1.3.2017

1
ŠK ŠOG NITRA
346.52
2
STK KOŠICE - ČAŇA
240.15
3
STK RYBNÍK
231.66
4
ŠK ŠOG NITRA/KST VIKTÓRIA TRNAVA
213.70
5
STK VEĽKÉ UHERCE
205.04
6
GASTO METALFIN GALANTA
183.70
7
ŠKST BOŠANY
157.41
8
MSTK TVRDOŠÍN
139.86
9
ŠK ŠOG NITRA
139.47
10
STO VALALIKY
132.32
11
MSK ČADCA
119.87
12
ŠK ŠOG NITRA
118.07
13
ŠKST RUŽOMBEROK
117.53
14
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM/ŠK ŠOG NITRA
97.84
15
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
96.67
16
ŠK ŠOG NITRA
93.62
17
JAVORINKA LEVOČA/STK KOŠICE - ČAŇA
87.84
18
SK VYDRANY/ŠKST KARLOVA VES
82.08
19
MSTK TVRDOŠÍN
81.21
20
ŠK ŠOG NITRA
78.89
21
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
76.35
22
MSK ČADCA
75.12
23
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA/MSK MALACKY
73.94
24
ŠKST MICHALOVCE
72.72
25
STO VALALIKY
70.49
26
STO VALALIKY
69.88
27
MSK ČADCA
68.20
28
STK KOŠICE - ČAŇA
67.09
29
MSTK VTJ MARTIN
66.24
30
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA/ŠK ŠOG NITRA
65.06
31
ŠKST RUŽOMBEROK
64.32
32
ŠK ŠOG NITRA
64.20
33
STO VALALIKY
62.40
34
STK LUČENEC - KALINOVO
60.69
35
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
59.46
36
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
58.89
37
STK KOŠICE - ČAŇA
54.89
37
ŠK ŠOG NITRA
54.89
39
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
53.87
40
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
51.98
40
MSK MALACKY
51.98
42
STK RYBNÍK
51.48
43
STK RYBNÍK
45.95
44
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA/STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
45.31
45
OŠK ZAVAR
43.52
46
KST PLUS40 TREBIŠOV
43.42
47
ŠKST KARLOVA VES
42.54
47
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
42.54
49
MKST V. KAPUŠANY
41.01
50
STK KOŠICE - ČAŇA
40.37
51
MSK ČADCA
40.33
52
ŠK VETERÁN POPRAD
39.79
52
ŠKST KARLOVA VES
39.79
54
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
38.64
55
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
38.08
56
ŠKST KARLOVA VES
37.92
57
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
37.41
58
ŠKST KARLOVA VES
37.25
59
ŠKST RUŽOMBEROK
36.83
60
OŠK ZAVAR/KST VIKTÓRIA TRNAVA
35.91
61
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
35.78
62
STK KOŠICE - ČAŇA
35.27
63
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
35.14
64
MSK ČADCA
35.02
65
MSK ČADCA
35.00
66
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
34.34
67
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
33.99
68
MSK MALACKY
33.00
69
GEOLÓG ROŽŇAVA
32.91
70
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
32.80
71
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
32.63
72
STO SPOJE IVANKA
30.61
73
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
30.47
74
STARÁ BYSTRICA
29.17
75
ŠKST KARLOVA VES
28.74
76
STK 1.ZŠ VRÁBLE
28.45
77
STARÁ BYSTRICA
28.14
77
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
28.14
77
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
28.14
77
MSK ČADCA
28.14
77
MSK ČADCA
28.14
77
MSK ČADCA
28.14
83
OŠK LOKCA
28.07
84
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES/STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
25.51
85
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
25.38
86
STK 1.ZŠ VRÁBLE
25.21
87
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
24.73
88
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
24.48
88
ŠKST KARLOVA VES
24.48
90
MSTK SABINOV
24.17
91
ŠKST KARLOVA VES
23.95
92
MSK ČADCA
23.33
92
MSK ČADCA
23.33
92
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
23.33
92
MSK ČADCA
23.33
92
MSK ČADCA
23.33
97
ŠKST KARLOVA VES
23.00
98
