1.5.2014

1
ŠK ŠOG NITRA
326.72
2
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU/ŠK ŠOG NITRA
271.62
3
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
256.12
4
GASTO METALFIN GALANTA
233.34
5
ŠK ŠOG NITRA
218.26
6
KST VIKTÓRIA TRNAVA
210.58
7
ŠKST TOPOĽČANY
176.73
8
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
176.72
9
STO VALALIKY
143.83
10
ŠKST TOPOĽČANY
137.37
11
ŠK ŠOG NITRA
132.78
12
STK RYBNÍK
114.87
13
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
113.98
14
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
104.13
15
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
101.31
16
ŠK ŠOG NITRA
92.91
17
ŠKST RUŽOMBEROK
86.91
18
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM/ŠK ŠOG NITRA
81.60
19
MSK ČADCA
80.88
20
MŠK ŽIAR/HRONOM
78.70
21
ŠKST RUŽOMBEROK
76.15
22
MSTK VTJ MARTIN
73.60
23
ŠKST KARLOVA VES
73.16
24
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
71.16
25
MŠK ŽIAR/HRONOM
70.42
26
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
69.64
27
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
68.87
28
STO VALALIKY
67.25
29
ŠK ŠOG NITRA
65.97
30
MSK ČADCA
65.78
31
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK/TJ OBCE SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK
62.72
32
KST PLUS40 TREBIŠOV/ŠKST MICHALOVCE
61.57
33
MSTK TVRDOŠÍN
60.88
34
STK N.MESTO/VÁHOM
56.04
34
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
56.04
36
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
55.68
37
MSK MALACKY
55.25
37
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
55.25
39
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
54.79
40
TTC MAJCICHOV
54.15
40
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
54.15
42
STK PC TRENČ.TEPLÁ
51.74
43
STK LUČENEC - KALINOVO
49.30
44
STK PC TRENČ.TEPLÁ
48.41
45
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
47.02
46
TTC MAJCICHOV
46.11
47
SK VYDRANY/DIÓSPATONYI ORECHOVÁ POTôŇ
45.37
48
ŠK ŠOG NITRA
45.12
49
TTC MAJCICHOV
44.92
49
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
44.92
51
MSTK VTJ MARTIN
43.67
52
TJ ORAVAN NÁMESTOVO/TATRAN KRUŠETNICA
42.76
53
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
41.63
54
OŠK ZAVAR
41.10
55
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
40.38
56
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
38.64
57
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
38.31
58
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
38.02
59
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
37.68
60
ŠKST RUŽOMBEROK/ŠK VITALIT LIPT. HRÁDOK
37.49
61
STO VALALIKY
37.46
62
MSTK LEOPOLDOV
37.13
63
SŠK POPROČ
36.61
64
ŠKST KARLOVA VES
36.51
65
ŠKST KARLOVA VES
35.83
66
STO VALALIKY
34.98
66
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
34.98
68
MSTK LEOPOLDOV
34.23
69
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
34.21
70
STO VALALIKY
34.02
71
ŠKST KARLOVA VES
33.59
72
GEOLÓG ROŽŇAVA
32.40
73
MSTK VTJ MARTIN
32.30
74
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
31.16
75
GEOLÓG ROŽŇAVA
30.63
76
ŠK ŠOG NITRA
30.37
77
MSK MALACKY
30.08
78
ŠKST KARLOVA VES
29.73
79
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
29.69
79
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
29.69
81
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
27.34
82
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
26.40
82
KAC JEDNOTA KOŠICE
26.40
84
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
26.02
84
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
26.02
86
MSTK TVRDOŠÍN
25.90
87
MSK MALACKY
25.66
88
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
24.53
89
MSTK TVRDOŠÍN
24.49
90
STK LUČENEC - KALINOVO
24.43
91
ŠKST KARLOVA VES
