1.1.2020

1
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
331.20
2
SK KARPATIA PRIEVIDZA
257.07
3
STO VALALIKY
205.78
4
STK LUČENEC - KALINOVO
195.48
5
KST RAKSIT
175.94
6
ŠK ŠOG NITRA
164.92
7
TTC NOVÉ ZÁMKY
159.49
8
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
151.18
9
ŠKST RUŽOMBEROK
141.31
10
STKM PODLAVICE
121.08
11
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
120.10
12
ŠK ŠOG NITRA
106.78
13
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
102.52
14
STO VALALIKY
100.52
15
STC ŠKST BRATISLAVA
99.30
16
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
82.62
17
ŠK ŠOG NITRA
81.48
18
MSK ČADCA
76.12
19
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
72.09
20
GEOLÓG ROŽŇAVA
66.28
21
STO SPOJE BRATISLAVA
62.19
22
TTC NOVÉ ZÁMKY
60.28
23
OŠK SLOVENSKÝ GROB
59.89
24
TJ GASTO GALANTA
58.65
25
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
56.28
26
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
55.63
27
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
54.80
27
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
54.80
29
TTC NOVÉ ZÁMKY
54.39
30
SST EUROMILK DUN.STREDA
52.16
31
STO SPOJE BRATISLAVA
51.45
31
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
51.45
33
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
50.77
34
ŠKST TOPOĽČANY
50.75
35
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
50.58
36
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
50.16
37
ŠK ŠOG NITRA
49.47
38
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
46.94
39
ŠKST BOŠANY
46.36
39
ŠKST RUŽOMBEROK
46.36
41
TZO BYTČA
44.26
42
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
44.25
43
TTC NOVÉ ZÁMKY
43.98
44
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
43.82
45
KST RAKSIT
43.74
46
TJ GASTO GALANTA
42.96
47
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
42.33
47
ŠKST HUMENNÉ
42.33
49
MSK ČADCA
39.59
50
OŠK SLOVENSKÝ GROB
39.19
51
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
38.45
52
MSK ČADCA
37.24
53
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
36.76
53
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
36.76
55
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
35.34
55
STKM PODLAVICE
35.34
57
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
31.93
57
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
31.93
59
ŠKST POLTÁR
31.36
60
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
31.28
61
STO VEĽKÝ BIEL
30.84
61
STO VEĽKÝ BIEL
30.84
61
ŠKST TOPOĽČANY
30.84
64
STK PC TRENČ.TEPLÁ
30.53
65
KST RAKSIT
30.05
65
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
30.05
67
KST RAKSIT
29.75
68
STK PC TRENČ.TEPLÁ
29.67
69
OSK MICHAĽANY
29.65
70
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
29.22
71
ŠKST RUŽOMBEROK
29.15
72
TTC NOVÉ ZÁMKY
28.99
73
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
28.69
74
STK N.MESTO/VÁHOM
28.43
74
KERAMING TRENČÍN
28.43
76
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
28.21
77
MSK ČADCA
28.18
77
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
28.18
79
MSK ČADCA
27.61
80
KST RAKSIT
27.60
81
STKM PODLAVICE
27.53
81
STKM PODLAVICE
27.53
83
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
27.27
84
STC ŠKST BRATISLAVA
26.79
85
ŠKST POLTÁR
25.98
86
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
25.43
87
SST EUROMILK DUN.STREDA
25.42
88
OŠK SLOVENSKÝ GROB
25.16
89
STKM PODLAVICE
24.86
90
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
24.54
91
ŠKST BOŠANY
24.49
92
STK PC TRENČ.TEPLÁ
24.17
93
SŠK POPROČ
23.73
94
ŠKST MICHALOVCE
23.26
95
SST EUROMILK DUN.STREDA
22.31
96
GEOLÓG ROŽŇAVA
21.01
97
MSK MALACKY
20.92
98
STO SVÄTÝ JUR
20.90
99
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
20.30
100
STO SPOJE BRATISLAVA
20.22
101
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
20.12
102
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
20.04
103
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
20.03
104
MŠKST MOJMÍROVCE
19.64
105
ŠKST SOKOL VOJČICE
19.38
105
ŠKST SOKOL VOJČICE
19.38
107
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
19.34
108
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
19.02
109
TTC NOVÉ ZÁMKY
18.67
109
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
18.67
109
STK RYBNÍK
18.67
109
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
18.67
109
TTC NOVÉ ZÁMKY
18.67
114
MSK MALACKY
18.42
115
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
18.34
116
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
18.11
117
MŠK STO KROMPACHY
17.93
118
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
16.07
119
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
16.00
120
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
15.76
121
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
15.48
122
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
15.35
123
PST STUPAVA
15.34
124
TJ GASTO GALANTA
15.12
125
ŠKST HUMENNÉ
15.09
126
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
14.84
127
TJ GASTO GALANTA
14.66
128
OŠK SLOVENSKÝ GROB
14.60
