1.11.2016

1
MSK ČADCA
290.64
2
MSK ČADCA
184.16
3
ŠKST RUŽOMBEROK
179.18
4
OŠK ZAVAR/KST VIKTÓRIA TRNAVA
176.69
5
ŠKST TOPOĽČANY
146.22
6
MSK ČADCA
135.93
7
MKST NOVÁ DUBNICA
134.89
8
ŠKST TOPOĽČANY
126.70
9
MSK ČADCA
123.29
10
ŠKST TOPOĽČANY
117.19
11
MSK ČADCA
107.06
12
STK 1.ZŠ VRÁBLE
106.62
13
STO SPOJE IVANKA
105.06
14
MSTK TVRDOŠÍN
101.71
15
MSTK TVRDOŠÍN
99.27
16
ŠKST MICHALOVCE
84.59
17
STK KOŠICE - ČAŇA
81.62
18
STK LUČENEC - KALINOVO
75.42
19
STK RYBNÍK
75.20
20
MSK ČADCA
65.98
21
ŠKST MICHALOVCE
63.00
22
ŠKST TOPOĽČANY
60.78
23
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
56.11
24
STK KOŠICE - ČAŇA
54.14
25
T-CLUB OSTROV
52.51
26
STK KOŠICE - ČAŇA
51.96
27
ŠKST KARLOVA VES
48.82
28
GASTO METALFIN GALANTA
46.96
29
GASTO METALFIN GALANTA
46.88
30
ŠKST MICHALOVCE
44.50
31
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
44.01
32
ŠKST TOPOĽČANY
43.86
33
STO VALALIKY
43.01
34
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
41.73
35
MSK ČADCA
41.36
36
ŠK ŠOG NITRA
41.35
37
ŠKST KARLOVA VES
41.25
38
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
41.13
39
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
40.64
40
MŠK KYS.NOVÉ MESTO/STK RADOĽA
39.97
41
KST PLUS40 TREBIŠOV
39.84
42
STK PROPRIA KÚTY
37.28
43
MSTK TVRDOŠÍN
37.20
44
KST RAKSIT
36.93
45
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
36.83
46
MŠK ŽIAR/HRONOM
36.81
47
MSK ČADCA
35.89
48
ŠKST KARLOVA VES
35.01
49
STK RYBNÍK
34.29
50
STK RADOĽA
33.80
51
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
33.60
51
STO VALČA
33.60
53
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV/ZŠ KARPATSKÁ SVIDNÍK
32.96
54
STO VALALIKY
32.31
55
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
31.69
56
STK KOŠICE - ČAŇA
31.34
57
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
31.28
58
STK LUČENEC - KALINOVO
31.16
59
STK 1.ZŠ VRÁBLE
30.99
60
STK 1.ZŠ VRÁBLE
30.73
61
MKST V. KAPUŠANY
30.50
62
ŠKST KARLOVA VES
30.22
63
MSK MALACKY
30.05
64
KST RAKSIT
29.44
65
STO VALALIKY
29.36
66
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
29.21
67
MSTK TVRDOŠÍN
29.06
68
ŠKST TOPOĽČANY
28.45
69
STK 1.ZŠ VRÁBLE
28.16
70
MSTK TVRDOŠÍN
28.12
71
TTC MAJCICHOV
27.38
72
STK LUČENEC - KALINOVO
27.30
73
ŠKST RUŽOMBEROK
27.01
74
KST DRIVE TR. JASTRABIE
26.94
75
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
26.34
76
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
26.21
77
ŠKST KARLOVA VES
25.90
78
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
23.65
79
STK LUČENEC - KALINOVO
23.60
80
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
23.57
81
ŠKST MICHALOVCE
22.59
82
KST RAKSIT
22.45
83
TJ STO SLOVENSKÁ VES
22.40
83
STO VALČA
22.40
83
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
22.40
83
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
22.40
83
STK LUČENEC - KALINOVO
22.40
83
KST RAKSIT
22.40
89
MSK ČADCA
22.22
90
STO VALČA
21.88
91
MSK ČADCA
21.61
92
MSK MALACKY
21.43
93
KST DRIVE TR. JASTRABIE
21.22
94
MSK ČADCA
21.08
95
TZO BYTČA
20.28
96
STK RADOĽA/MŠK KYS.NOVÉ MESTO
19.97
97
ŠKST KARLOVA VES
19.88
98
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
19.84
99
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
19.24
100
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU/ŠKST OCÚ KAMENICA NAD CIROCHOU
19.03
101
ŠKM TRENČÍN
19.00
102
STO VEĽKÝ BIEL
18.74
103
SŠK POPROČ
18.29
104
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
18.28
105
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
17.94
106
ŠKST HUMENNÉ
17.82
107
STO VEĽKÝ BIEL
17.66
108
ŠKM TRENČÍN
17.40
109
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
16.95
110
STO VEĽKÝ BIEL
16.86
111
TJ STO SLOVENSKÁ VES
16.74
112
ŠKST TOPOĽČANY
15.76
113
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
15.71
114
MKST NOVÁ DUBNICA
15.39
115
STK PC TRENČ.TEPLÁ
15.36
116
ŠKST TOPOĽČANY
15.22
117
ŠKST KARLOVA VES
13.88
118
STK OROL OTRHÁNKY
13.67
119
MSK ČADCA
13.36
120
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
13.11
121
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
