1.11.2019

1
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
340.95
2
SK KARPATIA PRIEVIDZA
282.99
3
STK LUČENEC - KALINOVO
192.41
4
ŠK ŠOG NITRA
192.20
5
STO VALALIKY
181.30
6
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
168.82
7
KST RAKSIT
145.34
8
STKM PODLAVICE
117.02
9
ŠKST RUŽOMBEROK
108.45
10
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
97.62
11
STC ŠKST BRATISLAVA
86.97
12
TTC NOVÉ ZÁMKY
83.76
13
ŠK ŠOG NITRA
79.55
14
ŠK ŠOG NITRA
72.83
14
MSK ČADCA
72.83
14
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
72.83
17
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
71.05
18
GEOLÓG ROŽŇAVA
63.14
19
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
60.71
20
ŠK ŠOG NITRA
60.22
21
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
59.69
22
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
58.44
23
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
55.23
24
TJ GASTO GALANTA
52.61
24
STO VALALIKY
52.61
26
TTC NOVÉ ZÁMKY
51.90
27
OŠK SLOVENSKÝ GROB
51.23
28
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
50.95
29
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
49.89
30
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
48.74
31
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
46.90
32
ŠKST RUŽOMBEROK
45.52
33
TTC NOVÉ ZÁMKY
44.87
34
ŠKST BOŠANY
44.86
35
STO SPOJE BRATISLAVA
43.30
36
SST EUROMILK DUN.STREDA
43.05
37
TTC NOVÉ ZÁMKY
42.83
38
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
41.68
39
STO SPOJE BRATISLAVA
40.58
40
KST RAKSIT
38.94
41
TZO BYTČA
38.19
42
ŠKST TOPOĽČANY
37.97
43
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
37.13
44
TJ GASTO GALANTA
37.10
45
ŠKST HUMENNÉ
34.80
46
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
34.43
47
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
34.38
48
OŠK SLOVENSKÝ GROB
33.35
49
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
32.88
50
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
31.62
51
MSK ČADCA
31.47
52
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
30.88
53
ŠKST TOPOĽČANY
30.87
54
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
30.16
55
STKM PODLAVICE
30.11
56
STO VEĽKÝ BIEL
28.45
57
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
28.26
58
KST RAKSIT
26.60
58
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
26.60
60
STO VEĽKÝ BIEL
26.58
61
MSK ČADCA
25.99
62
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
25.90
63
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
25.65
64
STO SVÄTÝ JUR
25.46
65
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
25.26
66
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
25.09
67
ŠKST MICHALOVCE
24.46
68
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
24.37
69
MSK ČADCA
24.31
70
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
23.96
71
STK PC TRENČ.TEPLÁ
23.88
72
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
23.87
73
TTC NOVÉ ZÁMKY
23.65
74
KST RAKSIT
23.39
75
KST RAKSIT
23.33
75
STK N.MESTO/VÁHOM
23.33
75
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
23.33
78
ŠKST RUŽOMBEROK
23.09
79
SST EUROMILK DUN.STREDA
22.90
80
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
22.88
80
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
22.88
82
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
22.81
83
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
22.69
84
SŠK POPROČ
22.47
85
STC ŠKST BRATISLAVA
22.44
86
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
21.79
87
GEOLÓG ROŽŇAVA
21.65
88
STKM PODLAVICE
21.45
89
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
21.43
90
MSK ČADCA
20.68
91
ŠKST POLTÁR
20.66
92
OSK MICHAĽANY
19.94
93
OŠK SLOVENSKÝ GROB
19.56
94
STKM PODLAVICE
19.33
95
ŠKST SOKOL VOJČICE
19.19
95
ŠKST SOKOL VOJČICE
19.19
97
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
18.79
97
ŠKST POLTÁR
18.79
99
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
17.90
100
SST EUROMILK DUN.STREDA
17.81
101
STKM PODLAVICE
17.80
101
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
17.80
103
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
17.78
104
STK PC TRENČ.TEPLÁ
17.76
105
ŠKST RUŽOMBEROK
17.28
106
ŠKST BOŠANY
17.14
107
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
17.05
108
STK PC TRENČ.TEPLÁ
16.95
109
KERAMING TRENČÍN
16.53
110
ŠKST POLTÁR
16.25
111
ŠKST MICHALOVCE
16.03
112
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
15.84
113
STK LUČENEC - KALINOVO
15.76
114
MSK MALACKY
15.55
115
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
14.60
116
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
14.23
116
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
14.23
118
