1.5.2014

1
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
398.30
2
MSTK TVRDOŠÍN
285.69
3
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
283.54
4
ŠKST RUŽOMBEROK
244.00
5
KST PLUS40 TREBIŠOV/ŠKST MICHALOVCE
202.47
6
MSK ČADCA
196.82
7
ŠK ŠOG NITRA
176.05
8
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
154.60
9
STO VALALIKY
152.49
10
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
128.26
11
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK/TJ OBCE SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK
125.60
12
MSK MALACKY
121.26
13
SŠK POPROČ
120.11
14
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
111.50
15
MSK MALACKY
108.51
16
ŠKST KARLOVA VES
106.88
17
MSK MALACKY
101.20
18
STO VALALIKY
98.33
19
STO VALALIKY
90.72
20
MSK ČADCA
89.76
21
ŠKST KARLOVA VES
89.00
21
MSK ČADCA
89.00
23
TJ ORAVAN NÁMESTOVO/TATRAN KRUŠETNICA
74.85
24
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
74.64
25
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
74.21
26
TTC MAJCICHOV
74.07
27
ŠKST KARLOVA VES
73.39
28
ŠKST KARLOVA VES
71.91
29
MSTK VTJ MARTIN
68.90
30
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
68.30
31
CVČ ZLATÉ MORAVCE
60.74
32
MSTK VTJ MARTIN
60.32
33
STK RYBNÍK
59.90
34
ŠKST KARLOVA VES
58.89
34
ŠKST TOPOĽČANY
58.89
36
MSTK TVRDOŠÍN
58.37
37
MSK ČADCA
58.10
38
STK RYBNÍK
56.84
39
ŠKST RUŽOMBEROK/ŠK VITALIT LIPT. HRÁDOK
55.98
40
KST VIKTÓRIA TRNAVA
55.67
41
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
54.89
42
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
53.03
43
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
51.98
44
MSK ČADCA
49.60
45
KST VIKTÓRIA TRNAVA
49.55
46
MSTK TVRDOŠÍN
49.08
46
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
49.08
48
ŠKST KARLOVA VES
46.65
49
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
46.25
50
STK VYHNE
45.09
51
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
45.07
52
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
44.10
53
MSK MALACKY
44.00
54
ŠKST MICHALOVCE
43.42
55
MŠK ŽIAR/HRONOM
42.94
56
ŠKST KARLOVA VES
42.63
57
TJ STO SLOVENSKÁ VES
42.43
58
STO VALALIKY
42.15
59
ŠKST KARLOVA VES
41.92
60
MSTK TVRDOŠÍN
41.52
61
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
40.99
62
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
40.97
63
ŠKST TOPOĽČANY
40.74
64
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
40.18
64
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
40.18
66
MSK ČADCA
39.02
67
TJ STO SLOVENSKÁ VES
38.76
68
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
38.56
68
ŠKST TOPOĽČANY
38.56
70
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
37.60
71
STK RADOĽA
36.01
72
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
35.11
73
ŠKST TOPOĽČANY
34.85
74
MSK ČADCA
34.42
75
STK RADOĽA
33.26
75
MSK ČADCA
33.26
77
STK RADOĽA
32.86
78
ŠKST KARLOVA VES
32.43
79
KST DRIVE TR. JASTRABIE
32.30
80
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
32.29
81
STK RYBNÍK
31.36
82
KST DRIVE TR. JASTRABIE
31.14
83
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
29.93
84
MŠK ŽIAR/HRONOM
29.68
85
ŠKST MICHALOVCE
29.62
86
TTC MAJCICHOV
29.47
87
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
28.78
88
ŠKST TOPOĽČANY
28.67
89
MSTK VTJ MARTIN
27.90
90
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
25.64
91
STK RADOĽA
24.93
91
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
24.93
93
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
24.53
93
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
24.53
95
STK RADOĽA
22.86
96
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
22.20
97
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
21.40
98
TTC MAJCICHOV
21.28
99
KST DRIVE TR. JASTRABIE
21.26
100
ŠKST TOPOĽČANY
