1.1.2014

1
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
371.33
2
STK LUČENEC - KALINOVO
346.00
3
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
294.13
4
TJ Ostrava KST (CZE)
264.40
5
ŠK MOSTEX RAČA
263.34
6
ŠK ŠOG NITRA
241.23
7
STK IVÁNKA PRI DUNAJI/STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
167.77
8
DRUŽST.HONT.TRSŤANY/ŠKST TOPOĽČANY
160.91
9
ŠKST RUŽOMBEROK
157.20
10
ŠK ŠOG NITRA
134.74
11
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
113.32
12
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
112.94
13
STK ELASTIK HORNÉ OREŠANY
110.79
14
STAVOIMPEX HOLÍČ
107.05
15
STK STARÁ ĽUBOVŇA
102.69
16
ŠK ŠOG NITRA
100.99
17
ŠK ŠOG NITRA
100.04
18
ŠKST RUŽOMBEROK/TATRAN KRUŠETNICA
86.97
19
STK RYBNÍK/STK LEVICE
81.58
20
STK PC TRENČ.TEPLÁ/TJ DOLNÝ KUBÍN
80.81
21
STK LUČENEC - KALINOVO
80.57
22
KST VIKTÓRIA TRNAVA
75.14
23
ŠKST TOPOĽČANY
71.36
24
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
69.13
25
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES/ŠK LOZORNO
68.73
26
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
68.31
27
ŠKST DUBNICA/VÁHOM
66.71
28
KST VIKTÓRIA TRNAVA
66.44
29
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
65.69
30
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
64.53
31
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
62.84
32
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
61.79
33
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
61.44
34
ŠKST RUŽOMBEROK/ŠKST RUŽOMBEROK
60.55
35
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
60.16
35
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
60.16
37
STJ DRUŽBA BARDEJOV
57.98
38
GEOLÓG ROŽŇAVA
57.13
39
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
54.50
39
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
54.50
41
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
54.48
42
SŠK POPROČ
52.86
43
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
51.17
44
STK LEVICE
50.47
45
STO VALALIKY
50.44
46
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
49.51
47
DOPRASTAV ZVOLEN
48.93
48
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
48.88
49
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
48.29
50
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
47.57
51
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK/OŠK ŠAR.MICHAĽANY
45.75
52
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
45.37
53
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
44.80
54
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
43.95
55
GASTO METALFIN GALANTA
43.56
56
ŠK ŠOG NITRA
43.42
57
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
42.65
58
ŠK ŠOG NITRA
42.59
59
GASTO METALFIN GALANTA
42.32
60
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
42.07
61
DRUŽST.HONT.TRSŤANY
41.90
62
DRUŽST.HONT.TRSŤANY
41.75
63
MSTK VTJ MARTIN
40.19
64
ŠKST RUŽOMBEROK
39.94
65
MSTK TVRDOŠÍN
39.50
66
MSTK TVRDOŠÍN
38.13
67
GEOLÓG ROŽŇAVA
36.36
68
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
36.19
69
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
34.79
70
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
33.99
71
ŠKST TOPOĽČANY
33.85
72
GEOLÓG ROŽŇAVA
33.77
73
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
33.74
74
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
32.86
75
MŠK "SLAVOJ" STO SP. BELÁ
32.46
76
ŠK ŠOG NITRA
31.75
77
KST PLUS40 TREBIŠOV
31.21
78
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
30.22
79
STK N.MESTO/VÁHOM
29.90
80
GASTO METALFIN GALANTA
29.11
81
TJ STO LETANOVCE
28.32
82
STO VALALIKY
28.03
83
ŠK ŠOG NITRA
27.86
84
KAMENICA N/CIROCHOU
27.69
85
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
27.58
86
STO VALALIKY
27.49
86
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK/TJ OBCE SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK
27.49
88
MŠK ŽIAR/HRONOM
27.32
89
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
26.41
90
ŠKST RUŽOMBEROK
26.36
91
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
26.35
92
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
25.02
93
MSTK KRUPINA
24.73
94
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
23.06
95
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
23.02
96
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
22.98
97
VAWEX OCÚ ŽIRANY
22.90
97
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
22.90
99
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
22.68
100
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
22.30
101
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
21.12
102
GEOLÓG ROŽŇAVA
21.03
103
MŠK ŽIAR/HRONOM
20.77
104
STK LUČENEC - KALINOVO
20.54
105
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
20.02
106
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
19.81
107
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
19.75
108
STO VALALIKY
18.98
109
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
18.95
110
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
18.59
111
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
18.55
112
STO VALALIKY
18.43
113
STO VALALIKY
18.00
114
MSK ČADCA
17.69
115
STK LUČENEC - KALINOVO
15.80
116
SŠK POPROČ
14.93
117
STK LUČENEC - KALINOVO
13.75
118
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
13.33
119
KST VIKTÓRIA TRNAVA
13.22
120
ŠKST KARLOVA VES
12.22
121
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
12.20
122
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
12.18
123
MSTK LEOPOLDOV
11.37
124
MSTK LEOPOLDOV
11.33
125
ŠK ŠOG NITRA
10.98
126
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
10.67
127
MSK MALACKY
10.47
127
OŠK ZAVAR
10.47
129
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
10.16
130
ŠKST KARLOVA VES
9.81
130
MSTK LEOPOLDOV
9.81
132
GASTO METALFIN GALANTA
9.76
133
STK JAKOVANY
9.69
133
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
9.69
135
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
9.59
136
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
9.22
136
OSTK MALŽENICE
9.22
138
GEOLÓG ROŽŇAVA
8.76
139
GEOLÓG ROŽŇAVA
8.33
139
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
8.33
141
STO VALALIKY
8.28
142
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
7.88
142
STO VALALIKY
7.88
144
GEMERSKÁ POLOMA
7.82