1.5.2017

1
MSK ČADCA
307.76
2
ŠKST RUŽOMBEROK
303.43
3
OŠK ZAVAR/KST VIKTÓRIA TRNAVA
238.45
4
MKST NOVÁ DUBNICA
205.76
5
MSK ČADCA
175.68
6
ŠKST TOPOĽČANY
175.46
7
ŠKST MICHALOVCE
169.42
8
STK 1.ZŠ VRÁBLE
165.51
9
STK KOŠICE - ČAŇA
139.22
10
MSK ČADCA
135.78
11
MSK ČADCA
131.03
12
STO SPOJE IVANKA
127.77
13
STK KOŠICE - ČAŇA
126.26
14
ŠKST TOPOĽČANY
122.48
15
ŠKST TOPOĽČANY
112.38
16
MSK ČADCA
107.29
17
MSTK TVRDOŠÍN
104.14
18
STK LUČENEC - KALINOVO
101.93
19
ŠKST MICHALOVCE
86.63
20
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
84.93
21
STK RYBNÍK
84.49
22
STK KOŠICE - ČAŇA
81.96
23
MSTK TVRDOŠÍN
81.33
24
STO VALČA
74.01
25
ŠKST TOPOĽČANY
66.94
26
MSK ČADCA
66.48
27
MSK ČADCA
65.68
28
STK KOŠICE - ČAŇA
63.76
29
STK 1.ZŠ VRÁBLE
62.22
30
MSK MALACKY
61.94
31
ŠKST TOPOĽČANY
60.58
32
STK PROPRIA KÚTY
58.45
33
MŠK ŽIAR/HRONOM
57.80
34
ŠKST MICHALOVCE
56.78
35
GASTO METALFIN GALANTA
56.74
36
STK 1.ZŠ VRÁBLE
56.35
37
STK RADOĽA
53.44
38
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
52.62
39
ŠKST KARLOVA VES
51.85
40
ŠKST KARLOVA VES
51.39
41
MSK ČADCA
51.25
42
MKST V. KAPUŠANY
50.54
43
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
50.12
44
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
49.57
45
STK RYBNÍK
49.14
45
STK 1.ZŠ VRÁBLE
49.14
45
KST RAKSIT
49.14
48
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
48.95
49
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
48.58
50
GASTO METALFIN GALANTA
48.55
51
KST DRIVE TR. JASTRABIE
47.43
52
MŠK KYS.NOVÉ MESTO/STK RADOĽA
46.16
53
STK LUČENEC - KALINOVO
43.84
54
STO VALČA
43.34
55
MSTK TVRDOŠÍN
43.11
56
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
42.94
57
STO VALALIKY
42.91
58
STO VALALIKY
42.51
59
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
42.31
60
MSTK TVRDOŠÍN
41.86
61
GASTO METALFIN GALANTA
40.58
62
MSK ČADCA
40.47
63
STO VALČA
40.34
64
ŠK ŠOG NITRA
39.64
65
ŠKST TOPOĽČANY
39.43
66
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU/ŠKST OCÚ KAMENICA NAD CIROCHOU
39.01
67
TZO BYTČA
38.10
68
STO VALALIKY
38.07
69
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
37.87
70
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
37.52
71
ŠKST RUŽOMBEROK
37.34
72
MSK ČADCA
36.44
73
STK LUČENEC - KALINOVO
35.86
74
MSK MALACKY
35.70
74
ŠKST KARLOVA VES
35.70
74
MKST NOVÁ DUBNICA
35.70
74
STO VEĽKÝ BIEL
35.70
78
ŠKST TOPOĽČANY
35.49
79
ŠKST HUMENNÉ
35.17
79
STK LUČENEC - KALINOVO
35.17
81
STK RADOĽA/MŠK KYS.NOVÉ MESTO
35.10
81
STK RADOĽA/MŠK KYS.NOVÉ MESTO
35.10
83
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
34.87
84
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
34.80
85
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
34.57
85
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
34.57
85
ŠKST HUMENNÉ
34.57
88
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
34.07
89
T-CLUB OSTROV
32.93
90
MSK ČADCA
32.57
91
KST PLUS40 TREBIŠOV
32.53
92
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV/ZŠ KARPATSKÁ SVIDNÍK
32.38
93
KST RAKSIT
32.28
94
STO VALČA
31.99
95
STO VALČA
31.39
96
KST RAKSIT
31.31
97
STK LUČENEC - KALINOVO
30.60
98
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
29.98
99
ŠKST KARLOVA VES
29.64
100
STK LUČENEC - KALINOVO
29.11
101
ŠKST KARLOVA VES
28.56
102
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
28.23
102
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
28.23
104
KST RAKSIT
27.96
105
MSK ČADCA
27.83
106
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
27.64
107
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
27.55
108
STO VEĽKÝ BIEL
27.44
108
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
27.44
110
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
26.70
111
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
26.34
112
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
26.26
113
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
25.96
114
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
25.81
114
STK RADOĽA/MŠK KYS.NOVÉ MESTO
25.81
116
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
25.72
117
KST PLUS40 TREBIŠOV
25.70
118
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
25.64
119
ŠKST HUMENNÉ
25.62
120
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
25.18
121
ŠKST HUMENNÉ
25.02
122
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
24.74
123
STO VEĽKÝ BIEL
24.02
124
ŠKST TOPOĽČANY
24.01
125
OZ - ŠK ODEMA PÚCHOV
23.10
125
OZ - ŠK ODEMA PÚCHOV
23.10
127
ŠKST KARLOVA VES
22.04
128
ŠKM TRENČÍN
21.95
129
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
20.69
130
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
