1.5.2017

1
ŠK ŠOG NITRA
345.50
2
STK KOŠICE - ČAŇA
276.36
3
STK RYBNÍK
239.57
4
STK VEĽKÉ UHERCE
225.55
5
ŠK ŠOG NITRA/KST VIKTÓRIA TRNAVA
188.79
6
MSTK TVRDOŠÍN
181.91
7
GASTO METALFIN GALANTA
181.12
8
ŠKST BOŠANY
149.64
9
ŠK ŠOG NITRA
140.07
10
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
135.32
11
ŠKST RUŽOMBEROK
129.32
12
MSK ČADCA
126.92
13
STO VALALIKY
123.26
14
ŠK ŠOG NITRA
99.97
15
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
98.75
16
ŠK ŠOG NITRA
94.03
17
ŠKST MICHALOVCE
92.23
18
MSTK TVRDOŠÍN
84.65
19
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM/ŠK ŠOG NITRA
82.98
20
ŠK ŠOG NITRA
82.68
21
JAVORINKA LEVOČA/STK KOŠICE - ČAŇA
76.68
22
STK KOŠICE - ČAŇA
76.47
23
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
72.88
24
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA/MSK MALACKY
70.88
24
SK VYDRANY/ŠKST KARLOVA VES
70.88
26
ŠKST RUŽOMBEROK
70.64
27
STO VALALIKY
70.11
28
MSK ČADCA
68.15
29
STO VALALIKY
66.63
30
MSK ČADCA
65.93
31
STO VALALIKY
65.82
32
MSTK VTJ MARTIN
64.56
33
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA/ŠK ŠOG NITRA
62.64
34
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
58.64
35
STK LUČENEC - KALINOVO
57.13
36
ŠK ŠOG NITRA
56.99
37
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
55.68
38
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
52.79
39
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
52.20
39
ŠK ŠOG NITRA
52.20
39
STK KOŠICE - ČAŇA
52.20
42
STK RYBNÍK
51.82
43
MKST V. KAPUŠANY
51.68
44
KST PLUS40 TREBIŠOV
49.42
45
ŠKST KARLOVA VES
48.79
45
STK RYBNÍK
48.79
47
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA/STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
46.82
48
MSK ČADCA
46.20
49
MSK MALACKY
44.22
50
ŠKST RUŽOMBEROK
43.12
51
ŠKST KARLOVA VES
43.00
52
STK KOŠICE - ČAŇA
42.19
53
MSK ČADCA
41.27
54
STK KOŠICE - ČAŇA
40.73
55
ŠK VETERÁN POPRAD
40.61
55
ŠKST KARLOVA VES
40.61
57
OŠK ZAVAR
40.47
58
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
39.89
59
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
38.27
60
MSK ČADCA
38.09
61
GEOLÓG ROŽŇAVA
37.26
62
ŠKST KARLOVA VES
35.84
63
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
35.61
64
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
35.47
64
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
35.47
66
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
34.40
67
ŠKST KARLOVA VES
34.01
67
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
34.01
69
MSK MALACKY
32.61
70
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
31.56
71
ŠKST KARLOVA VES
31.31
72
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
30.87
73
OŠK ZAVAR/KST VIKTÓRIA TRNAVA
30.86
74
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
30.45
74
MSK ČADCA
30.45
74
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
30.45
77
STK LUČENEC - KALINOVO
29.94
78
OKST DUBY PARCHOVANY/KST PLUS40 TREBIŠOV
28.87
79
STO SPOJE IVANKA
28.81
80
TJ STO SLOVENSKÁ VES/TJ SOKOL JAKUBANY
28.62
81
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
28.17
82
OŠK LOKCA
27.83
83
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
26.85
84
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
25.66
85
STARÁ BYSTRICA
25.38
86
ŠKST MICHALOVCE
25.31
87
STK KOŠICE - ČAŇA
24.50
87
ŠKST HUMENNÉ
24.50
87
ŠKST HUMENNÉ
24.50
90
MSK ČADCA
24.48
90
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
24.48
90
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
24.48
90
MSK ČADCA
24.48
90
STARÁ BYSTRICA
24.48
95
ŠKST KARLOVA VES
22.48
96
ŠKST RUŽOMBEROK
21.72
97
STK 1.ZŠ VRÁBLE
21.47
98
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES/STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
21.03
99
MSTK SABINOV
20.87
100
ŠKST KARLOVA VES
20.82
100
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
20.82
102
MSK ČADCA
20.30
102
