1.7.2014

1
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
363.67
2
ŠKST RUŽOMBEROK
329.71
3
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
303.63
4
MSTK TVRDOŠÍN
281.08
5
KST PLUS40 TREBIŠOV/ŠKST MICHALOVCE
207.76
6
MSK ČADCA
196.50
7
STO VALALIKY
177.59
8
SŠK POPROČ
155.78
9
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
152.58
10
ŠK ŠOG NITRA
151.91
11
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
135.97
12
ŠKST KARLOVA VES
128.82
13
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK/TJ OBCE SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK
128.45
14
MSK MALACKY
126.88
15
MSK MALACKY
124.66
16
MSK MALACKY
104.53
17
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
101.57
18
ŠKST KARLOVA VES
99.60
19
STO VALALIKY
99.39
20
STO VALALIKY
97.58
21
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
96.76
22
MSK ČADCA
93.26
23
MSK ČADCA
91.30
24
ŠKST KARLOVA VES
86.60
25
MSTK VTJ MARTIN
80.72
26
TTC MAJCICHOV
79.30
27
TJ ORAVAN NÁMESTOVO/TATRAN KRUŠETNICA
75.70
28
CVČ ZLATÉ MORAVCE
75.31
29
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
74.52
30
ŠKST KARLOVA VES
70.87
31
MSTK VTJ MARTIN
68.61
32
STK RYBNÍK
65.11
33
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
51.83
34
ŠKST KARLOVA VES
50.10
34
ŠKST TOPOĽČANY
50.10
36
MSTK TVRDOŠÍN
49.58
37
MSK ČADCA
49.56
38
ŠKST RUŽOMBEROK/ŠK VITALIT LIPT. HRÁDOK
49.54
39
STK RYBNÍK
48.22
40
KST VIKTÓRIA TRNAVA
46.91
41
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
46.62
42
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
45.17
43
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
44.22
44
MSTK TVRDOŠÍN
43.60
45
KST VIKTÓRIA TRNAVA
42.21
46
MSK ČADCA
42.06
47
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
41.75
48
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
40.68
49
ŠKST KARLOVA VES
39.75
50
MŠK ŽIAR/HRONOM/STK VYHNE
38.29
51
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
37.60
52
MSK MALACKY
37.37
53
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
37.23
54
ŠKST MICHALOVCE
36.86
55
MŠK ŽIAR/HRONOM
36.26
56
MSTK TVRDOŠÍN
36.06
57
TJ STO SLOVENSKÁ VES
35.77
58
ŠKST KARLOVA VES
35.76
59
ŠKST KARLOVA VES
35.67
60
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
34.86
61
STO VALALIKY
34.83
62
ŠKST TOPOĽČANY
34.20
63
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
34.19
63
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
34.19
65
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
33.71
66
STK RADOĽA
33.17
67
MSK ČADCA
32.85
67
ŠKST TOPOĽČANY
32.85
67
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
32.85
70
TJ STO SLOVENSKÁ VES
32.51
71
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
31.34
72
STK RADOĽA
30.78
73
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
29.47
74
STK RADOĽA
29.09
75
MSK ČADCA
29.01
76
ŠKST TOPOĽČANY
28.96
77
MSTK TVRDOŠÍN
28.30
78
MSK ČADCA
28.02
79
KST DRIVE TR. JASTRABIE
27.57
80
ŠKST KARLOVA VES
26.75
81
MSTK VTJ MARTIN
26.69
82
KST DRIVE TR. JASTRABIE
26.66
83
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
26.58
84
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
26.47
85
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
25.42
86
TJ STO VIŠŇOVÉ
25.17
87
ŠKST MICHALOVCE
25.00
88
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
24.89
89
STK RYBNÍK
24.73
90
ŠKST TOPOĽČANY
24.72
91
TTC MAJCICHOV
24.59
92
MŠK ŽIAR/HRONOM
24.46
93
STK RADOĽA
24.04
94
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
23.73
95
ZŠ LIETAVSKÁ LÚČKA
22.49
96
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
21.65
97
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
21.42
97
STK RADOĽA
21.42
99
ŠKST TOPOĽČANY
19.07
100
KST DRIVE TR. JASTRABIE
18.38
101
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