20.47
131
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
20.30
131
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
20.30
131
TJ NIŽNÁ
20.30
134
ŠKM TRENČÍN
19.31
135
TTC MAJCICHOV
19.17
136
KST RAKSIT
18.22
137
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
18.17
138
STK RYBNÍK
17.64
139
STK KOŠICE - ČAŇA
17.62
140
PST STUPAVA
17.43
141
MSK ČADCA
17.36
142
ŠKST KARLOVA VES
17.09
142
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
17.09
144
ŠKM TRENČÍN
16.54
145
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
16.00
146
ŠKST HUMENNÉ
15.77
147
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
15.25
148
MSTK TVRDOŠÍN
15.10
149
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
15.04
149
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
15.04
149
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
15.04
152
STK BLATNÉ
14.65
153
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
14.61
154
MSK ČADCA
14.46
155
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
14.29
156
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
14.25
156
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
14.25
158
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
13.84
159
OŠK SLOVENSKÝ GROB
13.72
160
TJ STO SLOVENSKÁ VES
13.66
160
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
13.66
160
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
13.66
163
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
13.65
164
STK BLATNÉ
13.54
165
STK BLATNÉ
13.35
166
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
13.21
167
TJ POKROK KOMÁRNO
12.78
168
STC ROHOŽNÍK
12.44
169
GASTO METALFIN GALANTA
12.09
170
STK OROL OTRHÁNKY
11.89
171
MSK MALACKY
11.71
171
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
11.71
173
SŠK POPROČ
11.55
174
KST DRIVE TR. JASTRABIE
11.37
174
KST DRIVE TR. JASTRABIE
11.37
176
STK PC TRENČ.TEPLÁ
11.15
177
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
10.34
178
OBEC LIETAVSKÁ LÚČKA
9.25
179
TJ STO SLOVENSKÁ VES
9.23
180
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
8.31
181
STK 1.ZŠ VRÁBLE
7.90
182
ŠKST MICHALOVCE
7.88
183
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
7.25
184
STK PC TRENČ.TEPLÁ/STK EURO DRIETOMA
6.87
185
STO KRIVANY
6.42
186
OŠK BETLANOVCE
6.23
187
STK KOŠICE - ČAŇA
6.08
188
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
5.99
189
MSTK LEOPOLDOV
5.91
190
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
5.90
191
STK BLATNÉ
5.85
192
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
5.50
193
PST STUPAVA
5.32
194
OŠK BETLANOVCE
5.19
195
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
5.15
196
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
5.12
196
STK HRONOVCE
5.12
196
STK HRONOVCE
5.12
196
ŠKST TOPOĽČANY
5.12
200
ŠKST KARLOVA VES
5.01
201
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
4.83
201
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
4.83
203
ŠKST KARLOVA VES
4.49
204
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
4.30
205
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
4.22
206
STO SVÄTÝ JUR
3.86
207
STK SENEC
3.70
208
STO SVÄTÝ JUR
3.69
209
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
3.59
209
ŠKST HUMENNÉ
3.59
209
STO VALALIKY
3.59
212
STO VEĽKÝ BIEL
3.52
213
STK BLATNÉ
3.31
213
OŠK SLOVENSKÝ GROB
3.31
215
TTC MAJCICHOV
3.01
216
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
2.99
217
OKST REGMONT HRAŇ
2.95
218
PST STUPAVA
2.91
219
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
2.70
220
OBEC LIETAVSKÁ LÚČKA
2.50
221
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
2.44
221
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
2.44
221
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
2.44
224
STK SENEC
2.39
224
STK SENEC
2.39
224
STO SVÄTÝ JUR
2.39
224
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
2.39
224
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
2.39
229
OŠK SLOVENSKÝ GROB
2.27
229
STO SVÄTÝ JUR
2.27
231
STK PROPRIA KÚTY
2.25
231
ŠKST KARLOVA VES
2.25
233
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
2.14
233
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
2.14
235
STK SENEC
2.10
236
STK OROL OTRHÁNKY
2.06
237
STK BLATNÉ
1.93
238
OŠK SLOVENSKÝ GROB
1.87
239
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
1.80
239
PST STUPAVA
1.80
239
SK VYDRANY
1.80
242
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM
0.74
242
ŠK ŠOG NITRA
0.74
242
ŠK ŠOG NITRA
0.74
245
ŠK ŠOG NITRA
0.71
246
GASTO METALFIN GALANTA
0.67
247
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
0.51
247
MKST NOVÁ DUBNICA
0.51