KST RAKSIT
20.30
102
MSK ČADCA
20.30
102
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
20.30
102
MSK ČADCA
20.30
102
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
20.30
102
MSK ČADCA
20.30
109
ŠKST KARLOVA VES
19.93
110
STK KOŠICE - ČAŇA
19.81
111
STK 1.ZŠ VRÁBLE
19.71
112
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
18.91
113
STK ZBEREKO KOŠICE
17.99
113
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
17.99
115
MSK MALACKY
17.27
115
STO SPOJE IVANKA/STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
17.27
115
STK LUČENEC - KALINOVO
17.27
115
MSK MALACKY
17.27
115
MSK MALACKY
17.27
115
ŠKST RUŽOMBEROK
17.27
121
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
16.38
122
TTC MAJCICHOV/KST VIKTÓRIA TRNAVA
15.98
123
ŠKST KARLOVA VES
15.94
124
STK 1.ZŠ VRÁBLE
15.90
125
OBEC LIETAVSKÁ LÚČKA
15.08
126
OSK KRAKOVANY
14.95
127
SŠK POPROČ
14.78
128
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
14.72
128
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
14.72
128
STO VALALIKY
14.72
131
STO VEĽKÝ BIEL
14.50
132
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
14.32
133
T-CLUB OSTROV
14.00
134
STO SPOJE IVANKA
13.70
135
MKST V. KAPUŠANY
13.30
136
ŠKST KARLOVA VES
12.88
137
STK ZBEREKO KOŠICE
12.75
138
MSTK LEOPOLDOV
11.96
139
TTC MAJCICHOV
11.40
140
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
10.72
141
STK RADOĽA
10.62
142
TTC MAJCICHOV
10.60
143
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
9.81
144
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
9.64
145
MSTK LEOPOLDOV
9.41
146
GEOLÓG ROŽŇAVA
9.14
147
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
8.12
148
MSTK VTJ MARTIN
7.79
149
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
6.89
150
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
6.73
151
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
6.66
152
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
6.59
152
STO VEĽKÉ ÚĽANY
6.59
154
OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
6.47
155
SŠK POPROČ
6.32
156
SOKOL SKALICA
6.27
157
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
5.99
158
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
5.70
158
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
5.70
160
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
5.45
161
ŠKST MICHALOVCE
5.42
162
STK PC TRENČ.TEPLÁ
5.17
163
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
5.07
164
STO VALALIKY
4.82
164
STO VALALIKY
4.82
164
STO VALALIKY
4.82
167
STO VEĽKÝ BIEL
4.79
168
SOKOL SKALICA
4.50
169
GASTO METALFIN GALANTA
4.45
170
ÚDER MALÁ MAČA
4.40
170
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
4.40
170
STO VEĽKÝ BIEL
4.40
170
STK SENEC
4.40
174
STK KOŠICE - ČAŇA
3.99
175
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
3.78
176
SK VYDRANY
3.61
177
STO VEĽKÝ BIEL
3.31
178
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
3.21
179
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
3.15
180
ŠKST TOPOĽČANY
2.45
181
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
2.20
182
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
2.10
182
ŠKST KARLOVA VES
2.10
184
MSTK LEOPOLDOV
2.09
185
SK VYDRANY
1.99
185
GASTO METALFIN GALANTA
1.99
187
STO VALALIKY
1.52
188
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
1.43
189
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
1.27
189
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
1.27
191
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
1.23
191
GEOLÓG ROŽŇAVA
1.23
193
SEVERKA KEŽMAROK
1.08
194
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
1.05
195
MSTK LEOPOLDOV
1.02
195
ŠKST KARLOVA VES
1.02
195
STO SVÄTÝ JUR
1.02
198
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
1.00
198
STO VALČA
1.00
198
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
1.00
201
STO SVÄTÝ JUR
0.84