21.17
101
ŠKST MICHALOVCE
20.46
102
FC STREKOV
20.34
103
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
20.02
104
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
19.78
104
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
19.78
106
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
19.69
107
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
19.24
108
KAC JEDNOTA KOŠICE
18.40
108
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
18.40
110
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
18.25
111
STK 1.ZŠ VRÁBLE
18.21
112
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
18.06
113
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
18.02
114
ZŠ LIETAVSKÁ LÚČKA
17.96
115
STK LUČENEC - KALINOVO
17.47
116
ŠKST KARLOVA VES
17.34
117
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
17.26
118
STO VALALIKY
17.05
119
KAC JEDNOTA KOŠICE
17.04
120
MŠK KROMPACHY
16.58
121
ŠKST TOPOĽČANY
16.45
122
MŠK ŽIAR/HRONOM
15.95
123
ŠKST TOPOĽČANY
15.92
124
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
15.40
124
STO VALALIKY
15.40
124
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
15.40
127
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
15.05
128
ŠKST TOPOĽČANY
14.84
129
STO VALALIKY
14.36
130
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
14.21
131
ŠKST KARLOVA VES
13.12
132
SOKOL SKALICA
12.86
133
STK 1.ZŠ VRÁBLE
12.30
134
KST DRIVE TR. JASTRABIE
11.93
135
ZŠ MLYNSKÁ SENEC
11.76
136
OKST REGMONT HRAŇ
11.55
137
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
11.45
138
STK KOLÁROVO
11.10
139
STK OROL OTRHÁNKY
11.09
140
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
11.05
141
SOKOL SKALICA
11.04
142
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
10.90
143
KAC JEDNOTA KOŠICE
10.60
144
TJ STO SLOVENSKÁ VES
10.51
145
JAVORINKA LEVOČA
10.43
146
JAVORINKA LEVOČA
10.34
147
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
10.17
148
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
10.13
149
GASTO METALFIN GALANTA
10.11
150
SOKOL SKALICA
10.08
151
SOKOL SKALICA
9.99
152
GASTO METALFIN GALANTA
9.94
153
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
9.86
153
STO VALALIKY
9.86
153
KST PLUS40 TREBIŠOV
9.86
156
STK SENEC
9.65
157
GASTO METALFIN GALANTA
9.62
158
ŠKST KARLOVA VES
9.60
159
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
9.43
160
SOKOL SKALICA
9.32
160
SOKOL SKALICA
9.32
162
ZŠ IVANA KRASKU TREBIŠOV
9.26
163
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
9.22
164
STK SENEC
9.19
165
SOKOL SKALICA
9.10
166
STK VEĽKÉ UHERCE
9.07
167
STO VALALIKY
8.99
168
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
8.94
169
STK PROPRIA KÚTY
8.82
169
SOKOL SKALICA
8.82
171
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
8.70
172
OSTK MALŽENICE
8.64
172
PST STUPAVA
8.64
174
SOKOL SKALICA
8.60
174
SOKOL SKALICA
8.60
174
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
8.60
177
ŠKST KARLOVA VES
8.53
178
STK VEĽKÉ UHERCE
8.47
179
KST DRIVE TR. JASTRABIE
8.44
180
STK OROL OTRHÁNKY
8.26
181
STK SENEC
8.22
182
STK VEĽKÉ UHERCE
8.06
183
KST PLUS40 TREBIŠOV
8.05
183
KST PLUS40 TREBIŠOV
8.05
185
ZŠ IVANA KRASKU TREBIŠOV
7.96
185
ZŠ IVANA KRASKU TREBIŠOV
7.96
185
ZŠ IVANA KRASKU TREBIŠOV
7.96
188
MK SLOV.ORLA LEVICE
7.89
188
STK OROL OTRHÁNKY
7.89
190
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
7.82
191
STK STARÁ TURÁ
7.76
192
MK SLOV.ORLA LEVICE
7.68
193
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
7.23
193
ZŠ IVANA KRASKU TREBIŠOV
7.23
193
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
7.23
196
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
7.09
197
MK SLOV.ORLA LEVICE
6.77
198
OSTK MALŽENICE
6.62
199
MSK MALACKY
6.32
200
MK SLOV.ORLA LEVICE
6.29
201
STK SENEC
5.60