129
STO VEĽKÝ BIEL
14.42
130
TJ GASTO GALANTA
14.11
130
TJ GASTO GALANTA
14.11
130
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
14.11
130
PST STUPAVA
14.11
130
TJ GASTO GALANTA
14.11
135
ŠKST MICHALOVCE
13.95
136
ŠKST RUŽOMBEROK
13.77
137
ŠKST POLTÁR
13.46
138
PST STUPAVA
13.32
139
KST PLUS40 TREBIŠOV
13.19
140
TRNÁVKA BRATISLAVA
13.12
140
PST STUPAVA
13.12
142
STK LUČENEC - KALINOVO
12.07
143
ŠKST MICHALOVCE
11.88
144
PST STUPAVA
11.87
145
STK BOJNIČKY
11.84
146
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
11.59
147
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
11.20
147
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
11.20
149
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
10.74
150
STO SVÄTÝ JUR
10.54
151
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
10.40
152
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
9.71
153
STK ZBEREKO KOŠICE
9.38
154
ŠAZZOH HENDRICHOVCE
9.28
155
SK VYDRANY
8.85
156
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
8.82
157
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
8.72
158
ŠKST HUMENNÉ
8.66
159
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
8.36
160
ŠKST HUMENNÉ
8.16
161
STO VALALIKY
7.58
162
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
7.57
163
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
7.43
163
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
7.43
163
GEOLÓG ROŽŇAVA
7.43
163
KST PLUS40 TREBIŠOV
7.43
167
ŠKST KARLOVA VES
7.39
168
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
7.18
168
ŠKST HUMENNÉ
7.18
168
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
7.18
168
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
7.18
172
ŠKST HUMENNÉ
6.79
173
MSK ČADCA
6.53
173
MSK ČADCA
6.53
175
ŠKST BOŠANY
6.32
176
ŠKST HUMENNÉ
6.21
177
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
6.20
178
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
6.12
178
OZ - ŠK ODEMA PÚCHOV
6.12
180
STK SENEC
6.00
181
SŠK POPROČ
5.95
181
MŠK STO KROMPACHY
5.95
183
OZ - ŠK ODEMA PÚCHOV
5.83
184
STO VEĽKÝ BIEL
5.78
185
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
5.44
186
STC TJ ČAB
5.42
187
STK SENEC
5.31
188
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
5.27
189
PST STUPAVA
5.05
190
ŠKST HUMENNÉ
5.03
191
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
5.02
191
ŠKST JUNIOR SPIŠSKÉ VLACHY
5.02
191
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
5.02
191
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
5.02
191
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
5.02
196
TJ POKROK KOMÁRNO
4.86
197
TJ GASTO GALANTA
4.72
197
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
4.72
199
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
4.57
200
MŠK ŽIAR/HRONOM
4.54
201
STO ZVOLENSKÁ SLATINA
4.53
201
STO ZVOLENSKÁ SLATINA
4.53
201
STO ZVOLENSKÁ SLATINA
4.53
204
SOKOL SKALICA
4.51
205
OŠK SLOVENSKÝ GROB
4.16
205
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
4.16
207
STK BOJNIČKY
4.05
208
STK VEĽKÉ UHERCE
3.90
208
STC TJ ČAB
3.90
208
STC TJ ČAB
3.90
208
ŠKST BOŠANY
3.90
208
STC TJ ČAB
3.90
213
STO VALALIKY
3.89
213
STO VEĽKÝ BIEL
3.89
215
TJ SLÁVIA TU ZVOLEN
3.78
216
TTC NOVÉ ZÁMKY
3.72
217
KST DRIVE TR. JASTRABIE
3.56
218
STO SVÄTÝ JUR
3.44
219
STK STARÁ TURÁ
3.32
219
MKST NOVÁ DUBNICA
3.32
219
STK VEĽKÉ UHERCE
3.32
219
MŠO ŠTÚROVO
3.32
219
STK VEĽKÉ UHERCE
3.32
224
STO VEĽKÝ BIEL
3.24
225
TTC MAJCICHOV
3.17
226
STO VALALIKY
3.12
227
ŠKST JUNIOR SPIŠSKÉ VLACHY
3.11
228
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
2.99
229
STKM PODLAVICE
2.91
230
TJ GASTO GALANTA
2.86
230
TJ GASTO GALANTA
2.86
230
TJ GASTO GALANTA
2.86
230
MSK MALACKY
2.86
234
MSK MALACKY
2.84
235
MSK ČADCA
2.54
236
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
2.53
236
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
2.53
238
ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
2.51
238
ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
2.51
240
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
2.39
241
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
2.18
242
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
2.02
243
STO VEĽKÝ BIEL
1.96
244
OKST REGMONT HRAŇ
1.83
245
ŠKST HUMENNÉ
1.82
245
ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
1.82
245
ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
1.82
248
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
1.77
249
TJ POKROK KOMÁRNO
1.41
250
ŠK ŽITAVANY
1.25
250
STK RYBNÍK
1.25
250
ŠK ŽITAVANY
1.25
250
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
1.25
254
MŠK ŽIAR/HRONOM
1.24
255
MSK MALACKY
1.10
256
KST RAKSIT
1.08
256
TJ POKROK KOMÁRNO
1.08
256
TTC NOVÉ ZÁMKY
1.08
256
MŠK ŽIAR/HRONOM
1.08
260
MSK MALACKY
1.02
261
KST DRIVE TR. JASTRABIE
0.85
262
ŠKST JUNIOR SPIŠSKÉ VLACHY
0.78
263
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
0.76
264
ŠKST JUNIOR SPIŠSKÉ VLACHY
0.37
264
MSK MALACKY
0.37
264
MSK MALACKY
0.37
267
MSTK LEOPOLDOV
0.36
268
STO VALALIKY
0.28
269
ŠKST TOPOĽČANY
0.27
270
MSTK LEOPOLDOV
0.26
270
MSK MALACKY
0.26