1.3.2018

1
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
329.33
2
SK VYDRANY/KST VIKTÓRIA TRNAVA
326.45
3
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
244.57
4
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
205.97
5
MSTK TVRDOŠÍN
182.00
6
MSK ČADCA
176.61
7
STO MOKRANCE/STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
153.40
8
MSTK TVRDOŠÍN
132.51
9
MSK ČADCA
125.95
10
ŠK ŠOG NITRA/ŠK PRIEVIDZA
125.17
11
ŠKST RUŽOMBEROK
117.73
12
STO VALALIKY
115.30
13
ŠKST RUŽOMBEROK
108.06
14
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
106.38
15
STO VALALIKY
106.03
16
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
102.52
17
ŠK ŠOG NITRA/ŠK PRIEVIDZA
94.86
18
HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE/ŠKST BOŠANY
93.23
19
STK RYBNÍK
93.17
20
ŠKST RUŽOMBEROK
86.57
21
JAVORINKA LEVOČA/STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
79.75
22
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
74.93
23
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM/ŠK ŠOG NITRA
72.27
24
SK VYDRANY/ŠKST KARLOVA VES
71.02
25
ŠKST MICHALOVCE
70.11
26
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
66.64
27
ŠK ŠOG NITRA/STK 1.ZŠ VRÁBLE
64.96
28
MKST V. KAPUŠANY
61.53
29
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
58.98
30
MSK ČADCA
55.68
31
ŠKST RUŽOMBEROK
55.62
32
ŠK PRIEVIDZA/ŠK ŠOG NITRA
55.48
33
STK RYBNÍK
55.16
34
TTC MAJCICHOV
53.31
35
MSK ČADCA
53.22
36
ŠKST KARLOVA VES
52.78
36
STARÁ BYSTRICA
52.78
36
ŠKST KARLOVA VES
52.78
39
ŠKST RUŽOMBEROK
52.48
40
MŠK ŽIAR/HRONOM
50.68
41
ŠKST SOKOL VOJČICE
49.86
42
ŠKST RUŽOMBEROK
48.35
43
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
46.93
43
ŠKST KARLOVA VES
46.93
45
STK SOKOL STRÁNSKE
46.87
46
ŠKST MICHALOVCE
44.87
47
KST RAKSIT
44.19
47
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
44.19
47
ŠK VETERÁN POPRAD
44.19
47
STO VALČA
44.19
51
ŠK ŠOG NITRA
42.99
52
MSTK SABINOV
42.80
53
ŠKST TOPOĽČANY
42.00
53
CVČ ZLATÉ MORAVCE
42.00
53
ŠKST TOPOĽČANY
42.00
56
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
41.98
57
STK PC TRENČ.TEPLÁ
40.83
58
STO SPOJE IVANKA/STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
40.69
59
ŠK PRIEVIDZA
40.61
60
STO VALČA
40.06
61
ŠKST RUŽOMBEROK
40.04
62
ŠKST KARLOVA VES
39.96
63
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
39.21
64
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
36.77
65
STO VALČA
36.47
66
MSK ČADCA
35.88
67
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
35.14
68
ŠKST TOPOĽČANY
35.00
68
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
35.00
68
ŠKST TOPOĽČANY
35.00
71
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
34.85
72
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
33.46
73
OKST DUBY PARCHOVANY/KST PLUS40 TREBIŠOV
32.78
74
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
32.67
75
ŠKST RUŽOMBEROK
32.58
76
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
32.34
77
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
32.19
78
MŠK "SLAVOJ" STO SP. BELÁ/1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
31.59
79
STO VALČA
31.10
79
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
31.10
81
STK PC TRENČ.TEPLÁ
30.84
82
ŠKST HUMENNÉ
29.56
83
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
28.83
84
ŠKST HUMENNÉ
27.88
85
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
27.09
86
OŠK ZAVAR/KST VIKTÓRIA TRNAVA
26.83
87
STK ZBEREKO KOŠICE
25.51
88
ŠK PRIEVIDZA
24.46
88
ŠK PRIEVIDZA
24.46
90
OŠK ZAVAR
23.76
91
TTC MAJCICHOV
23.61
91
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
23.61
91
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
23.61
91
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
23.61
91
STK PATA
23.61
96
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
23.44
96
STK ZBEREKO KOŠICE
23.44
96
STO VALALIKY
23.44
99
STK PC TRENČ.TEPLÁ
23.33
99
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
23.33
99
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
23.33
102
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
22.19
103
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
21.70
104
GEOLÓG ROŽŇAVA
21.61
105
ŠKST MICHALOVCE
21.47
106
