1.7.2017

1
MSTK TVRDOŠÍN
374.33
2
MSK ČADCA
294.29
3
JAVORINKA LEVOČA/STK KOŠICE - ČAŇA
257.67
4
ŠKST MICHALOVCE
241.92
5
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA/MSK MALACKY
240.10
6
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
234.93
7
STO VALALIKY
184.29
8
STK RYBNÍK
180.57
9
ŠKST RUŽOMBEROK
152.97
10
ŠKST TOPOĽČANY
126.12
11
MSK MALACKY
118.59
12
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
118.16
13
MSK ČADCA
114.07
14
MSK ČADCA
113.09
15
ŠKST KARLOVA VES
109.99
16
ŠKST TOPOĽČANY
109.62
17
ŠKST KARLOVA VES
101.72
18
MSK ČADCA
97.24
19
ŠKST TOPOĽČANY
94.30
20
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
92.06
21
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
91.38
22
ŠKST TOPOĽČANY
88.72
23
OŠK ZAVAR/KST VIKTÓRIA TRNAVA
87.02
24
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
86.30
25
MSK ČADCA
80.63
26
MSK ČADCA
76.05
27
ŠKST MICHALOVCE
73.42
28
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
72.49
29
STK KOŠICE - ČAŇA
72.38
30
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
70.40
31
MSK ČADCA
70.37
32
MSK MALACKY
70.04
33
STK KOŠICE - ČAŇA
51.05
34
TJ STO SLOVENSKÁ VES
48.22
35
MSTK TVRDOŠÍN
47.63
36
STK LUČENEC - KALINOVO
47.08
37
STK 1.ZŠ VRÁBLE
47.07
38
KST DRIVE TR. JASTRABIE
46.58
38
TTC MAJCICHOV/KST VIKTÓRIA TRNAVA
46.58
38
MSK ČADCA
46.58
41
STK KOŠICE - ČAŇA
46.44
42
MSK ČADCA
44.74
42
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
44.74
42
TJ STO SLOVENSKÁ VES/TJ SOKOL JAKUBANY
44.74
45
MSTK TVRDOŠÍN
44.17
46
ŠKST TOPOĽČANY
43.16
47
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
42.93
48
STK RADOĽA
41.81
49
STO VALČA
41.14
50
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
40.91
51
STK KOŠICE - ČAŇA
40.15
52
STO SPOJE IVANKA
38.27
53
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
38.26
54
ŠKST MICHALOVCE
37.62
55
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
37.44
56
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
36.97
57
STK 1.ZŠ VRÁBLE
36.72
58
STO SPOJE IVANKA
35.91
59
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
35.31
60
MKST NOVÁ DUBNICA
34.75
61
STO VALČA
33.87
62
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
33.52
63
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
33.15
64
OBEC LIETAVSKÁ LÚČKA
33.07
65
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
32.92
66
STK STREKOV
32.91
67
KST DRIVE TR. JASTRABIE
32.27
68
STO VALALIKY
31.85
69
STO VALČA
31.84
70
ŠKST MICHALOVCE
30.37
71
STO SPOJE IVANKA/STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
30.09
72
STO VALČA
29.83
73
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
29.59
74
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
29.48
75
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY/DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM
29.45
76
STK KOŠICE - ČAŇA
29.38
77
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
27.79
78
MSK MALACKY
27.28
79
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
27.00
80
ŠK ŠOG NITRA
26.65
80
ŠK ŠOG NITRA
26.65
82
ŠKST KARLOVA VES
26.64
83
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
26.30
84
TZO BYTČA
26.24
85
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
26.19
86
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
25.98
87
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
25.92
88
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
25.41
89
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
24.68
90
TZO BYTČA
24.64
91
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
23.59
92
ŠKST RUŽOMBEROK
23.03
93
T-CLUB OSTROV
22.99
94
ŠKST TOPOĽČANY
22.89
95
STK PC TRENČ.TEPLÁ
22.71
96
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
21.92
96
STO VALALIKY
21.92
98
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
21.74
99
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
21.28
100
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
20.62
101
STK LUČENEC - KALINOVO
20.30
101
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
20.30
101
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
20.30
101
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
20.30
101
STO VALČA
20.30
106
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
20.20
107
STK 1.ZŠ VRÁBLE
20.16
108
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
19.77
109
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
19.50
110
STO VALALIKY
19.11
111
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
19.02
112
STK PROPRIA KÚTY
18.53
113
SŠK POPROČ
18.09
114
ŠK ŠOG NITRA
17.73
115
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
17.58
116
STK ZBEREKO KOŠICE
17.01
116
STK KOŠICE - ČAŇA
17.01
118
STK RYBNÍK
16.80
119
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
16.75
120
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
16.55
121
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
16.11
122
ŠKST KARLOVA VES
14.26
123
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
14.23
124
GASTO METALFIN GALANTA
13.15
125
MSK MALACKY
13.07
125
MSK ČADCA
13.07
127
STO VEĽKÝ BIEL
12.99
127
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
12.99
129
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV/ZŠ KARPATSKÁ SVIDNÍK
12.81
130
ŠKST KARLOVA VES
11.81
131
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
11.76
132
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
11.73
133
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
11.61
133
MŠK KYS.NOVÉ MESTO/STK RADOĽA
11.61
135
KST DRIVE TR. JASTRABIE
11.49
136
ŠKST KARLOVA VES
11.20
137
SŠK POPROČ
10.69
138
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
9.87
138
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
9.87
140
STO VEĽKÝ BIEL
9.44
141
STK PC TRENČ.TEPLÁ
9.36
142
MSTK TVRDOŠÍN
9.05
142
MSTK TVRDOŠÍN
9.05
142
STO VALČA
9.05
142
STK RADOĽA/MŠK KYS.NOVÉ MESTO
9.05
146
STK NITRA 08
8.48
147
STK RYBNÍK
8.26
148
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
8.22
149
ŠKST KARLOVA VES
8.11
150
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
7.85
151
ŠK VITALIT LIPT. HRÁDOK
7.42
152
TTC MAJCICHOV
6.48
153
ŠKST KARLOVA VES
6.08
154
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
5.92
154
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
5.92
154
GASTO METALFIN GALANTA
5.92
157
STK SENEC
5.90
157
ŠKST KARLOVA VES
5.90
159
STK SENEC
5.69
159
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
5.69
161
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
5.17
162
STO VEĽKÝ BIEL
5.10
163
STO VEĽKÝ BIEL
5.09
164
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
5.01
165
TJ STO SLOVENSKÁ VES
4.95
166
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
4.72
167
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
4.42
168
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
4.20
169
GASTO METALFIN GALANTA
4.08
170
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
3.82
170
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
3.82
172
STO SNINA
3.79
172
STMK STROPKOV
3.79
172
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
3.79
175
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
3.72
176
MSK MALACKY
3.56
177
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
3.52
178
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
3.50
179
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
3.34
179
STK SENEC
3.34
181
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
3.30
182
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
3.11
183
MSTK LEOPOLDOV
3.01
184
STK BLATNÉ
2.97
184
STK BLATNÉ
2.97
184
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
2.97
184
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
2.97
188
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
2.56
189
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
2.35
190
ŠKST MICHALOVCE
2.29
191
KST PLUS40 TREBIŠOV
2.21
192
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
1.83
193
MSTK LEOPOLDOV
1.61
194
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
1.38
195
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
1.23
196
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
0.92
197
STO VALALIKY
0.88
197
JMC LUŽANY
0.88
199
ŠKST KARLOVA VES
0.79
200
STK ZBEREKO KOŠICE
0.66
200
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
0.66