STK ZBEREKO KOŠICE
21.83
98
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
21.83
100
OKST DUBY PARCHOVANY/KST PLUS40 TREBIŠOV
21.14
101
ŠKST KARLOVA VES
20.87
102
STK 1.ZŠ VRÁBLE
20.48
103
ŠKST RUŽOMBEROK
20.30
103
MSK MALACKY
20.30
103
MSK MALACKY
20.30
103
STO SPOJE IVANKA/STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
20.30
103
MSK MALACKY
20.30
103
STK LUČENEC - KALINOVO
20.30
109
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
19.60
110
ŠKST KARLOVA VES
19.59
111
ŠKST RUŽOMBEROK
19.41
112
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
19.36
113
T-CLUB OSTROV
19.13
114
STO SPOJE IVANKA
18.39
115
ŠKST KARLOVA VES
18.34
116
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
17.86
116
STO VALALIKY
17.86
116
ŠKST MICHALOVCE
17.86
116
MKST V. KAPUŠANY
17.86
116
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
17.86
121
OBEC LIETAVSKÁ LÚČKA
17.81
122
SŠK POPROČ
17.79
123
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
17.31
124
STO VEĽKÝ BIEL
16.96
125
STK ZBEREKO KOŠICE
16.37
126
TTC MAJCICHOV/KST VIKTÓRIA TRNAVA
15.99
127
TJ STO SLOVENSKÁ VES/TJ SOKOL JAKUBANY
15.84
128
KST RAKSIT
15.13
128
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
15.13
128
OSK KRAKOVANY
15.13
131
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
14.08
132
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
12.96
133
GEOLÓG ROŽŇAVA
11.99
134
MSTK LEOPOLDOV
11.42
135
OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
11.20
136
STK KOŠICE - ČAŇA
10.79
137
TTC MAJCICHOV
10.01
138
TTC MAJCICHOV
9.77
139
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
9.11
140
STK PC TRENČ.TEPLÁ
8.68
141
MSTK LEOPOLDOV
8.23
142
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
7.98
143
SŠK POPROČ
7.43
144
STK KOŠICE - ČAŇA
6.96
145
ŠKST MICHALOVCE
6.57
146
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
6.44
147
ŠKST TOPOĽČANY
5.99
148
STO VALALIKY
5.84
148
STO VALALIKY
5.84
148
STO VALALIKY
5.84
151
GASTO METALFIN GALANTA
5.45
152
ŠKST KARLOVA VES
5.13
153
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
4.99
154
STO VEĽKÝ BIEL
4.98
155
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
4.73
156
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
4.72
157
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
4.43
158
SK VYDRANY
4.38
158
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
4.38
160
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
4.25
161
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
3.78
162
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
3.75
163
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
3.28
164
STO VEĽKÝ BIEL
3.21
165
MSTK VTJ MARTIN
3.20
166
STO VALALIKY
2.94
167
STO VEĽKÉ ÚĽANY
2.75
168
MSTK LEOPOLDOV
2.69
169
SEVERKA KEŽMAROK
2.65
170
TJ STO SLOVENSKÁ VES
2.63
171
STO SVÄTÝ JUR
2.59
172
GASTO METALFIN GALANTA
2.41
172
SK VYDRANY
2.41
174
GEOLÓG ROŽŇAVA
2.39
174
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
2.39
176
MŠK ŽIAR/HRONOM
2.38
177
STO SVÄTÝ JUR
2.35
178
CVČ ZLATÉ MORAVCE
2.10
178
MŠK ŽIAR/HRONOM
2.10
180
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
2.02
180
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
2.02
182
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
1.66
183
ŠKST KARLOVA VES
1.63
184
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
1.62
185
STO VEĽKÝ BIEL
1.60
186
STO VALČA
1.59
186
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
1.59
186
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
1.59
189
MSTK LEOPOLDOV
1.40
190
MSTK LEOPOLDOV
0.55
191
PST STUPAVA
0.40
192
STK SENEC
0.37
192
STK SENEC
0.37