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
20.81
107
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV/ZŠ KARPATSKÁ SVIDNÍK
20.54
107
GEOLÓG ROŽŇAVA
20.54
107
STO VALALIKY
20.54
107
GEOLÓG ROŽŇAVA
20.54
107
GEOLÓG ROŽŇAVA
20.54
112
STO SPOJE IVANKA
20.27
113
TJ SOKOL JAKUBANY
20.22
114
ŠKST RUŽOMBEROK
19.67
114
ŠK ŠOG NITRA
19.67
116
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
19.64
117
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
19.61
117
STO VALALIKY
19.61
119
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
19.57
120
MSK MALACKY
19.42
121
ŠKST HUMENNÉ
19.09
122
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
19.07
123
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
18.59
124
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
18.23
125
OŠK LOKCA
17.90
126
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
17.27
127
ŠKST KARLOVA VES
15.87
128
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
15.03
129
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
14.97
130
STK LUČENEC - KALINOVO
13.80
131
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
13.72
132
MSK MALACKY
13.05
133
STO SPOJE IVANKA
12.84
134
STK LUČENEC - KALINOVO
10.48
135
GEOLÓG ROŽŇAVA
10.23
136
STK 1.ZŠ VRÁBLE
9.54
137
STK ZBEREKO KOŠICE
9.46
138
STKM PODLAVICE/DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
8.58
138
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
8.58
140
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
8.50
141
ŠK LOZORNO
8.21
142
STJ DRUŽBA BARDEJOV
7.97
142
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
7.97
142
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
7.97
142
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
7.97
142
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
7.97
147
MSK ČADCA
7.70
147
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
7.70
149
STK PROPRIA KÚTY
7.55
149
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
7.55
151
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
7.37
152
MSK MALACKY
7.34
153
STO VEĽKÉ ÚĽANY
7.32
154
STO VALALIKY
7.17
154
STK ZBEREKO KOŠICE
7.17
156
MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
7.13
157
GASTO METALFIN GALANTA
7.00
158
STO VEĽKÝ BIEL
6.98
159
OŠK ZAVAR/KST VIKTÓRIA TRNAVA
6.87
160
MSTK LEOPOLDOV
6.67
161
STJ DRUŽBA BARDEJOV
6.60
161
ŠKST HUMENNÉ
6.60
163
STO VEĽKÉ ÚĽANY
6.52
164
STK ZBEREKO KOŠICE
6.45
165
STO ROSINA/MSK ČADCA
6.19
165
OBEC LIETAVSKÁ LÚČKA
6.19
167
GASTO METALFIN GALANTA
6.17
168
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
5.92
169
MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY/OSK KRAKOVANY
5.82
170
ŠKST HUMENNÉ
5.78
170
ŠKST HUMENNÉ
5.78
172
STO VEĽKÝ BIEL
5.67
173
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
5.39
174
SK VYDRANY
5.18
175
MSK ČADCA
5.13
175
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
5.13
175
MSK ČADCA
5.13
175
MSK ČADCA
5.13
175
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
5.13
180
ÚDER MALÁ MAČA
5.09
181
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
3.81
182
MŠK KYS.NOVÉ MESTO/STK RADOĽA
3.72
183
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
3.70
184
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
3.68
185
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
3.43
186
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
3.37
187
GASTO METALFIN GALANTA
3.28
188
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
3.12
189
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
3.05
190
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
3.04
191
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
2.97
192
STK 1.ZŠ VRÁBLE
2.53
192
ŠKST KARLOVA VES
2.53
194
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
2.41
195
SOKOL SKALICA
2.19
196
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
2.10
196
MSK MALACKY
2.10
196
STO SPOJE IVANKA/STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
2.10
196
STK LUČENEC - KALINOVO
2.10
196
ŠKST KARLOVA VES
2.10
201
MKST V. KAPUŠANY
1.99
202
SOKOL SKALICA
1.57
203
STK SENEC
1.54
204
SŠK POPROČ
0.77
204
SŠK POPROČ
0.77
206
GASTO METALFIN GALANTA
0.44
207
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
0.39