1.7.2018

1
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
396.17
2
SK VYDRANY/KST VIKTÓRIA TRNAVA
311.33
3
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
309.09
4
STO MOKRANCE/STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
219.58
5
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
181.73
6
ŠK ŠOG NITRA/ŠK PRIEVIDZA
181.01
7
MSTK TVRDOŠÍN
175.62
8
MSK ČADCA
175.38
9
MSTK TVRDOŠÍN
165.52
10
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
156.56
11
ŠKST RUŽOMBEROK
141.88
12
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
140.14
13
MSK ČADCA
137.00
14
HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE/ŠKST BOŠANY
120.68
15
ŠKST RUŽOMBEROK
110.16
16
STO VALALIKY
108.36
17
ŠK ŠOG NITRA/ŠK PRIEVIDZA
98.94
18
STO VALALIKY
96.31
19
SK VYDRANY/ŠKST KARLOVA VES
87.74
20
STK RYBNÍK
84.65
21
ŠKST RUŽOMBEROK
82.12
22
JAVORINKA LEVOČA/STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
81.05
23
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
78.21
24
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM/ŠK ŠOG NITRA
77.84
25
ŠKST RUŽOMBEROK
74.90
26
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
73.95
27
ŠKST RUŽOMBEROK
72.74
28
MKST V. KAPUŠANY
72.48
29
ŠKST RUŽOMBEROK
65.53
30
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
64.63
31
ŠK ŠOG NITRA/STK 1.ZŠ VRÁBLE
64.03
32
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
63.30
33
ŠK PRIEVIDZA/ŠK ŠOG NITRA
61.97
34
MSK ČADCA
60.88
35
ŠKST MICHALOVCE
47.32
36
ŠKST RUŽOMBEROK
45.38
37
MSK ČADCA
44.59
38
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
43.14
39
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
42.31
40
CVČ ZLATÉ MORAVCE
41.88
41
ŠKST KARLOVA VES
41.65
42
TTC MAJCICHOV
41.16
43
ŠKST SOKOL VOJČICE
40.65
44
ŠKST MICHALOVCE
40.05
45
STO SPOJE IVANKA/STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
39.86
46
STK RYBNÍK
39.65
47
ŠKST KARLOVA VES
38.64
47
ŠKST KARLOVA VES
38.64
49
ŠK ŠOG NITRA
38.20
50
STARÁ BYSTRICA
37.89
51
ŠKST KARLOVA VES
37.19
52
ŠKST TOPOĽČANY
36.74
53
STO VALČA
36.44
53
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
36.44
53
MSK ČADCA
36.44
56
ŠK PRIEVIDZA
33.96
56
KST RAKSIT
33.96
58
ŠK VETERÁN POPRAD
33.70
59
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
32.98
60
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
32.28
61
MŠK ŽIAR/HRONOM
31.96
62
ŠKST RUŽOMBEROK
31.44
63
ŠKST TOPOĽČANY
31.08
64
STK SOKOL STRÁNSKE
30.98
65
MSTK SABINOV
30.91
65
STO VALČA
30.91
67
STO VALČA
30.87
68
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
30.06
69
STO VALČA
28.39
70
STK PC TRENČ.TEPLÁ
27.80
71
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
27.63
72
OKST DUBY PARCHOVANY/KST PLUS40 TREBIŠOV
27.45
73
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
27.28
74
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
27.18
75
ŠKST TOPOĽČANY
25.90
75
ŠKST TOPOĽČANY
25.90
77
STK ZBEREKO KOŠICE
25.49
78
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
25.27
79
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
25.15
80
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
24.97
81
ŠK PRIEVIDZA
23.77
82
ŠK ŠOG NITRA
23.59
83
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
23.18
84
STK ZBEREKO KOŠICE
22.94
85
STK PC TRENČ.TEPLÁ
22.82
85
MSK MALACKY
22.82
87
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
22.81
88
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
22.69
89
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
22.33
90
STO VALČA
22.14
90
MSK ČADCA
22.14
90
MSK ČADCA
22.14
93
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
21.95
93
ŠKST HUMENNÉ
21.95
95
MŠK "SLAVOJ" STO SP. BELÁ/1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
21.41
96
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
21.29
97
ŠKST HUMENNÉ
20.34
98
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
20.17
99
ŠKST KARLOVA VES
20.14
100
OŠK ZAVAR/KST VIKTÓRIA TRNAVA
19.26
101
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
