1.1.2014

1
ŠK ŠOG NITRA
360.00
2
KST VIKTÓRIA TRNAVA
265.61
3
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
254.32
4
GASTO METALFIN GALANTA
245.87
5
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
223.01
6
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
204.21
7
ŠK ŠOG NITRA
181.14
8
ŠKST TOPOĽČANY
179.51
9
STO VALALIKY
154.94
10
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
144.44
11
ŠKST TOPOĽČANY
138.81
12
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
128.17
13
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
115.82
14
ŠK ŠOG NITRA
113.70
15
STK RYBNÍK
108.78
16
ŠKST KARLOVA VES
96.08
17
ŠKST RUŽOMBEROK
91.98
18
ŠK ŠOG NITRA
90.50
19
MSK ČADCA
83.23
20
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM
78.91
21
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
70.91
22
MŠK ŽIAR/HRONOM
68.44
23
STK N.MESTO/VÁHOM
66.21
24
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
65.42
25
ŠKST RUŽOMBEROK
62.40
26
STO VALALIKY
60.10
27
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
58.40
28
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
57.84
29
KST PLUS40 TREBIŠOV
57.76
30
STK PC TRENČ.TEPLÁ
57.55
31
MŠK ŽIAR/HRONOM
57.42
32
TTC MAJCICHOV
57.27
33
MSK ČADCA
57.20
34
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
56.33
35
MSTK VTJ MARTIN
55.24
36
TTC MAJCICHOV
51.40
36
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
51.40
38
ŠK ŠOG NITRA
48.44
39
MSTK TVRDOŠÍN
48.12
40
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
47.82
41
STK PC TRENČ.TEPLÁ
44.60
42
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
43.78
43
MSK MALACKY
43.71
44
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK/TJ OBCE SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK
43.00
45
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
42.31
46
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
42.00
47
OŠK ZAVAR
41.48
48
ŠK ŠOG NITRA
40.40
49
STO VALALIKY
39.94
50
TATRAN KRUŠETNICA
37.53
51
STK LUČENEC - KALINOVO
37.20
52
ŠKST KARLOVA VES
37.04
53
ŠKST KARLOVA VES
35.83
54
TTC MAJCICHOV
35.12
55
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
34.63
56
ŠKST KARLOVA VES
34.48
57
MSTK VTJ MARTIN
34.14
58
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
30.75
58
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
30.75
60
TTC MAJCICHOV
30.64
61
MSTK LEOPOLDOV
30.31
62
ŠK ŠOG NITRA
29.80
63
STO VALALIKY
29.78
64
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
29.53
65
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
29.30
66
MSTK LEOPOLDOV
28.75
67
STAVOIMPEX HOLÍČ
28.48
68
STO VALALIKY
27.33
69
TJ STO SLOVENSKÁ VES
26.68
70
ŠKST KARLOVA VES
26.46
71
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
26.10
72
SŠK POPROČ
25.83
73
MSK MALACKY
24.67
74
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
24.47
75
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
24.20
76
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
23.82
77
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
23.60
78
GEOLÓG ROŽŇAVA
23.46
79
STK LUČENEC - KALINOVO
23.30
80
MSK MALACKY
23.20
81
TJ STO SLOVENSKÁ VES
23.18
81
STK DUBOVICA
23.18
81
ŠKST SLAVOŠOVCE
23.18
81
STK DUBOVICA
23.18
81
STK DUBOVICA
23.18
86
STO VALALIKY
23.07
87
TJ STO SLOVENSKÁ VES
22.81
88
MŠK ŽIAR/HRONOM
22.26
89
STADEX KOŠICE/KAC JEDNOTA KOŠICE
22.14
90
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
22.13
91
STK LUČENEC - KALINOVO
22.12
92
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
21.86
93
STK VEĽKÉ UHERCE
21.83
94
MSK MALACKY
21.63
95
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
21.50
96
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
21.44
97
ŠKST KARLOVA VES
21.27
98
STK RYBNÍK
21.13
99
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
21.00
100
MŠK ŽIAR/HRONOM
20.76
101
ŠK ŠOG NITRA
20.71
102
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
20.46
103
ŠKST KARLOVA VES
20.24
104
ŠKST KARLOVA VES
20.21
105
STADEX KOŠICE/KAC JEDNOTA KOŠICE
19.43
106
ŠKST KARLOVA VES
19.25
107
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
18.66
108
STK STARÁ TURÁ
18.63
109
KAC JEDNOTA KOŠICE
18.39
110
ŠKST KARLOVA VES
18.30
111
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
18.02
112
KST VIKTÓRIA TRNAVA
17.45
112
ŠKST KARLOVA VES
17.45
114
GEOLÓG ROŽŇAVA
16.98
115
MSTK LEOPOLDOV
15.04
116
MSTK VTJ MARTIN
14.49
117
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
14.14
118
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
13.98
118
JAVORINKA LEVOČA
13.98
120
SEVERKA KEŽMAROK
13.45
120
SEVERKA KEŽMAROK
13.45
122
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
13.31
123
VAWEX OCÚ ŽIRANY
13.11
124
JAVORINKA LEVOČA
13.09
125
STK VEĽKÉ UHERCE
12.99
126
MSK ČADCA
12.27
127
ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK
10.98
128
STK OROL OTRHÁNKY
10.97
129
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
10.90
130
STK SENEC
10.85
131
ŠKST KARLOVA VES
10.80
132
ŠK ŠOG NITRA
10.67
133
ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK
10.61
134
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
10.59
135
JAVORINKA LEVOČA
10.22
136
ZŠ MLYNSKÁ SENEC
9.89
137
ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK
9.57
137
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
9.57
137
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
9.57
140
OSTK MALŽENICE
9.45
141
STK SENEC
9.32
142
JAVORINKA LEVOČA
9.18
143
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
9.15
144
GASTO METALFIN GALANTA
8.96
145
KAC JEDNOTA KOŠICE
8.77
145
JAVORINKA LEVOČA
8.77
147
ŠKST KARLOVA VES
8.76
148
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
8.43