1.8.2016

1
ŠK ŠOG NITRA
379.16
2
STK KOŠICE - ČAŇA
330.67
3
ŠK ŠOG NITRA/KST VIKTÓRIA TRNAVA
204.54
4
GASTO METALFIN GALANTA
202.57
5
STK RYBNÍK
181.82
6
STK KOŠICE - ČAŇA
179.50
7
STK VEĽKÉ UHERCE
138.89
8
MŠK KYS.NOVÉ MESTO/ŠK ŠOG NITRA
131.26
9
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
119.70
10
ŠK ŠOG NITRA
114.91
11
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
108.30
12
STO VALALIKY
105.20
13
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
92.98
14
MSTK TVRDOŠÍN
88.19
15
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES/MSK MALACKY
87.59
16
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
84.35
17
ŠKST BOŠANY
77.45
18
STO VALALIKY
77.36
19
ŠK ŠOG NITRA
76.88
20
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM/ŠK ŠOG NITRA
75.40
21
ŠK ŠOG NITRA
75.25
22
SK VYDRANY/ŠKST KARLOVA VES
74.67
23
MSK ČADCA
73.59
24
MSTK VTJ MARTIN
70.61
25
STK NITRA 08/ŠK ŠOG NITRA
65.16
26
ŠKST RUŽOMBEROK
49.33
27
MSK ČADCA
48.48
28
ŠK ŠOG NITRA
47.88
29
ŠK ŠOG NITRA
47.85
30
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
47.36
31
STK KOŠICE - ČAŇA
46.84
31
ŠKST RUŽOMBEROK
46.84
33
STK LUČENEC - KALINOVO
45.89
34
STO VALALIKY
41.60
35
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
39.56
36
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
39.20
37
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
38.95
38
STK RYBNÍK
37.02
39
GEOLÓG ROŽŇAVA
36.66
40
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
36.05
40
STK KOŠICE - ČAŇA
36.05
40
ŠKST KARLOVA VES
36.05
43
ŠKST RUŽOMBEROK
35.80
44
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
35.43
45
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
34.63
46
TJ ORAVAN NÁMESTOVO/TATRAN KRUŠETNICA
34.40
46
ŠKST KARLOVA VES
34.40
48
TTC MAJCICHOV
34.13
49
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
33.25
50
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU/ŠKST MICHALOVCE
32.44
51
STO MOKRANCE/STK KOŠICE - ČAŇA
32.43
52
ŠKST KARLOVA VES
31.72
53
ŠKST KARLOVA VES
30.94
53
ŠKST KARLOVA VES
30.94
55
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
30.93
56
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
29.76
57
ŠK VETERÁN POPRAD
29.21
58
ŠKST KARLOVA VES
29.18
59
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
28.60
60
STO VALALIKY
28.38
61
OŠK ZAVAR
27.89
62
ŠKST MICHALOVCE
27.83
63
TTC MAJCICHOV
27.12
64
STK KOŠICE - ČAŇA
26.83
65
ŠKST KARLOVA VES
25.97
66
STK 1.ZŠ VRÁBLE
25.90
67
MSK ČADCA
25.32
67
STK PC TRENČ.TEPLÁ
25.32
69
MKST V. KAPUŠANY
24.43
70
MSK ČADCA
23.67
71
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
23.44
72
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
23.09
73
MSK MALACKY
22.89
74
KST PLUS40 TREBIŠOV
22.64
74
STK 1.ZŠ VRÁBLE
22.64
76
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
22.07
76
KST VIKTÓRIA TRNAVA
22.07
78
ŠKST KARLOVA VES
21.82
79
STO SPOJE IVANKA
21.22
80
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
20.78
81
STO VEĽKÝ BIEL
20.31
82
ŠKST KARLOVA VES
20.16
82
ŠKST TOPOĽČANY
20.16
82
T-CLUB OSTROV
20.16
85
MSK ČADCA
19.45
86
STK KOŠICE - ČAŇA
18.84
87
STK 1.ZŠ VRÁBLE
17.27
87
STO SPOJE IVANKA
17.27
87
ŠKST KARLOVA VES
17.27
90
MSK MALACKY
16.81
91
MŠK ŽIAR/HRONOM
16.11
92
STK KOŠICE - ČAŇA
14.95
93
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
14.89
94
KST RAKSIT/CVČ ZLATÉ MORAVCE
14.23
94
ŠKST KARLOVA VES
14.23
94
MŠK ŽIAR/HRONOM
14.23
94
KST RAKSIT
14.23
98
STO VALALIKY
13.86
99
MSTK LEOPOLDOV
13.41
100
STK ZBEREKO KOŠICE
13.33
101
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
12.11
102
STO VEĽKÝ BIEL
12.00
103
STO SVÄTÝ JUR
11.60
104
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
11.20
104
GEOLÓG ROŽŇAVA
11.20
106
STO SVÄTÝ JUR
11.00
107
STO VEĽKÝ BIEL
10.87
108
GEOLÓG ROŽŇAVA
10.73
109
STK ZBEREKO KOŠICE
9.98
110
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
9.86
111
SEVERKA KEŽMAROK
8.91
112
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
8.59
113
STO VALALIKY
8.38
114
STK KOŠICE - ČAŇA
8.35
115
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
7.95
116
MSTK LEOPOLDOV
7.63
117
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
7.35
118
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
7.32
119
MSTK LEOPOLDOV
7.12
119
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
7.12
121
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
7.02
122
STO VALALIKY
6.88
123
GEOLÓG ROŽŇAVA
6.32
124
GASTO METALFIN GALANTA
5.81
124
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
5.81
126
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
5.50
127
MSTK LEOPOLDOV
5.49
128
KST RAKSIT
5.04
129
ZŠ LIETAVSKÁ LÚČKA
5.02
129
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
5.02
129
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
5.02
129
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
5.02
133
OŠK LOKCA
5.00
134
MSTK VTJ MARTIN
4.90
135
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
4.70
136
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
4.19
137
ŠKST KARLOVA VES
4.04
138
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
3.95
138
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
3.95
138
MSTK VTJ MARTIN
3.95
138
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
3.95
142
MSTK LEOPOLDOV
3.71
143
PST STUPAVA
3.56
144
OSK KRAKOVANY
3.52
145
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
3.23
146
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
3.22
147
ŠK ŠOG NITRA
3.15
148
ŠKST MICHALOVCE
2.89
149
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
2.85
150
STARÁ BYSTRICA
2.63
151
STK SENEC
2.49
151
STK SENEC
2.49
153
TTC MAJCICHOV
2.40
154
MSK MALACKY
2.34
155
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
2.31
155
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
2.31
155
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
2.31
158
STK KOŠICE - ČAŇA
2.28
159
STARÁ BYSTRICA
2.10
159
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
2.10
159
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
2.10
159
KST RAKSIT
2.10
163
KST VIKTÓRIA TRNAVA
1.94
163
STO VEĽKÉ ÚĽANY
1.94
165
GEOLÓG ROŽŇAVA
1.91
165
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
1.91
165
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
1.91
165
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
1.91
165
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
1.91
165
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
1.91
171
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
1.75
172
JAVORINKA LEVOČA
1.18
173
JAVORINKA LEVOČA
0.78
174
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
0.53
175
ŠKST KARLOVA VES
0.48
175
MSTK LEOPOLDOV
0.48
177
STK RADOĽA
0.42
177
STK RADOĽA
0.42
177
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
0.42
177
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
0.42
181
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
0.41
182
ŠKST KARLOVA VES
0.36