1.5.2019

1
GEOLÓG ROŽŇAVA
339.09
2
MSTK TVRDOŠÍN
215.80
3
STO VALČA
207.82
4
MSTK TVRDOŠÍN
197.04
5
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
190.88
6
STO VALALIKY
180.97
7
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
154.95
8
ŠKST RUŽOMBEROK
149.59
9
MSK ČADCA
138.87
10
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
119.99
11
SK KARPATIA PRIEVIDZA
96.74
12
STK RYBNÍK
95.05
13
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
94.22
14
STO VALALIKY
91.85
15
STK RYBNÍK
90.41
16
ŠKST RUŽOMBEROK
87.09
17
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
81.29
18
STO MOKRANCE
81.17
19
STK SOKOL STRÁNSKE
78.28
20
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
77.52
21
STK LUČENEC - KALINOVO
76.83
22
ŠKST KARLOVA VES
74.87
23
ŠKST RUŽOMBEROK
74.81
24
ŠKST TOPOĽČANY
69.90
25
OŠK ZAVAR
68.28
26
ŠKST TOPOĽČANY
66.78
27
STK RADOĽA
63.36
28
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
63.01
28
MSK ČADCA
63.01
30
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
62.47
31
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
60.37
32
ŠKST RUŽOMBEROK
58.57
33
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
58.15
34
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
57.66
35
ŠK ŠOG NITRA
55.90
36
ŠKST TOPOĽČANY
52.26
37
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
51.74
37
ŠKST MICHALOVCE
51.74
39
ŠKST SOKOL VOJČICE
51.09
40
ŠKST MICHALOVCE
51.02
41
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
48.44
41
ŠKST KARLOVA VES
48.44
43
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
48.27
44
ŠKST KARLOVA VES
46.47
45
MŠK ŽIAR/HRONOM
45.53
46
KST PLUS40 TREBIŠOV
44.09
47
ŠK ŠOG NITRA
43.82
48
ŠKST KARLOVA VES
42.44
49
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
41.88
50
TZO BYTČA
41.68
51
MSK ČADCA
41.27
51
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
41.27
53
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
39.89
54
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
38.35
55
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
36.38
56
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
36.02
57
MSTK VTJ MARTIN
35.41
58
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
35.21
59
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
35.20
60
ŠKST HUMENNÉ
34.39
61
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
33.16
62
ŠK ŠOG NITRA
32.64
63
ŠKST KARLOVA VES
32.46
64
STO VALALIKY
32.19
65
ŠKST TOPOĽČANY
32.00
66
STO VALALIKY
31.42
67
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
31.22
68
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
31.03
68
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
31.03
70
STK MALACHOV
30.74
71
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
30.18
72
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
29.92
73
MŠK ŽIAR/HRONOM
29.77
74
OŠK ZAVAR
29.67
75
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
29.55
76
MKST NOVÁ DUBNICA
29.47
77
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
29.23
78
KST PLUS40 TREBIŠOV
28.64
79
ŠKST RUŽOMBEROK
27.55
79
STK LUČENEC - KALINOVO
27.55
81
STK MALACHOV
26.80
82
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
26.49
83
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
25.73
84
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
25.68
85
STK MALACHOV
24.95
86
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
24.55
87
ŠKST KARLOVA VES
24.13
87
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
24.13
87
STO STAVOKAN UHROVEC
24.13
87
STO SPOJE IVANKA
24.13
87
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
24.13
87
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
24.13
87
STK CABAJ-ČÁPOR
24.13
87
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
24.13
95
GEOLÓG ROŽŇAVA
23.77
96
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
23.33
97
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
22.98
97
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
22.96
97
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
22.98
97
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
22.96
101
PROPRIA KÚTY
22.76
102
MSK ČADCA
22.53
103
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
22.17
104
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
21.85
105
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
21.69
106
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
21.59
107
STO VEĽKÝ BIEL
21.34
108
SEVERKA KEŽMAROK
19.86
109
GEOLÓG ROŽŇAVA
19.17
