1.3.2019

1
GEOLÓG ROŽŇAVA
322.55
2
STO VALALIKY
214.28
3
STO VALČA
196.63
4
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
180.98
5
MSTK TVRDOŠÍN
179.50
6
MSTK TVRDOŠÍN
176.40
7
ŠKST RUŽOMBEROK
176.12
8
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
154.25
9
MSK ČADCA
107.83
10
SK KARPATIA PRIEVIDZA
97.37
11
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
96.36
12
STO VALALIKY
91.86
13
STK LUČENEC - KALINOVO
89.85
14
ŠKST RUŽOMBEROK
87.62
15
STO MOKRANCE
86.23
16
STK RYBNÍK
83.53
17
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
80.95
18
ŠKST KARLOVA VES
80.24
19
STK RYBNÍK
76.85
20
ŠKST RUŽOMBEROK
76.30
21
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
66.18
22
STK RADOĽA
65.03
23
ŠKST MICHALOVCE
59.90
24
ŠKST RUŽOMBEROK
58.65
25
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
56.98
26
MSK ČADCA
56.93
27
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
56.46
28
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
56.35
28
ŠK ŠOG NITRA
56.35
30
ŠKST MICHALOVCE
56.27
30
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
56.27
32
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
55.51
33
KST PLUS40 TREBIŠOV
51.11
34
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
49.81
35
ŠKST SOKOL VOJČICE
49.21
35
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
49.21
37
ŠKST TOPOĽČANY
49.19
38
ŠKST TOPOĽČANY
47.43
39
ŠKST KARLOVA VES
46.17
39
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
46.17
39
ŠKST KARLOVA VES
46.17
39
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
46.17
43
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
45.82
44
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
45.31
45
MŠK ŽIAR/HRONOM
44.48
46
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
43.89
47
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
43.50
48
ŠKST TOPOĽČANY
43.08
49
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
42.66
50
MSK ČADCA
42.47
51
ŠKST HUMENNÉ
40.33
52
ŠK ŠOG NITRA
39.64
53
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
38.50
54
STO VALALIKY
37.00
55
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
35.48
56
ŠKST KARLOVA VES
35.45
57
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
35.10
58
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
34.54
59
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
33.96
60
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
33.64
61
KST PLUS40 TREBIŠOV
33.26
62
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
33.16
63
STK SOKOL STRÁNSKE
32.14
64
STO VALALIKY
31.97
65
ŠKST RUŽOMBEROK
31.67
65
STK LUČENEC - KALINOVO
31.67
67
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
30.60
68
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
27.79
69
TZO BYTČA
27.67
70
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
27.32
70
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
27.32
72
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
27.31
72
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
27.31
74
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
25.81
75
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
25.59
76
SEVERKA KEŽMAROK
25.20
77
ŠKST KARLOVA VES
23.50
78
MSTK VTJ MARTIN
23.16
79
MKST NOVÁ DUBNICA
21.50
79
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
21.50
79
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
21.50
82
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
20.78
83
GEOLÓG ROŽŇAVA
19.92
83
GEOLÓG ROŽŇAVA
19.92
85
MSK ČADCA
18.91
86
GASTO GALANTA
18.11
87
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
17.73
88
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
17.40
88
KST RAKSIT
17.40
88
ŠK ŠOG NITRA
17.40
88
ŠKST TOPOĽČANY
17.40
92
STO VALALIKY
15.33
93
ŠKST RUŽOMBEROK
14.95
93
STK MALACHOV
14.95
95
MŠK "SLAVOJ" STO SP. BELÁ
14.94
96
ŠKST SOKOL VOJČICE
14.80
97
STO SPOJE IVANKA
14.01
98
STK MALACHOV
13.59
99
STK RYBNÍK
13.49
100
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
12.07
101
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
9.91
102
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
9.38
103
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
9.01
104
MSK ČADCA
8.91
104
STO VALČA
8.91
104
MSK ČADCA
8.91
107
STK PATA
8.85
108
STO VALČA
8.65
109
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
8.55
110
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
8.49
111
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
8.31
112
STO VALČA
8.28
113
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
8.26
114
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
8.18
115
STJ DRUŽBA BARDEJOV
8.01
115
STJ DRUŽBA BARDEJOV
8.01
117
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
7.97
117
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
7.97
119
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
7.65
119
STJ DRUŽBA BARDEJOV
7.65
119
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
7.65
119
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
7.65
123
STJ DRUŽBA BARDEJOV
7.63
124
MŠK ŽIAR/HRONOM
7.62
125
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
7.38
126
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
7.17
127
MSK ČADCA
7.16
127
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
7.16
127
KST DRIVE TR. JASTRABIE
7.16
127
KST DRIVE TR. JASTRABIE
7.16
127
ŠKST BOŠANY
7.16
132
MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
7.03
133
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
6.78
133
STK PC TRENČ.TEPLÁ
6.78
135
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
6.25
136
STK ZBEREKO KOŠICE
6.08
137
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
6.04
138
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
5.99
139
STK LUČENEC - KALINOVO
5.84
140
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
5.82
141
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
5.79
142
STO VEĽKÝ BIEL
5.73
143
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
5.29
143
OŠK ZAVAR
5.29
145
STO VEĽKÝ BIEL
5.20
146
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
5.19
146
OŠK ZAVAR
5.19
148
STK PC TRENČ.TEPLÁ
5.13
149
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
4.41
150
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
4.26
150
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
4.26
150
STK LUČENEC - KALINOVO
4.26
150
STO ZVOLENSKÁ SLATINA
4.26
154
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
4.24
154
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
4.24
154
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
4.24
154
STJ DRUŽBA BARDEJOV
4.24
158
SOKOL SKALICA
4.05
159
PROPRIA KÚTY
3.65
160
STO SPOJE IVANKA
3.47
161
STK ZBEREKO KOŠICE
3.40
162
STK ZBEREKO KOŠICE
3.36
163
MŠK ŽIAR/HRONOM
3.29
163
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
3.29
163
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
3.29
163
ŠKST SOKOL HRBOLTOVÁ
3.29
167
STO VALALIKY
2.88
167
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
2.88
169
ŠKST MICHALOVCE
2.78
170
ŠKST SOKOL HRBOLTOVÁ
2.47
171
STO VALALIKY
2.13
171
ŠKST HUMENNÉ
2.13
171
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
2.13
171
GEOLÓG ROŽŇAVA
2.13
171
GEOLÓG ROŽŇAVA
2.13
176
TJ GASTO GALANTA
1.98
177
STO SPOJE IVANKA
1.94
178
TJ GASTO GALANTA
1.92
179
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
1.72
179
SŠK POPROČ
1.72
181
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
1.52
182
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
1.46
183
ŠKST HUMENNÉ
1.45
184
OSK KRAKOVANY
1.43
184
STO VEĽKÉ ÚĽANY
1.43
186
ŠKST HUMENNÉ
1.27
186
ŠKST HUMENNÉ
1.27
188
TJ GASTO GALANTA
0.99
189
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
0.78
190
ŠK LOZORNO
0.59
191
OŠK ZAVAR
0.43
191
SK VYDRANY
0.43
193
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
0.38