1.9.2020

1
TTC OSTRAVA
396.50
2
GEOLÓG ROŽŇAVA
389.97
3
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
228.00
4
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
161.07
5
STK SENEC
145.33
6
MSK ČADCA
141.77
7
STC ŠKST BRATISLAVA
136.86
8
ŠKST RUŽOMBEROK
129.96
9
STO KOZÁROVCE
126.28
10
STK FUNSTAR TOPOĽČANY
122.84
11
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
118.82
12
STO SPOJE BRATISLAVA
114.98
13
ŠKST TOPOĽČANY
109.28
14
TTC NOVÉ ZÁMKY
108.24
15
ŠKST TOPOĽČANY
97.87
16
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
88.60
17
ŠKST RUŽOMBEROK
86.41
18
STO OU KLÁŠTOR POD ZNIEVOM
81.25
19
STC ŠKST BRATISLAVA
71.73
20
ŠKST LUČENEC
71.49
21
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
64.14
22
STC ŠKST BRATISLAVA
62.85
22
TTC NOVÉ ZÁMKY
62.85
24
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
62.60
25
ŠKST TOPOĽČANY
61.34
26
MSK ČADCA
61.22
27
TZO BYTČA
59.64
28
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
58.06
29
ŠKST MICHALOVCE
41.84
30
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
41.81
31
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
41.13
32
ŠK ŠOG NITRA
40.94
33
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
40.63
34
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
38.74
35
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
38.02
36
STO SVÄTÝ JUR
37.64
37
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
37.27
37
STKM PODLAVICE
37.27
39
ŠK ŠOG NITRA
36.80
40
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
36.43
41
SK VYDRANY
35.84
42
ŠKST LUČENEC
35.41
43
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
33.47
44
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
30.69
45
ŠK LOZORNO
30.43
46
SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
28.71
47
MŠK ŽIAR/HRONOM
28.21
48
ŠKST HUMENNÉ
28.08
49
MŠK ŽIAR/HRONOM
27.05
50
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
26.73
51
ŠKST RUŽOMBEROK
26.40
52
TTC NOVÉ ZÁMKY
26.12
53
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
26.11
54
ŠKST BOŠANY
25.35
55
STC ŠKST BRATISLAVA
25.05
56
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
25.02
57
STO OU KLÁŠTOR POD ZNIEVOM
24.96
58
KST RAKSIT
24.85
59
SK MALACHOV
24.47
60
TJ ČEČEHOV
24.29
61
STK SENEC
24.21
62
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
23.13
63
ŠKST HUMENNÉ
21.71
64
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
20.32
65
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
20.18
66
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
19.86
67
STO SPOJE BRATISLAVA
19.44
68
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
19.25
69
STKM PODLAVICE
18.88
70
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
18.64
70
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
18.64
72
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
18.63
73
STO VEĽKÝ BIEL
18.60
74
STO VALALIKY
18.31
75
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
17.76
76
TTC NOVÉ ZÁMKY
17.27
77
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
17.19
78
STO VALČA
16.55
79
STO VALALIKY
16.44
79
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
16.44
81
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
16.05
82
ŠKST HUMENNÉ
15.68
83
KST PLUS40 TREBIŠOV
14.76
84
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
14.58
85
MSK ČADCA
14.28
86
STO VALČA
14.04
87
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
13.54
88
ŠK ŠOG NITRA
12.56
89
STC ŠKST BRATISLAVA
12.51
90
ŠKST KARLOVA VES
12.36
91
STC ŠKST BRATISLAVA
12.00
92
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
11.18
93
MSK ČADCA
11.03
93
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
11.03
93
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
11.03
93
MSK ČADCA
11.03
93
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
11.03
93
STO VALČA
11.03
93
MSK ČADCA
11.03
100
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
11.00
101
ŠK ŠOG DOMINO NITRA
10.90
102
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
10.59
103
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
10.03
104
ŠKST RUŽOMBEROK
9.79
105
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
9.20
106
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
8.67
107
PROPRIA KÚTY
8.54
108
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
8.53
109
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
8.34
110
STO STAVOKAN UHROVEC
8.17
111
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
7.88
112
ŠKST HUMENNÉ
6.23
113
TZO BYTČA
5.29
114
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
5.28
115
STO VALALIKY
4.65
115
STC ŠKST BRATISLAVA
4.65
117
STJ DRUŽBA BARDEJOV
4.59
118
ŠKST LUČENEC
4.50
119
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
4.11
120
TJ GASTO GALANTA
3.90
121
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
3.84
122
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
3.80
123
STJ DRUŽBA BARDEJOV
3.79
123
STJ DRUŽBA BARDEJOV
3.79
125
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
3.69
125
STJ DRUŽBA BARDEJOV
3.69
127
STK SENEC
3.46
128
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
3.41
129
STO SPOJE BRATISLAVA
3.37
130
KST PLUS40 TREBIŠOV
3.35
130
ŠKST HUMENNÉ
3.35
132
STK SENEC
2.90
133
ŠKST HUMENNÉ
2.88
133
ŠKST HUMENNÉ
2.88
135
TJ GASTO GALANTA
2.58
135
STK SENEC
2.58
137
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
2.38
137
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
2.38
139
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
2.19
140
STK CABAJ-ČÁPOR
2.17
141
ŠKST KARLOVA VES
2.10
141
TJ GASTO GALANTA
2.10
143
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
2.07
144
MŠK ŽIAR/HRONOM
1.99
145
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
1.96
146
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
1.94
147
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
1.90
148
PST STUPAVA
1.83
148
TJ GASTO GALANTA
1.83
148
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
1.83
148
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
1.83
148
TTC MAJCICHOV
1.83
153
SOKOL SKALICA
1.69
154
GEOLÓG ROŽŇAVA
1.54
155
TJ STO NIŽNÁ
1.39
156
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
1.26
157
GEOLÓG ROŽŇAVA
1.20
158
GEOLÓG ROŽŇAVA
1.03
159
STJ DRUŽBA BARDEJOV
1.00
160
SŠK POPROČ
0.84
161
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
0.58
161
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
0.58
163
STO SVÄTÝ JUR
0.57
164
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
0.56
164
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
0.56
166
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
0.49
167
STK BOJNIČKY
0.39
168
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
0.36
168
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
0.36