19.23
102
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
18.97
103
STKM PODLAVICE/DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
17.97
104
KST DRIVE TR. JASTRABIE
17.80
104
KST DRIVE TR. JASTRABIE
17.80
104
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
17.80
104
ŠKST BOŠANY
17.80
104
STO ROSINA/MSK ČADCA
17.80
109
OŠK ZAVAR
17.79
110
STK PATA
17.47
110
TTC MAJCICHOV
17.47
110
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
17.47
113
STK PC TRENČ.TEPLÁ
17.27
113
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
17.27
115
STO VALALIKY
16.01
116
ŠK PRIEVIDZA
15.87
117
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
15.81
118
ŠKST MICHALOVCE
14.73
119
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
14.63
119
GEOLÓG ROŽŇAVA
14.63
121
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV/ZŠ KARPATSKÁ SVIDNÍK
14.40
121
GEOLÓG ROŽŇAVA
14.40
121
GEOLÓG ROŽŇAVA
14.40
121
STO VALALIKY
14.40
121
GEOLÓG ROŽŇAVA
14.40
126
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
13.80
127
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
13.73
128
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
13.68
128
STO VALALIKY
13.68
130
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
13.38
131
ŠKST RUŽOMBEROK
12.76
132
STO SPOJE IVANKA
12.70
133
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
11.41
134
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
11.20
135
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
10.46
136
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
10.34
137
ŠKST HUMENNÉ
10.12
138
STK ZBEREKO KOŠICE
10.09
139
OŠK LOKCA
9.89
140
STK ZBEREKO KOŠICE
9.83
141
TJ SOKOL JAKUBANY
9.60
142
STO SPOJE IVANKA
9.10
143
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
8.97
144
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
8.46
145
STK 1.ZŠ VRÁBLE
7.77
146
MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
7.75
147
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
7.03
148
STO VEĽKÝ BIEL
7.02
149
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
6.70
150
GEOLÓG ROŽŇAVA
6.64
151
GASTO METALFIN GALANTA
6.43
152
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
6.15
153
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
5.90
153
STJ DRUŽBA BARDEJOV
5.90
155
ŠK LOZORNO
5.85
156
STK PROPRIA KÚTY
5.29
156
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
5.29
158
GASTO METALFIN GALANTA
4.92
159
ŠKST HUMENNÉ
4.89
159
STJ DRUŽBA BARDEJOV
4.89
161
STO VEĽKÉ ÚĽANY
4.82
162
STO VALALIKY
4.65
163
MSK MALACKY
4.62
164
STO VEĽKÉ ÚĽANY
4.61
165
GASTO METALFIN GALANTA
4.55
166
ŠKST HUMENNÉ
4.27
166
ŠKST HUMENNÉ
4.27
168
SŠK POPROČ
4.26
168
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
4.26
170
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
4.18
170
STK ZBEREKO KOŠICE
4.18
172
MSTK LEOPOLDOV
4.15
173
STO VEĽKÝ BIEL
3.97
174
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
3.93
175
OŠK ZAVAR/KST VIKTÓRIA TRNAVA
3.87
176
SK VYDRANY
3.48
177
MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY/OSK KRAKOVANY
3.21
178
STK LUČENEC - KALINOVO
3.15
179
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
2.83
180
ÚDER MALÁ MAČA
2.78
181
STK LUČENEC - KALINOVO
2.69
182
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
2.64
183
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
2.58
184
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
2.21
185
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
1.55
186
MSK MALACKY
1.08
187
MŠK KYS.NOVÉ MESTO/STK RADOĽA
0.96
188
STK JAKOVANY/OŠK ŠAR.MICHAĽANY
0.88
189
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
0.87
190
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
0.82
191
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
0.78
192
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
0.74
193
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
0.62
194
SOKOL SKALICA
0.56
195
MKST V. KAPUŠANY
0.51
196
STK SENEC
0.40
196
SOKOL SKALICA
0.40