1.11.2016

1
ŠK ŠOG NITRA
385.50
2
STK KOŠICE - ČAŇA
281.93
3
ŠK ŠOG NITRA/KST VIKTÓRIA TRNAVA
226.08
4
GASTO METALFIN GALANTA
196.71
5
STK RYBNÍK
183.62
6
STK VEĽKÉ UHERCE
170.82
7
ŠK ŠOG NITRA
130.14
8
ŠK ŠOG NITRA
121.60
9
STK KOŠICE - ČAŇA
116.49
10
ŠKST BOŠANY
105.16
11
STO VALALIKY
102.61
12
MSK ČADCA
95.51
13
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
93.16
14
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM/ŠK ŠOG NITRA
87.01
15
SK VYDRANY/ŠKST KARLOVA VES
82.16
16
MSTK TVRDOŠÍN
81.27
17
ŠKST RUŽOMBEROK
79.15
18
ŠK ŠOG NITRA
77.23
19
MSK ČADCA
77.01
20
MSTK TVRDOŠÍN
75.43
21
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
74.46
22
ŠK ŠOG NITRA
74.06
23
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA/MSK MALACKY
72.92
24
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA/ŠK ŠOG NITRA
69.68
25
STO VALALIKY
65.36
26
ŠK ŠOG NITRA
63.92
27
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
58.76
28
ŠK ŠOG NITRA
58.45
29
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
52.92
30
ŠKST RUŽOMBEROK
51.68
31
STO VALALIKY
50.89
32
MSTK VTJ MARTIN
50.16
33
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
49.99
34
ŠKST MICHALOVCE
49.57
35
STK KOŠICE - ČAŇA
48.45
36
STK KOŠICE - ČAŇA
48.21
37
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
46.95
38
STK LUČENEC - KALINOVO
45.91
39
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
43.77
40
ŠKST KARLOVA VES
43.06
40
KST PLUS40 TREBIŠOV
43.06
42
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
42.12
43
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
41.91
44
STK RYBNÍK
41.86
45
ŠKST KARLOVA VES
40.21
45
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
40.21
47
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA/STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
38.71
48
GEOLÓG ROŽŇAVA
38.54
49
ŠKST RUŽOMBEROK
38.45
50
STO VALALIKY
36.86
51
JAVORINKA LEVOČA/STK KOŠICE - ČAŇA
36.30
52
ŠKST KARLOVA VES
36.02
53
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES/STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
34.48
54
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
34.00
55
MKST V. KAPUŠANY
32.88
55
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
32.88
57
ŠK VETERÁN POPRAD
32.33
58
STK 1.ZŠ VRÁBLE
32.16
59
ŠKST KARLOVA VES
31.21
60
STK KOŠICE - ČAŇA
31.00
61
MSK MALACKY
29.91
62
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
29.49
62
STK RYBNÍK
29.49
64
ŠKST KARLOVA VES
29.26
64
ŠKST KARLOVA VES
29.26
66
MSK ČADCA
28.30
67
STK ZBEREKO KOŠICE
25.97
68
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
24.43
69
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
24.13
69
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
24.13
69
MKST V. KAPUŠANY
24.13
72
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
23.32
73
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
22.92
74
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
21.41
74
TJ STO SLOVENSKÁ VES/TJ SOKOL JAKUBANY
21.41
76
OŠK ZAVAR
21.38
77
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
21.25
78
STK ZBEREKO KOŠICE
21.13
79
ŠKST KARLOVA VES
20.79
80
TTC MAJCICHOV
20.57
81
SŠK POPROČ
20.56
82
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
19.90
83
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
19.87
84
ŠKST KARLOVA VES
19.56
85
GEOLÓG ROŽŇAVA
19.33
86
STK KOŠICE - ČAŇA
18.81
87
TTC MAJCICHOV
18.32
87
STK PC TRENČ.TEPLÁ
18.32
89
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
17.69
90
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
17.52
91
STO VALALIKY
17.48
92
OŠK LOKCA
17.39
93
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
16.81
94
KST PLUS40 TREBIŠOV
15.88
94
STK 1.ZŠ VRÁBLE
15.88
96
MSK ČADCA
15.39
97
MSK MALACKY
15.06
98
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
15.05
99
ŠKST MICHALOVCE
14.70
100
STO SPOJE IVANKA
14.45
100
OŠK ZAVAR/KST VIKTÓRIA TRNAVA
14.45
102
MSK ČADCA
14.32
103
STK 1.ZŠ VRÁBLE
14.01
104
ŠKST KARLOVA VES
13.90
105
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
13.40
106
MSTK LEOPOLDOV
13.26
107
T-CLUB OSTROV
13.08
107
ŠKST TOPOĽČANY
13.08
109
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
12.94
110
STO VEĽKÝ BIEL
12.93
111
STK KOŠICE - ČAŇA
12.90
112
ŠKST KARLOVA VES
12.55
113
STO SPOJE IVANKA
11.20
113
ŠKST KARLOVA VES
11.20
115
TJ STO SLOVENSKÁ VES
10.70
116
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
9.97
117
STO VEĽKÝ BIEL
9.70
118
MŠK ŽIAR/HRONOM
9.24
119
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
8.17
119
CVČ ZLATÉ MORAVCE
8.17
119
MŠK ŽIAR/HRONOM
8.17
119
KST RAKSIT
8.17
123
MSTK LEOPOLDOV
8.05
124
STO VALALIKY
7.90
124
STO VALALIKY
7.90
124
STO VALALIKY
7.90
127
STO VALALIKY
7.89
128
STO SVÄTÝ JUR
7.09
129
STO SVÄTÝ JUR
6.67
130
STO VEĽKÝ BIEL
6.23
131
ŠKST MICHALOVCE
6.21
132
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
5.92
132
SK VYDRANY
5.92
134
SEVERKA KEŽMAROK
5.78
135
GASTO METALFIN GALANTA
5.65
136
MSTK VTJ MARTIN
5.57
136
ŠKST RUŽOMBEROK
5.57
138
GEOLÓG ROŽŇAVA
5.13
138
STO VALALIKY
5.13
138
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
5.13
141
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
5.09
142
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
5.03
142
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
5.03
144
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
4.93
145
MSTK LEOPOLDOV
4.91
145
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
4.91
147
GEOLÓG ROŽŇAVA
4.69
148
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
4.60
149
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
4.57
150
STO VEĽKÉ ÚĽANY
4.34
150
STO VEĽKÝ BIEL
4.34
152
OSK KRAKOVANY
3.87
153
STK KOŠICE - ČAŇA
3.83
154
OBEC LIETAVSKÁ LÚČKA
3.52
154
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
3.52
154
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
3.52
157
MSTK LEOPOLDOV
3.44
158
TTC MAJCICHOV/KST VIKTÓRIA TRNAVA
3.43
159
GASTO METALFIN GALANTA
3.26
159
SK VYDRANY
3.26
161
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
3.04
162
ŠKST KARLOVA VES
2.83
163
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
2.77
163
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
2.77
163
STO VALČA
2.77
163
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
2.77
167
MSTK LEOPOLDOV
2.13
168
PST STUPAVA
1.81
169
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
1.48
170
TTC MAJCICHOV
1.47
171
STK SENEC
1.43
171
STK SENEC
1.43
173
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
1.07
173
MSK MALACKY
1.07
175
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
1.06
175
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
1.06
177
STK KOŠICE - ČAŇA
1.04
178
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
0.88
178
GEOLÓG ROŽŇAVA
0.88
178
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
0.88
178
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
0.88