1.1.2015

1
TJ Ostrava KST (CZE)
328.49
2
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
305.32
3
ŠKST RUŽOMBEROK
264.18
4
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
252.83
5
STK IVÁNKA PRI DUNAJI
226.90
6
ŠKST RUŽOMBEROK
178.60
7
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
158.84
8
GASTO METALFIN GALANTA
139.44
9
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA/KST VIKTÓRIA TRNAVA
129.49
10
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
127.95
11
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
124.42
12
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
117.46
13
STAVOIMPEX HOLÍČ
116.55
14
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
110.42
15
STK ELASTIK TRNAVA - HORNÉ OREŠANY/KST VIKTÓRIA TRNAVA
101.80
16
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
93.23
17
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
87.21
18
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
83.16
19
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
81.08
20
STK RYBNÍK
77.64
21
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
74.57
22
STK LUČENEC - KALINOVO
73.39
23
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
68.73
24
ŠKST RUŽOMBEROK
67.90
25
STK LEVICE
67.74
26
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
67.14
27
STO MOKRANCE/ŠSTK JUNIOR ČAŇA
67.06
28
ŠKST KARLOVA VES
61.28
29
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
60.51
30
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
59.90
31
ŠKST BOŠANY
58.85
32
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
58.57
33
STO VALALIKY
56.03
34
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
55.99
35
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN/KST DRIVE TR. JASTRABIE
54.79
36
DRUŽST.HONT.TRSŤANY/ŠKST TOPOĽČANY
54.12
37
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
52.03
38
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
51.22
39
ŠKST RUŽOMBEROK
51.09
40
MSTK TVRDOŠÍN
48.72
40
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
48.72
40
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA/KST RAKSIT
48.72
42
ŠKST KARLOVA VES
48.58
43
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
48.19
44
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
47.38
45
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
47.22
46
STK N.MESTO/VÁHOM
46.77
47
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
44.50
48
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
44.48
49
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
44.04
50
SK VYDRANY/ORECHOVÁ POTôŇ
43.89
51
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
43.45
52
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
43.19
53
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
42.17
54
STO VALALIKY
41.16
55
STK LEVICE
40.18
56
DRUŽST.HONT.TRSŤANY
39.89
57
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
39.61
58
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
39.58
59
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK/TJ OBCE SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK
39.53
60
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA/KST RAKSIT
39.53
60
MŠK ŽIAR/HRONOM
38.81
61
MSTK VTJ MARTIN
38.78
62
MSK ČADCA
38.53
63
MSK MALACKY
38.43
64
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
37.93
65
MŠK ŽIAR/HRONOM
37.80
66
TTC MAJCICHOV
36.85
67
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
36.63
68
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM/ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
36.41
69
GASTO METALFIN GALANTA
35.86
70
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
34.92
71
TTC MAJCICHOV
34.91
72
STK LUČENEC - KALINOVO
34.03
73
STO VALALIKY
33.14
74
MSK ČADCA
33.03
75
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
32.98
76
TTC MAJCICHOV
32.92
76
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
32.92
78
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
31.23
79
STO VALALIKY
31.21
79
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
31.21
79
GEOLÓG ROŽŇAVA
31.21
82
ŠKST KARLOVA VES
31.03
83
TJ STO SLOVENSKÁ VES
29.93
83
GEOLÓG ROŽŇAVA
29.93
85
MŠK "SLAVOJ" STO SP. BELÁ
29.78
86
GEOLÓG ROŽŇAVA
28.34
87
ŠKST MICHALOVCE
27.86
88
GEOLÓG ROŽŇAVA
26.67
89
STARÁ BYSTRICA
24.61
90
TTC MAJCICHOV
24.48
91
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
22.60
92
ŠKST KARLOVA VES
22.10
93
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
21.98
94
TJ ORAVAN NÁMESTOVO/TATRAN KRUŠETNICA
21.33
95
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
20.81
96
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
19.30
97
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
19.01
98
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
18.09
99
MSTK LEOPOLDOV
17.78
100
MKST V. KAPUŠANY
17.20
101
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
16.98
102
TJ DRUŽSTEVNÍK NEVERICE
16.76
103
OŠK ZAVAR
16.20
104
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
16.04
105
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
15.94
106
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
15.93
107
TJ STO VIŠŇOVÉ
15.76
108
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
15.62
109
GASTO METALFIN GALANTA
14.76
110
STO VALALIKY
14.25
111
SEVERKA KEŽMAROK
14.21
112
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
14.06
113
MSTK KRUPINA
13.87
114
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
13.60
115
STO VALALIKY
12.99
116
GEOLÓG ROŽŇAVA
12.47
117
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
11.66
118
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
11.64
119
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
11.56
120
STO KLADZANY/MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
11.39
121
PST STUPAVA
11.15
122
SEVERKA KEŽMAROK
9.73
122
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
9.73
124
TJ STO LETANOVCE
9.54
125
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
9.10
126
MSTK LEOPOLDOV
9.09
127
JAVORINKA LEVOČA
8.99
128
JAVORINKA LEVOČA
8.75
129
STK SENEC
8.74
130
SOKOL SKALICA
8.66
131
JAVORINKA LEVOČA
8.51
132
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
8.46
133
ŠKST OCÚ KAMENICA NAD CIROCHOU
8.39
134
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
7.65
134
STK LUČENEC - KALINOVO
7.65
136
JAVORINKA LEVOČA
7.57
137
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
7.34
138
JAVORINKA LEVOČA
7.26
138
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
7.26
140
OSTK MALŽENICE
6.94
141
MSTK LEOPOLDOV
6.79
142
GEOLÓG ROŽŇAVA
6.66
143
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
6.62
144
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
6.52
145
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
6.45
146
STO VALALIKY
6.35
147
OŠK ZAVAR
6.11
148
STK GEMERSKÁ POLOMA
6.08
148
STJ DRUŽBA BARDEJOV
6.08
150
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
5.99
151
ŠK JABLONOV NAD TURŇOU
5.79
152
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
5.75
153
SOKOL SKALICA
5.50
154
GASTO METALFIN GALANTA
5.49
155
STK GEMERSKÁ POLOMA
5.29
156
OSTK MALŽENICE
5.21
157
MSTK LEOPOLDOV
4.89
158
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
4.17
159
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
3.69
160
STJ DRUŽBA BARDEJOV
2.77
160
STO VALALIKY
2.77
162
MAGURA ZBOROV/STJ DRUŽBA BARDEJOV
1.76
163
SŠK POPROČ
1.54
164
MSK MALACKY
1.49
165
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
0.82