1.7.2019

1
ŠK PRIEVIDZA
369.17
2
ŠK ŠOG NITRA
297.13
3
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
263.61
4
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
240.98
5
ŠKST RUŽOMBEROK
194.92
6
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
182.25
7
ŠK ŠOG NITRA
162.57
8
KAC JEDNOTA KOŠICE
160.68
9
STO VALALIKY
157.78
10
MSK ČADCA
130.65
11
TJ GASTO GALANTA
125.72
12
MSK ČADCA
116.34
13
ŠK ŠOG NITRA
112.82
14
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
109.51
15
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
107.00
16
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
106.03
17
TZO BYTČA
103.91
18
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
103.58
19
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
96.41
20
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
94.94
21
STKM PODLAVICE
90.13
22
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
87.59
23
ŠKST HUMENNÉ
83.40
24
MSK ČADCA
77.08
25
STK BLATNÉ
74.86
26
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
72.44
27
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
72.27
28
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
70.88
29
ŠKST TOPOĽČANY
70.52
29
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
70.52
29
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
70.52
32
SST EUROMILK DUN.STREDA
70.49
33
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
52.71
34
SST EUROMILK DUN.STREDA
48.33
35
MSK ČADCA
48.30
36
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
47.31
37
ŠKST MICHALOVCE
43.65
38
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
43.63
39
ŠKST RUŽOMBEROK
40.52
40
SŠK POPROČ
39.80
40
ŠKST MICHALOVCE
39.80
42
KST RAKSIT
39.73
43
ŠKST SOKOL VOJČICE
39.33
43
STKM PODLAVICE
39.33
45
ŠKST TOPOĽČANY
39.25
46
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
38.84
47
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
37.39
48
STK LUČENEC - KALINOVO
36.90
49
ŠKST BOŠANY
34.68
50
STK LUČENEC - KALINOVO
34.56
51
OŠK SLOVENSKÝ GROB
34.41
52
ŠKST POLTÁR
33.73
53
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
33.66
54
STK RYBNÍK
32.85
55
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
32.00
56
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
31.40
57
ŠKST MICHALOVCE
30.99
58
ŠKST BOŠANY
30.24
59
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
29.59
60
ŠKST SOKOL VOJČICE
29.54
60
SŠK POPROČ
29.54
60
ŠKST SOKOL VOJČICE
29.54
63
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
29.40
64
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
28.59
65
KERAMING TRENČÍN
28.22
66
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
26.58
67
TZO BYTČA
26.57
68
ŠKST RUŽOMBEROK
26.56
69
STO SVÄTÝ JUR
26.07
70
STK PC TRENČ.TEPLÁ
25.97
71
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
25.70
71
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
25.70
73
STK RYBNÍK
25.30
74
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
25.11
75
KST RAKSIT
25.10
76
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
22.71
76
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
22.71
78
STKM PODLAVICE
22.21
79
ŠKST SOKOL VOJČICE
21.93
80
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
21.04
81
GEOLÓG ROŽŇAVA
20.89
82
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
20.83
83
MSK ČADCA
20.30
84
STO SVÄTÝ JUR
18.22
85
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
17.95
86
TTC MAJCICHOV
17.54
87
ŠKST HUMENNÉ
17.14
88
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
16.05
89
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
15.93
90
KAC JEDNOTA KOŠICE
15.46
91
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
15.07
91
STK STARÁ TURÁ
15.07
93
ZŠ KARPATSKÁ SVIDNÍK
14.71
94
OŠK ISTEBNÉ
14.68
95
ŠKST HUMENNÉ
14.14
96
STK RYBNÍK
14.04
96
ŠKST BOŠANY
14.04
96
ŠKST BOŠANY
14.04
99
STO VALALIKY
13.94
99
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
13.94
101
STK VEĽKÉ UHERCE
13.90
101
STK VEĽKÉ UHERCE
13.90
101
STK VEĽKÉ UHERCE
13.90
104
STO VEĽKÝ BIEL
13.47
105
ŠKST BOŠANY
13.40
105
STK STARÁ TURÁ
13.40
105
STK STARÁ TURÁ
13.40
105
STK STARÁ TURÁ
13.40
109
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
13.17
110
STO SPOJE IVANKA
13.00
111
MSK MALACKY
12.24
112
ŠKST TOPOĽČANY
11.74
113
MSK MALACKY
11.43
114
KAC JEDNOTA KOŠICE
11.39
115
ŠKST BOŠANY
11.06
115
KST RAKSIT
11.06
115
ŠK ŠOG NITRA
11.06
118
STO VALALIKY
11.01
119
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
10.95
119
MSK MALACKY
10.95
121
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
10.77
121
STK BOJNIČKY
10.77
123
ŠKST TOPOĽČANY
10.49
124
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
9.77
125
STO SVÄTÝ JUR
9.74
126
STO VALALIKY
9.67
127
OŠK ISTEBNÉ
9.50
128
MŠK STO KROMPACHY
9.44
129
GEOLÓG ROŽŇAVA
9.28
130
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
9.21
131
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
8.56
131
OŠK SLOVENSKÝ GROB
8.56
133
STO VEĽKÝ BIEL
8.51
134
STŠK OBEC HRABUŠICE
8.21
135
OŠK SLOVENSKÝ GROB
8.17
136
ŠKST HUMENNÉ
8.16
137
MŠK STO KROMPACHY
7.74
138
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
7.44
138
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
7.44
138
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
7.44
138
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
7.44
138
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
7.44
143
ŠKST HUMENNÉ
7.32
144
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
6.61
144
STO SPOJE IVANKA
6.61
146
STK BOJNIČKY
6.18
147
STO SVÄTÝ JUR
6.17
148
MŠK STO KROMPACHY
6.06
148
GEOLÓG ROŽŇAVA
6.06
148
GEOLÓG ROŽŇAVA
6.06
151
PST STUPAVA
5.10
151
STO VEĽKÝ BIEL
5.10
151
MSK MALACKY
5.10
154
ŠKST HUMENNÉ
5.03
155
ŠKST TOPOĽČANY
4.86
155
STK VEĽKÉ UHERCE
4.86
155
ŠKST TOPOĽČANY
4.86
158
PST STUPAVA
4.34
159
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
4.06
160
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
3.99
160
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
3.99
160
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
3.99
163
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
3.89
164
KST DRIVE TR. JASTRABIE
3.69
165
MŠK STO KROMPACHY
3.55
165
MŠK STO KROMPACHY
3.55
165
ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
3.55
165
ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
3.55
165
MŠK STO KROMPACHY
3.55
165
ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
3.55
171
PROPRIA KÚTY
3.21
172
OKST REGMONT HRAŇ
3.04
173
STO VEĽKÝ BIEL
2.79
173
MSK MALACKY
2.79
175
STO VEĽKÝ BIEL
2.67
175
PST STUPAVA
2.67
175
STO VEĽKÝ BIEL
2.67
178
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
2.47
178
STO VEĽKÝ BIEL
2.47
180
STO SVÄTÝ JUR
2.40
181
STO VEĽKÝ BIEL
2.20
182
STK BLATNÉ
2.10
182
KST RAKSIT
2.10
184
ŠKST HUMENNÉ
1.99
185
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
1.69
186
PST STUPAVA
1.62
187
STK PATA
1.43
188
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
1.38
189
STK PC TRENČ.TEPLÁ
1.15
190
TJ GASTO GALANTA
1.09
191
KST DRIVE TR. JASTRABIE
0.91
192
STO VALALIKY
0.75
193
PST STUPAVA
0.49
193
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
0.49
193
PST STUPAVA
0.49