY
22.13
92
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
21.11
93
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
21.03
94
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
20.90
95
ŠKST HUMENNÉ
20.82
96
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
20.70
97
MSK ČADCA
20.67
98
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
20.57
99
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
20.44
100
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
19.55
100
ŠK ŠOG NITRA
19.55
102
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
19.41
103
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
19.19
104
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
17.69
105
MSTK TVRDOŠÍN
17.65
106
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
16.57
107
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
16.50
108
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
16.44
108
MSK ČADCA
16.44
108
MSK ČADCA
16.44
111
TZO BYTČA
16.42
112
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
16.12
113
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
15.87
114
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
15.86
115
STO VALČA
15.79
116
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
15.67
117
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
14.70
118
TJ GASTO GALANTA
14.25
119
MSK ČADCA
13.82
120
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
13.65
121
ŠKST KARLOVA VES
13.60
122
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
13.42
123
MSK ČADCA
13.30
124
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
13.04
124
STK BLATNÉ
13.04
124
OŠK SLOVENSKÝ GROB
13.04
124
KST RAKSIT
13.04
128
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
12.96
129
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
12.78
130
STK LUČENEC - KALINOVO
12.13
131
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
11.98
132
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
11.16
133
MŠK ŽIAR/HRONOM
10.36
134
STK LUČENEC - KALINOVO
10.24
135
STO SPOJE IVANKA
10.18
136
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
9.14
137
MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
8.95
137
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
8.95
139
ŠKST HUMENNÉ
8.74
140
ŠKST HUMENNÉ
8.44
141
STKM PODLAVICE
8.13
142
MŠK ŽIAR/HRONOM
7.93
142
STKM PODLAVICE
7.93
142
STKM PODLAVICE
7.93
145
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
7.75
146
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
7.50
146
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
7.50
148
ŠKST KARLOVA VES
7.45
149
ŠKST RUŽOMBEROK
7.23
150
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
6.85
151
MŠK ŽIAR/HRONOM
6.75
152
STKM PODLAVICE
6.30
152
MŠK ŽIAR/HRONOM
6.30
152
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
6.30
155
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
5.95
156
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
5.76
157
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
5.54
158
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
5.34
159
ŠKST HUMENNÉ
5.29
160
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
5.09
161
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
5.07
162
TJ DUNAJEC SP.STARÁ VES - LESNICA
4.87
162
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
4.87
164
KST DRIVE TR. JASTRABIE
4.80
164
MSK ČADCA
4.80
164
KERAMING TRENČÍN
4.80
164
TJ NIŽNÁ
4.80
164
MSK ČADCA
4.80
169
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
4.59
170
ŠKST POLTÁR
4.48
171
STK BOJNIČKY
4.31
172
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
4.23
173
STO SVÄTÝ JUR
4.16
174
KST PLUS40 TREBIŠOV
4.09
174
TJ DUNAJEC SP.STARÁ VES - LESNICA
4.09
174
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
4.09
174
TJ DUNAJEC SP.STARÁ VES - LESNICA
4.09
178
ŠKST RUŽOMBEROK
3.92
179
STK BOJNIČKY
3.91
179
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
3.91
179
TTC MAJCICHOV
3.91
182
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
3.88
182
STO SVÄTÝ JUR
3.88
184
STJ DRUŽBA BARDEJOV
3.85
185
TJ DUNAJEC SP.STARÁ VES - LESNICA
3.84
186
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
3.68
186
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
3.68
186
STO SPOJE IVANKA
3.68
189
STC ROHOŽNÍK
3.66
190
STJ DRUŽBA BARDEJOV
3.58
191
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
3.54
192
SEVERKA KEŽMAROK
3.43
193
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
2.96
193
ŠKST HUMENNÉ
2.96
193
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
2.96
193
STJ DRUŽBA BARDEJOV
2.96
193
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
2.96
193
SEVERKA KEŽMAROK
2.96
193
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
2.96
200
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
2.94
201
TTC ANGERN (AUT)
2.89
202
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
2.68
202
STJ DRUŽBA BARDEJOV
2.68
202
TJ DUNAJEC SP.STARÁ VES - LESNICA
2.68
205
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
2.50
205
TJ DUNAJEC SP.STARÁ VES - LESNICA
2.50
205
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
2.50
205
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
2.50
209
ŠK LOZORNO
2.38
210
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
2.37
211
ŠKST MICHALOVCE
2.35
212
TZO BYTČA
2.29
213
STO VALALIKY
2.10
214
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
2.06
215
STJ DRUŽBA BARDEJOV
1.93
216
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
1.76
216
STO SNINA
1.76
218
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
1.75
218
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
1.75
220
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
1.63
220
SK VYDRANY
1.63
220
PST STUPAVA
1.63
220
PROPRIA KÚTY
1.63
220
SK VYDRANY
1.63
225
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
1.59
226
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
1.45
226
STJ DRUŽBA BARDEJOV
1.45
228
STJ DRUŽBA BARDEJOV
1.27
229
OKST REGMONT HRAŇ
1.16
230
MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
0.51
231
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
0.37
231
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
0.37