1.9.2018

1
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
340.16
2
GEOLÓG ROŽŇAVA/STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
288.22
3
SK VYDRANY/KST VIKTÓRIA TRNAVA
283.75
4
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
270.11
5
STO VALČA/ŠK PRIEVIDZA
229.04
6
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
162.66
7
ŠKST RUŽOMBEROK
160.65
8
MSTK TVRDOŠÍN
156.42
9
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
151.86
10
MSK ČADCA
151.51
11
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
148.84
12
STO VALALIKY
145.63
13
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
118.77
14
MSK ČADCA
116.70
15
STK RYBNÍK
102.58
16
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
99.77
17
ŠKST RUŽOMBEROK
93.98
18
STO VALALIKY
89.51
19
STK RYBNÍK
70.54
20
SK VYDRANY/ŠKST KARLOVA VES
69.20
21
ŠKST RUŽOMBEROK
69.04
22
STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY/STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
68.95
23
STO MOKRANCE/STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
66.61
24
ŠKST RUŽOMBEROK
63.36
25
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
61.90
26
MKST V. KAPUŠANY
61.84
27
ŠKST RUŽOMBEROK
61.65
28
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
55.56
29
ŠKST RUŽOMBEROK
54.98
30
ŠK ŠOG NITRA
54.42
31
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
53.55
32
MSK ČADCA
51.98
33
LOKOMOTÍVA VRÚTKY/ŠK PRIEVIDZA
50.47
34
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
40.29
35
ŠKST RUŽOMBEROK
37.22
36
ŠKST MICHALOVCE
37.12
37
TJ GASTO GALANTA/ŠK ŠOG NITRA
37.10
38
MSK ČADCA
36.63
39
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
35.65
39
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
35.65
41
STK RYBNÍK/CVČ ZLATÉ MORAVCE
34.87
42
ŠKST KARLOVA VES
34.40
43
ŠKST SOKOL VOJČICE
34.19
44
TTC MAJCICHOV
33.86
45
ŠKST MICHALOVCE
33.23
46
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
32.88
47
STK RYBNÍK
32.56
48
ŠKST KARLOVA VES
31.74
48
ŠKST KARLOVA VES
31.74
50
STK RADOĽA
31.11
51
ŠKST RUŽOMBEROK
30.78
52
ŠKST KARLOVA VES
30.60
53
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
29.97
53
MSK ČADCA
29.97
53
STO VALČA
29.97
56
STK SOKOL STRÁNSKE
29.48
57
MŠK ŽIAR/HRONOM
29.00
58
KST RAKSIT
27.86
58
ŠK PRIEVIDZA
27.86
60
ŠK VETERÁN POPRAD
27.64
61
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
26.56
62
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
26.01
63
ŠKST TOPOĽČANY
25.62
64
STO VALČA
25.47
65
STO VALČA
25.34
65
ŠKP PREŠOV/MSTK SABINOV
25.34
67
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
25.18
68
ŠKST RUŽOMBEROK
24.86
69
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
23.93
70
ŠKST SOKOL VOJČICE
23.43
71
STO VALČA
23.36
72
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
23.11
73
ŠKST TOPOĽČANY
22.03
74
ŠKST TOPOĽČANY
21.35
75
STK PC TRENČ.TEPLÁ
21.28
76
STK ZBEREKO KOŠICE
21.00
76
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
21.00
78
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
20.85
79
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
20.60
80
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
19.93
81
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
19.26
82
MSK ČADCA
18.83
82
MSK ČADCA
18.83
82
STO VALČA
18.83
85
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
18.81
85
STK PC TRENČ.TEPLÁ
18.81
87
ŠK ŠOG NITRA
18.74
88
STK ZBEREKO KOŠICE
18.65
89
MSTK VTJ MARTIN
18.57
90
STK PATA
18.06
91
ŠKST HUMENNÉ
17.26
91
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
17.26
93
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
16.51
94
MŠK "SLAVOJ" STO SP. BELÁ
16.33
95
ŠKST KARLOVA VES
16.25
96
ŠKST HUMENNÉ
15.89
97
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
15.83
98
OŠK ZAVAR/STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
15.52
99
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
15.41
100
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
15.35
101
KST DRIVE TR. JASTRABIE
15.14
101
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
15.14
101
ŠKST BOŠANY
15.14
101
MSK ČADCA
15.14
101
KST DRIVE TR. JASTRABIE
15.14
106
OŠK ZAVAR
14.59
107
OŠK ZAVAR/STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
14.40
107
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
14.40
107
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
14.40
110
STK PC TRENČ.TEPLÁ
14.23
110
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
14.23
112
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
13.09
113
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
12.36
114
STO VALALIKY
12.29
115
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ/ŠKST RUŽOMBEROK
11.57
116
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
11.48
117
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
11.37
118
ŠKST MICHALOVCE
11.36
119
STO VALALIKY
11.33
119
ŠKST HUMENNÉ
11.33
119
GEOLÓG ROŽŇAVA
11.33
119
ZŠ KARPATSKÁ SVIDNÍK
11.33
119
GEOLÓG ROŽŇAVA
11.33
119
GEOLÓG ROŽŇAVA
11.33
125
GEOLÓG ROŽŇAVA
11.15
126
STO SPOJE IVANKA
10.91
127
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
10.72
127
STO VALALIKY
10.72
129
ŠKST RUŽOMBEROK
9.30
129
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
9.30
129
TJ SOKOL JAKUBANY
9.30
132
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
9.17
133
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
8.17
134
STK ZBEREKO KOŠICE
8.04
135
STK ZBEREKO KOŠICE
7.94
136
STO SPOJE IVANKA
7.23
137
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
7.06
138
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
7.00
139
MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
6.50
140
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
5.89
141
STO VEĽKÝ BIEL
5.71
142
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
5.41
143
TJ GASTO GALANTA
5.32
144
MSTK LEOPOLDOV
5.29
145
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
4.98
146
STK 1.ZŠ VRÁBLE
4.88
147
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
4.84
148
ŠK LOZORNO
4.46
149
MSK MALACKY
4.33
150
PROPRIA KÚTY
4.16
150
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
4.16
152
ŠKST HUMENNÉ
4.03
152
STJ DRUŽBA BARDEJOV
4.03
154
OSK KRAKOVANY
3.97
154
STO VEĽKÉ ÚĽANY
3.97
156
STO VEĽKÉ ÚĽANY
3.96
157
TJ GASTO GALANTA
3.89
158
TJ GASTO GALANTA
3.65
159
SŠK POPROČ
3.63
159
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
3.63
161
ŠKST HUMENNÉ
3.52
161
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
3.52
161
ŠKST HUMENNÉ
3.52
164
KST VIKTÓRIA TRNAVA
3.40
165
STO VALALIKY
3.39
166
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
3.21
167
STO VEĽKÝ BIEL
3.13
168
ÚDER MALÁ MAČA
3.12
169
STK ZBEREKO KOŠICE
3.05
169
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
3.05
171
SK VYDRANY
2.63
172
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
2.03
173
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
1.55