110
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
19.05
111
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
18.82
112
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
18.59
113
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
18.29
113
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
18.29
115
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
18.20
116
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
17.25
117
MŠK "SLAVOJ" STO SP. BELÁ
16.84
118
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
16.17
119
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
16.12
120
STO VALALIKY
15.52
121
ŠKST RUŽOMBEROK
15.46
122
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
15.40
123
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
15.22
124
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
14.82
125
KST RAKSIT
14.35
125
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
14.35
127
MSK ČADCA
12.98
128
ŠKST RUŽOMBEROK
12.32
129
GASTO GALANTA
11.79
130
STJ DRUŽBA BARDEJOV
9.39
131
SŠK POPROČ
9.37
132
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
9.34
133
STO SPOJE IVANKA
8.67
134
ŠKST SOKOL VOJČICE
8.34
135
STK RYBNÍK
8.14
136
STJ DRUŽBA BARDEJOV
8.11
136
STJ DRUŽBA BARDEJOV
8.11
138
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
7.90
139
STO VEĽKÝ BIEL
7.74
140
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
7.67
141
STO VEĽKÝ BIEL
7.40
141
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
7.40
143
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
7.25
144
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
7.13
145
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
6.99
146
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
6.94
146
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
6.94
148
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
6.51
148
STJ DRUŽBA BARDEJOV
6.51
148
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
6.51
148
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
6.51
152
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
6.49
152
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
6.49
154
SOKOL SKALICA
6.45
155
STO SVÄTÝ JUR
6.39
156
SOKOL SKALICA
6.27
157
GEOLÓG ROŽŇAVA
6.23
158
TJ GASTO GALANTA
6.12
159
MŠK ŽIAR/HRONOM
6.03
160
STK PATA
5.91
161
MSK ČADCA
5.60
161
STO VALČA
5.60
163
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
5.46
164
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
5.45
164
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
5.45
164
STJ DRUŽBA BARDEJOV
5.45
167
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
5.21
168
MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
5.13
169
STK BOJNIČKY
5.01
170
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
4.95
171
STK LUČENEC - KALINOVO
4.81
172
SST EUROMILK DUN.STREDA
4.50
172
KST DRIVE TR. JASTRABIE
4.50
172
ŠKST BOŠANY
4.50
172
STO SPOJE IVANKA
4.50
172
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
4.50
172
MSK ČADCA
4.50
172
KST DRIVE TR. JASTRABIE
4.50
179
SŠK POPROČ
4.48
180
STK BOJNIČKY
4.45
181
STO VEĽKÉ ÚĽANY
4.43
182
STO VALČA
4.39
182
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
4.39
182
STO VALČA
4.39
185
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
4.37
186
STK BOJNIČKY
4.34
187
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
4.25
188
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
4.00
188
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
4.00
190
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
3.69
191
STO ZVOLENSKÁ SLATINA
3.51
191
STK LUČENEC - KALINOVO
3.51
191
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
3.51
191
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
3.51
195
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
3.20
196
STK ZBEREKO KOŠICE
3.12
197
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
2.85
198
STK PC TRENČ.TEPLÁ
2.78
199
ŠKST SOKOL HRBOLTOVÁ
2.72
200
STO VALALIKY
2.38
200
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
2.38
202
STK ZBEREKO KOŠICE
2.14
203
STO SPOJE IVANKA
2.13
204
STK ZBEREKO KOŠICE
2.11
205
STK PC TRENČ.TEPLÁ
2.10
206
ŠKST SOKOL HRBOLTOVÁ
2.04
207
TJ GASTO GALANTA
1.21
208
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
1.08
209
STO SPOJE IVANKA
1.03
210
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
0.95
211
OSK KRAKOVANY
0.59
211
ŠKST HUMENNÉ
0.59
213
ŠKST HUMENNÉ
0.52
213
ŠKST HUMENNÉ
0.52
215
TJ GASTO GALANTA
0.48