1.5.2014

1
STK LUČENEC - KALINOVO
328.00
2
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
296.00
3
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
240.56
4
TJ Ostrava KST (CZE)
209.48
5
ŠK MOSTEX RAČA
204.55
6
ŠK ŠOG NITRA
180.26
7
ŠK ŠOG NITRA
164.90
8
DRUŽST.HONT.TRSŤANY/ŠKST TOPOĽČANY
162.15
9
STK IVÁNKA PRI DUNAJI/STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
156.76
10
STK STARÁ ĽUBOVŇA
118.95
11
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU/ŠK ŠOG NITRA
116.29
12
ŠKST RUŽOMBEROK
108.99
13
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
103.59
14
ŠK ŠOG NITRA
103.42
15
ŠKST RUŽOMBEROK/ŠKST RUŽOMBEROK
101.47
16
ŠKST RUŽOMBEROK/TATRAN KRUŠETNICA
93.67
17
ŠK ŠOG NITRA
92.27
18
STK LUČENEC - KALINOVO
91.38
19
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
91.09
20
STK ELASTIK HORNÉ OREŠANY
87.32
21
STAVOIMPEX HOLÍČ
76.39
22
ŠKST TOPOĽČANY
71.04
23
STK RYBNÍK/STK LEVICE
70.52
24
STK PC TRENČ.TEPLÁ/TJ DOLNÝ KUBÍN
70.30
25
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
70.28
26
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES/ŠK LOZORNO
68.49
27
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
67.21
28
ŠKST DUBNICA/VÁHOM
66.84
29
GEOLÓG ROŽŇAVA
66.16
30
KST VIKTÓRIA TRNAVA
64.83
31
KST VIKTÓRIA TRNAVA
64.25
32
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
63.41
33
ŠK ŠOG NITRA
61.29
34
STK RYBNÍK
60.78
35
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
59.20
36
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
58.68
37
STO VALALIKY
57.19
37
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
57.19
39
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
51.80
39
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
51.80
41
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
51.00
42
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK/OŠK ŠAR.MICHAĽANY
50.87
43
GASTO METALFIN GALANTA
50.84
44
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
49.33
45
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
49.16
46
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
49.04
47
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
48.55
48
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM/ŠK ŠOG NITRA
47.08
49
STK N.MESTO/VÁHOM
46.43
50
MSK ČADCA
46.12
51
STJ DRUŽBA BARDEJOV
45.77
52
MŠK "SLAVOJ" STO SP. BELÁ
45.75
53
STK LEVICE
45.53
54
MSTK TVRDOŠÍN
44.26
55
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
43.17
56
SŠK POPROČ
42.71
57
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
42.10
58
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
41.76
59
DRUŽST.HONT.TRSŤANY
41.62
60
ŠKST TOPOĽČANY
41.57
61
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
41.28
62
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
40.87
63
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
40.25
63
ŠKST RUŽOMBEROK
40.25
63
ŠK ŠOG NITRA
40.25
63
MSTK VTJ MARTIN
40.25
67
GASTO METALFIN GALANTA
39.68
68
ŠK ŠOG NITRA
39.37
69
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
38.09
70
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK/TJ OBCE SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK
38.01
71
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
37.97
72
ŠKST RUŽOMBEROK
37.11
73
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
36.85
74
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
36.36
75
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
35.62
76
KST PLUS40 TREBIŠOV/ŠKST MICHALOVCE
35.25
77
TTC MAJCICHOV
34.59
78
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
34.57
79
MSTK KRUPINA
34.53
80
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
34.52
81
GASTO METALFIN GALANTA
34.30
82
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
33.86
83
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
33.59
84
DRUŽST.HONT.TRSŤANY
33.37
85
DOPRASTAV ZVOLEN
33.11
86
STO VALALIKY
32.79
87
ŠKST KARLOVA VES
32.19
88
STO TRNOVÉ
32.12
89
TJ DRUŽSTEVNÍK NEVERICE
31.39
90
STO VALALIKY
31.28
91
ŠK ŠOG NITRA
30.80
92
TTC MAJCICHOV
29.99
93
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
29.87
94
TJ STO LETANOVCE
29.81
94
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
29.81
96
MSTK TVRDOŠÍN
29.68
97
ŠK ŠOG NITRA
29.67
98
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
29.60
99
MŠK ŽIAR/HRONOM
29.39
100
TTC MAJCICHOV
29.21
101
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
29.06
102
TTC MAJCICHOV
28.66
103
ŠK ŠOG NITRA
28.15
104
SEVERKA KEŽMAROK
27.93
105
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
27.85
106
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
27.12
107
STO VALALIKY
26.05
108
TJ DOLNÝ KUBÍN
25.33
109
MŠK ŽIAR/HRONOM
24.64
110
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
24.24
110
SEVERKA KEŽMAROK
24.24
112
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
24.20
113
GEOLÓG ROŽŇAVA
24.13
114
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
23.53
115
GEOLÓG ROŽŇAVA
22.90
116
GEOLÓG ROŽŇAVA
22.44
117
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
21.80
118
KAMENICA N/CIROCHOU
21.78
119
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
19.37
120
ŠKST KARLOVA VES
18.41
121
GEOLÓG ROŽŇAVA
17.75
122
KST VIKTÓRIA TRNAVA
17.70
123
OŠK ZAVAR
17.61
124
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
16.45
125
STK LUČENEC - KALINOVO
16.25
126
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
16.17
127
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
15.86
128
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
15.79
129
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
15.78
130
STO VALALIKY
14.42
131
STO VALALIKY
14.12
132
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
12.40
133
VAWEX OCÚ ŽIRANY
12.33
134
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
12.09
135
MSTK LEOPOLDOV
11.58
136
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
11.08
137
OSTK MALŽENICE
10.60
138
SŠK POPROČ
10.47
139
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
10.45
140
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
10.21
141
STK LUČENEC - KALINOVO
9.91
142
MSTK LEOPOLDOV
9.44
143
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
9.29
144
OŠK ZAVAR
9.19
145
STK LUČENEC - KALINOVO
8.96
146
STK SENEC
8.66
147
SOKOL SKALICA
8.53
148
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
8.42
149
MSTK LEOPOLDOV
8.37
150
GASTO METALFIN GALANTA
8.34
151
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
8.23
152
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
8.11
153
STJ DRUŽBA BARDEJOV
7.96
153
STK GEMERSKÁ POLOMA
7.96
155
ŠK JABLONOV NAD TURŇOU
7.78
156
MSTK LEOPOLDOV
7.66
157
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
7.53
158
STO VALALIKY
7.30
159
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
7.21
160
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
7.00
161
GEOLÓG ROŽŇAVA
6.99
162
STK GEMERSKÁ POLOMA
6.98
163
OSTK MALŽENICE
6.96
164
MSK MALACKY
6.13
165
STJ DRUŽBA BARDEJOV
5.99
165
STO VALALIKY
5.99
167
ŠKST KARLOVA VES
5.67
168
GEOLÓG ROŽŇAVA
5.58
169
STJ DRUŽBA BARDEJOV
5.01
170
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
4.85
171
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
3.33