12.19
122
STK PROPRIA KÚTY
12.00
123
STK PC TRENČ.TEPLÁ/STK EURO DRIETOMA
11.26
123
KST RAKSIT
11.26
125
STK SENEC
11.20
126
GASTO METALFIN GALANTA
11.16
127
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
11.12
127
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
11.12
129
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
10.80
130
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
10.68
131
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
10.66
132
STK KOŠICE - ČAŇA
10.49
133
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
10.46
134
KST DRIVE TR. JASTRABIE
9.39
135
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
9.15
136
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
9.05
137
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
9.01
138
STO KRIVANY
8.55
139
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
8.44
140
MSK ČADCA
8.43
141
STK OROL OTRHÁNKY
8.25
142
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
8.12
143
ŠKST KARLOVA VES
7.95
144
STK KOŠICE - ČAŇA
7.71
145
MSK ČADCA
7.04
145
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
7.04
147
TJ POKROK KOMÁRNO
6.61
148
PST STUPAVA
6.25
149
OŠK BETLANOVCE
6.06
150
OKST REGMONT HRAŇ
5.50
151
STC ROHOŽNÍK
5.35
152
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
5.28
152
OBEC LIETAVSKÁ LÚČKA
5.28
152
OBEC LIETAVSKÁ LÚČKA
5.28
152
STK RADOĽA/MŠK KYS.NOVÉ MESTO
5.28
156
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
4.80
157
OŠK BETLANOVCE
4.77
158
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
4.61
159
GASTO METALFIN GALANTA
4.43
159
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
4.43
159
OŠK SLOVENSKÝ GROB
4.43
162
STO VALALIKY
4.40
163
PST STUPAVA
4.14
164
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM
4.04
164
ŠK ŠOG NITRA
4.04
164
ŠK ŠOG NITRA
4.04
167
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
4.01
167
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
4.01
167
ŠKST HUMENNÉ
4.01
167
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
4.01
167
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
4.01
167
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
4.01
173
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
3.76
174
MKST NOVÁ DUBNICA
3.67
175
STK RYBNÍK
3.61
176
ŠKST KARLOVA VES
3.59
177
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
3.51
177
ŠKST HUMENNÉ
3.51
177
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
3.51
180
ŠK ŠOG NITRA
3.47
181
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
3.34
182
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
3.28
183
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
3.17
183
STK BLATNÉ
3.17
183
STK BLATNÉ
3.17
186
TJ STO SLOVENSKÁ VES
3.15
187
SK VYDRANY
2.95
187
STO SVÄTÝ JUR
2.95
187
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
2.95
187
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
2.95
187
PST STUPAVA
2.95
187
PST STUPAVA
2.95
187
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
2.95
187
STK BLATNÉ
2.95
187
STO SVÄTÝ JUR
2.95
196
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
2.86
197
MSTK LEOPOLDOV
2.79
198
TTC MAJCICHOV
2.66
199
STK BLATNÉ
2.64
199
STJ DRUŽBA BARDEJOV
2.64
199
MAGURA ZBOROV
2.64
202
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
2.61
202
MSTK SABINOV
2.61
202
MŠK STO KROMPACHY
2.61
202
MŠK STO KROMPACHY
2.61
202
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
2.61
207
STK HRONOVCE
2.49
208
STK BLATNÉ
2.47
208
STK BLATNÉ
2.47
210
PST STUPAVA
2.12
211
GASTO METALFIN GALANTA
2.03
212
OŠK SLOVENSKÝ GROB
1.85
213
STK SENEC
1.81
213
STK SENEC
1.81
213
STK SENEC
1.81
216
STK HRONOVCE
1.79
216
MŠO ŠTÚROVO
1.79
216
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
1.79
216
STO STAVOKAN UHROVEC
1.79
220
STK VEĽKÉ UHERCE
1.54
220
STK VEĽKÉ UHERCE
1.54
220
STK VEĽKÉ UHERCE
1.54
223
MSTK LEOPOLDOV
1.28
223
STK SENEC
1.28
225
ŠK ŠOPORŇA
1.13
225
ŠKST KARLOVA VES
1.13
225
STK SENEC
1.13
225
STK BLATNÉ
1.13
229
ŠKST TOPOĽČANY
1.00
229
MSK MALACKY
1.00