STO SVÄTÝ JUR
14.00
119
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
13.14
120
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
12.17
121
STO SPOJE BRATISLAVA
12.14
122
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
12.13
123
ŠKST HUMENNÉ
11.83
124
SK VYDRANY
10.95
125
ŠKST MICHALOVCE
10.66
125
ŠAZZOH HENDRICHOVCE
10.66
127
KST PLUS40 TREBIŠOV
10.56
128
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
10.04
129
ŠKST KARLOVA VES
9.74
130
MSK MALACKY
9.66
131
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
9.65
132
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
9.62
133
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
9.44
134
MSK ČADCA
8.96
134
MSK ČADCA
8.96
136
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
8.91
136
ŠKST BOŠANY
8.91
138
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
8.66
139
OZ - ŠK ODEMA PÚCHOV
8.33
140
OZ - ŠK ODEMA PÚCHOV
8.02
141
ŠKST HUMENNÉ
7.67
142
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
6.92
143
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
6.89
143
STC TJ ČAB
6.89
145
MŠK STO KROMPACHY
6.84
145
SŠK POPROČ
6.84
147
STO VEĽKÝ BIEL
6.64
148
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
6.61
149
TJ POKROK KOMÁRNO
6.53
150
OŠK SLOVENSKÝ GROB
6.09
151
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
6.06
152
TTC NOVÉ ZÁMKY
5.92
153
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
5.84
154
ŠKST HUMENNÉ
5.79
154
ŠKST HUMENNÉ
5.79
154
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
5.79
154
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
5.79
154
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
5.79
154
MŠK STO KROMPACHY
5.79
160
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
5.68
161
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
5.59
162
ŠKST HUMENNÉ
5.45
163
SOKOL SKALICA
5.38
163
MŠK ŽIAR/HRONOM
5.38
165
OŠK SLOVENSKÝ GROB
5.25
165
STO VEĽKÝ BIEL
5.25
167
STK SENEC
5.22
167
STK SENEC
5.22
169
STO ZVOLENSKÁ SLATINA
5.21
169
STO ZVOLENSKÁ SLATINA
5.21
169
STO ZVOLENSKÁ SLATINA
5.21
172
STK VEĽKÉ UHERCE
4.95
172
ŠKST BOŠANY
4.95
172
STC TJ ČAB
4.95
172
STC TJ ČAB
4.95
172
STC TJ ČAB
4.95
177
STK BOJNIČKY
4.83
178
KST DRIVE TR. JASTRABIE
4.79
179
STO VALALIKY
4.47
179
STO VALALIKY
4.47
179
ŠKST HUMENNÉ
4.47
182
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
4.36
183
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
4.34
183
TJ SLÁVIA TU ZVOLEN
4.34
185
STK STARÁ TURÁ
4.22
185
MŠO ŠTÚROVO
4.22
185
STK VEĽKÉ UHERCE
4.22
185
MKST NOVÁ DUBNICA
4.22
185
STK VEĽKÉ UHERCE
4.22
190
STO SVÄTÝ JUR
4.14
191
STO VALALIKY
3.90
192
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
3.89
193
ŠKST HUMENNÉ
3.77
193
STK ZBEREKO KOŠICE
3.77
195
STKM PODLAVICE
3.76
196
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
3.73
196
STO VEĽKÝ BIEL
3.73
196
PST STUPAVA
3.73
199
PST STUPAVA
3.65
200
PST STUPAVA
3.62
201
ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
3.45
201
ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
3.45
203
MSK MALACKY
3.40
204
PST STUPAVA
3.28
204
TJ GASTO GALANTA
3.28
204
TJ GASTO GALANTA
3.28
204
MSK MALACKY
3.28
204
TRNÁVKA BRATISLAVA
3.28
204
PST STUPAVA
3.28
204
TJ GASTO GALANTA
3.28
204
TJ GASTO GALANTA
3.28
204
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
3.28
204
TJ GASTO GALANTA
3.28
204
TJ GASTO GALANTA
3.28
204
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
3.28
204
TJ GASTO GALANTA
3.28
204
TJ GASTO GALANTA
3.28
204
TJ GASTO GALANTA
3.28
219
MSK ČADCA
3.23
220
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
3.21
220
MSTK TVRDOŠÍN
3.21
222
STO VEĽKÝ BIEL
2.79
223
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
2.78
224
OKST REGMONT HRAŇ
2.68
225
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
2.57
226
ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
2.49
226
STO VEĽKÝ BIEL
2.49
226
ŠKST HUMENNÉ
2.49
226
ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
2.49
230
TJ POKROK KOMÁRNO
2.25
231
ŠK ŽITAVANY
2.04
232
MŠK ŽIAR/HRONOM
1.95
233
PST STUPAVA
1.78
234
MŠK ŽIAR/HRONOM
1.75
234
MSK MALACKY
1.75
236
STK BOJNIČKY
1.74
237
TJ POKROK KOMÁRNO
1.72
237
TTC NOVÉ ZÁMKY
1.72
237
KST RAKSIT
1.72
240
ŠK ŽITAVANY
1.71
240
STK RYBNÍK
1.71
240
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
1.71
243
MSK MALACKY
1.56
244
KST DRIVE TR. JASTRABIE
1.55
245
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
1.48
246
ŠKST JUNIOR SPIŠSKÉ VLACHY
1.24
247
MSK MALACKY
0.91
247
MSK MALACKY
0.91
249
ŠKST JUNIOR SPIŠSKÉ VLACHY
0.90
250
MSTK LEOPOLDOV
0.88
251
STO VALALIKY
0.70
251
ŠKST JUNIOR SPIŠSKÉ VLACHY
0.70
253
ŠKST TOPOĽČANY
0.66
254
MSTK LEOPOLDOV
0.63
254
MSK MALACKY
0.63