18.24
102
FC STREKOV
18.12
103
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
18.01
104
TTC MAJCICHOV
17.76
105
ŠKST MICHALOVCE
17.45
106
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
17.11
107
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
16.81
108
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
16.68
108
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
16.68
110
STK 1.ZŠ VRÁBLE
16.27
111
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
15.98
112
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
15.77
113
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
15.73
114
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
15.48
114
KAC JEDNOTA KOŠICE
15.48
116
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
14.91
117
KAC JEDNOTA KOŠICE
14.84
118
MŠK KROMPACHY
14.74
119
ŠKST KARLOVA VES
14.56
120
STO VALALIKY
14.52
121
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
14.30
122
STK LUČENEC - KALINOVO
14.23
123
ŠKST TOPOĽČANY
13.77
124
MŠK ŽIAR/HRONOM
13.71
125
ŠKST TOPOĽČANY
13.54
126
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
12.78
126
STO VALALIKY
12.78
126
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
12.78
129
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
12.50
130
ŠKST TOPOĽČANY
12.42
131
STO VALALIKY
11.91
132
SOKOL SKALICA
11.46
133
STK 1.ZŠ VRÁBLE
11.20
134
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
10.79
135
OKST REGMONT HRAŇ
10.59
136
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
10.39
137
STK KOLÁROVO
10.20
138
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
10.12
139
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
9.94
140
SOKOL SKALICA
9.91
141
KAC JEDNOTA KOŠICE
9.62
142
KST DRIVE TR. JASTRABIE
9.46
143
JAVORINKA LEVOČA
9.39
144
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
9.34
145
STK OROL OTRHÁNKY
9.31
146
JAVORINKA LEVOČA
9.29
147
ŠKST KARLOVA VES
9.22
148
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
9.21
149
SOKOL SKALICA
9.15
150
SOKOL SKALICA
9.13
151
STO VALALIKY
9.08
151
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
9.08
153
KST PLUS40 TREBIŠOV
9.07
154
TJ STO SLOVENSKÁ VES
8.94
155
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
8.65
156
GASTO METALFIN GALANTA
8.64
157
SOKOL SKALICA
8.55
157
SOKOL SKALICA
8.55
159
ZŠ MLYNSKÁ SENEC
8.46
160
ZŠ IVANA KRASKU TREBIŠOV
8.45
161
GASTO METALFIN GALANTA
8.44
162
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
8.41
163
SOKOL SKALICA
8.38
164
STK VEĽKÉ UHERCE
8.27
165
SOKOL SKALICA
8.13
165
STK PROPRIA KÚTY
8.13
167
SOKOL SKALICA
7.96
167
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
7.96
167
SOKOL SKALICA
7.96
170
OSTK MALŽENICE
7.86
171
ŠKST KARLOVA VES
7.77
172
STK OROL OTRHÁNKY
7.62
173
STK SENEC
7.58
174
ŠKST KARLOVA VES
7.51
175
STO VALALIKY
7.49
176
STK VEĽKÉ UHERCE
7.40
177
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
7.37
178
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
7.22
179
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
7.17
180
PST STUPAVA
7.10
181
STK VEĽKÉ UHERCE
6.79
182
KST PLUS40 TREBIŠOV
6.73
182
KST PLUS40 TREBIŠOV
6.73
184
ZŠ IVANA KRASKU TREBIŠOV
6.64
184
ZŠ IVANA KRASKU TREBIŠOV
6.64
184
ZŠ IVANA KRASKU TREBIŠOV
6.64
187
MK SLOV.ORLA LEVICE
6.60
187
STK OROL OTRHÁNKY
6.60
189
MK SLOV.ORLA LEVICE
6.37
190
STK SENEC
6.13
191
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
6.04
191
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
6.04
191
ZŠ IVANA KRASKU TREBIŠOV
6.04
191
KST DRIVE TR. JASTRABIE
6.04
195
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
5.88
196
MK SLOV.ORLA LEVICE
5.71
197
OSTK MALŽENICE
5.45
198
STK SENEC
5.36
199
MK SLOV.ORLA LEVICE
5.25
200
MSK MALACKY
5.13
201
STK SENEC
4.53