24.24
92
STK LUČENEC - KALINOVO
24.13
93
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
23.95
94
ŠKST KARLOVA VES
23.64
95
STO VALALIKY
23.59
95
TTC MAJCICHOV
23.59
97
MŠK ŽIAR/HRONOM
23.19
98
TJ STO SLOVENSKÁ VES
23.04
99
MSK MALACKY
22.82
99
STK RYBNÍK
22.82
101
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
22.56
102
TJ STO SLOVENSKÁ VES
21.98
103
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
21.13
104
KAC JEDNOTA KOŠICE
21.06
105
MSK ČADCA
20.88
106
STADEX KOŠICE/KAC JEDNOTA KOŠICE
20.72
107
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
20.35
108
TJ STO SLOVENSKÁ VES
20.17
109
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
20.05
110
MSTK LEOPOLDOV
19.82
111
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
19.53
112
STK RADOĽA
19.47
113
KAC JEDNOTA KOŠICE
19.31
113
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
19.31
113
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
19.31
116
ŠKST SLAVOŠOVCE
19.25
117
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
19.21
118
STK RADOĽA
18.95
118
STK RADOĽA
18.95
118
STK RADOĽA
18.95
118
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
18.95
122
STK RADOĽA
18.56
122
STK RADOĽA
18.56
124
STK VYHNE
18.54
125
STK DUBOVICA
18.46
125
STK DUBOVICA
18.46
125
STK DUBOVICA
18.46
128
STK RYBNÍK
18.33
129
SK VYDRANY
18.32
130
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
17.41
131
STAVOIMPEX HOLÍČ
16.76
132
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
16.51
133
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
16.32
134
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
16.26
135
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
16.16
136
STADEX KOŠICE/KAC JEDNOTA KOŠICE
16.14
137
STK VEĽKÉ UHERCE
16.10
138
MSTK TVRDOŠÍN
16.01
139
KAC JEDNOTA KOŠICE
15.86
140
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
15.70
141
ŠKST KARLOVA VES
15.68
142
ŠKST KARLOVA VES
15.52
143
STK STARÁ TURÁ
14.63
144
ŠKST KARLOVA VES
14.33
145
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY/STK VOJKOVCE
14.29
146
MŠK ŽIAR/HRONOM
14.05
147
ŠKST KARLOVA VES
13.90
148
KST VIKTÓRIA TRNAVA
13.06
149
JAVORINKA LEVOČA
12.87
150
JAVORINKA LEVOČA
12.72
151
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
12.11
152
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
11.20
153
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
11.17
154
ŠK ŠOG NITRA
10.90
155
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
10.16
156
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
10.07
157
JAVORINKA LEVOČA
9.95
158
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
9.89
159
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
9.58
160
ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK
9.57
161
SEVERKA KEŽMAROK
9.34
161
SEVERKA KEŽMAROK
9.34
163
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
9.32
164
VAWEX OCÚ ŽIRANY
9.22
165
MSTK VTJ MARTIN
9.16
166
MSK ČADCA
9.13
167
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
8.99
168
OSTK MALŽENICE
8.85
169
STK SENEC
8.80
170
JAVORINKA LEVOČA
8.69
171
SOKOL SKALICA
8.49
172
ŠKST KARLOVA VES
8.40
173
GASTO METALFIN GALANTA
8.37
174
SOKOL SKALICA
8.25
174
ŠKST KARLOVA VES
8.25
176
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
8.00
177
SOKOL SKALICA
7.94
177
SOKOL SKALICA
7.94
177
SOKOL SKALICA
7.94
180
ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK
7.88
181
JAVORINKA LEVOČA
7.83
182
STK SENEC
7.81
183
PST STUPAVA
6.87
184
ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK
6.56
185
STK SENEC
6.14
186
JAVORINKA LEVOČA
5.98
187
ZŠ MLYNSKÁ SENEC
5.80
188
STK PROPRIA KÚTY
5.76
189
ŠKST KARLOVA VES
4.99
190
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
3.92