1.3.2016

1
KST VIKTÓRIA TRNAVA
316.92
2
MSK ČADCA
298.13
3
ŠKST TOPOĽČANY
220.87
4
STK KOŠICE - ČAŇA
187.38
5
MSK ČADCA
182.76
6
MSTK TVRDOŠÍN
182.33
7
ŠKST TOPOĽČANY
176.05
8
STK LUČENEC - KALINOVO
175.64
9
MSK ČADCA
145.29
10
STK 1.ZŠ VRÁBLE
140.70
11
ŠKST TOPOĽČANY
120.85
12
KST DRIVE TR. JASTRABIE
120.51
13
STK KOŠICE - ČAŇA
110.46
14
TTC MAJCICHOV
102.22
15
MSTK TVRDOŠÍN
101.00
16
STO VALALIKY
96.84
17
ŠKST MICHALOVCE
92.66
18
STK 1.ZŠ VRÁBLE
88.60
19
ŠKST TOPOĽČANY
84.71
20
ŠKST TOPOĽČANY
74.93
21
STK 1.ZŠ VRÁBLE
71.23
22
STK RYBNÍK
70.98
23
STK RADOĽA
70.25
24
MSK ČADCA
70.07
25
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
67.63
26
ŠKST TOPOĽČANY
67.41
27
MSK ČADCA
64.61
28
STK 1.ZŠ VRÁBLE
63.19
29
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV/ZŠ KARPATSKÁ SVIDNÍK
62.64
30
ŠKST TOPOĽČANY
62.22
31
ŠKST KARLOVA VES
59.16
31
STK KOŠICE - ČAŇA
59.16
33
STK LUČENEC - KALINOVO
56.85
34
KST PLUS40 TREBIŠOV
56.20
35
STK RADOĽA
55.76
36
STO VALALIKY
53.05
37
ŠKST KARLOVA VES
52.20
38
MŠK ŽIAR/HRONOM
51.77
39
STO VALALIKY
51.76
40
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
51.00
41
TTC MAJCICHOV
50.41
41
MSK ČADCA
50.41
43
MSTK TVRDOŠÍN
49.97
44
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
49.30
45
STO VALALIKY
49.12
46
ŠKST TOPOĽČANY
44.87
47
MSK MALACKY
43.01
48
MSTK TVRDOŠÍN
41.44
49
MSK ČADCA
40.61
50
MSK ČADCA
39.23
51
STK OROL OTRHÁNKY
37.21
52
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
37.10
53
ŠKST KARLOVA VES
35.87
54
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
35.25
55
STK KOŠICE - ČAŇA
35.13
56
KST RAKSIT
34.99
57
STO VEĽKÝ BIEL
34.60
58
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
34.45
59
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
34.18
60
STK RYBNÍK
32.99
61
KST RAKSIT
31.30
62
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
30.94
63
STMK STROPKOV
28.76
64
GASTO METALFIN GALANTA
28.72
65
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
27.91
66
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
27.85
67
STO VEĽKÝ BIEL
27.21
68
STK PROPRIA KÚTY
25.93
69
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
25.64
69
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
25.64
69
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
25.64
72
KST DRIVE TR. JASTRABIE
25.61
73
MSK MALACKY
25.03
74
KST DRIVE TR. JASTRABIE
23.39
75
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
23.33
75
STK 1.ZŠ VRÁBLE
23.33
75
MSK ČADCA
23.33
78
STO VEĽKÝ BIEL
22.48
79
GASTO METALFIN GALANTA
20.42
80
TJ NIŽNÁ
20.22
81
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
17.73
82
STC ROHOŽNÍK
17.50
83
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
15.79
84
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
15.78
85
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
15.45
86
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
14.85
87
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
14.71
88
PST STUPAVA
14.60
89
STK SENEC
14.40
90
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
14.28
91
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
14.05
92
ŠKST OCÚ KAMENICA NAD CIROCHOU
14.01
92
OBEC LIETAVSKÁ LÚČKA
14.01
92
OBEC LIETAVSKÁ LÚČKA
14.01
95
STK MLADOSŤ SEREĎ
13.74
95
STK SENEC
13.74
97
STK GYMNÁZIUM VJM N. ZÁMKY
13.64
98
TJ STO SLOVENSKÁ VES
13.60
99
STK PROPRIA KÚTY
13.40
100
KST RAKSIT
13.16
100
KST RAKSIT
13.16
102
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
13.08
103
OBEC LIETAVSKÁ LÚČKA
13.01
103
OBEC LIETAVSKÁ LÚČKA
13.01
105
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
12.99
106
PST STUPAVA
12.75
107
ŠKST SOKOL VOJČICE
12.70
108
ŠKST HUMENNÉ
12.60
108
ŠKST HUMENNÉ
12.60
108
ŠKST HUMENNÉ
12.60
111
STK SENEC
12.44
112
STK RYBNÍK
12.35
113
MKST NOVÁ DUBNICA
12.30
114
MKST NOVÁ DUBNICA
12.15
115
STK KOŠICE - ČAŇA
11.98
116
ŠKST HUMENNÉ
11.95
116
ŠKST HUMENNÉ
11.95
118
PST STUPAVA
11.94
119
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
11.92
119
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
11.92
119
STO VEĽKÝ BIEL
11.92
119
STK BLATNÉ
11.92
123
STK RYBNÍK
11.84
124
MŠK ŽIAR/HRONOM
11.80
125
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
11.70
125
STK BLATNÉ
11.70
125
PST STUPAVA
11.70
125
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
11.70
125
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
11.70
125
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
11.70
125
STK BLATNÉ
11.70
132
STK SENEC
11.56
133
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
11.54
134
TJ NIŽNÁ
11.50
134
STK PC TRENČ.TEPLÁ
11.50
136
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
11.42
136
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
11.42
138
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
11.40
139
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
11.37
140
ŠKST HUMENNÉ
11.20
140
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
11.20
140
STK OROL OTRHÁNKY
11.20
143
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
11.16
144
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
11.04
145
OKST REGMONT HRAŇ
10.87
146
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
10.79
147
STK PROPRIA KÚTY
10.72
148
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
10.44
149
STO SPOJE BRATISLAVA/ŠKST TOPOĽČANY
10.40
150
T-CLUB OSTROV
10.39
151
ŠKST HUMENNÉ
10.30
152
ŠKST TOPOĽČANY
10.26
153
ŠKST TOPOĽČANY
10.20
154
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
10.16
155
ŠKST TOPOĽČANY
9.96
156
MSK MALACKY
9.88
157
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
9.78
157
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
9.78
159
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
9.71
160
ŠK ŠOPORŇA
9.56
160
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
9.56
162
ŠKST KARLOVA VES
9.20
163
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
9.13
164
KST PLUS40 TREBIŠOV
8.68
164
KST PLUS40 TREBIŠOV
8.68
164
KST PLUS40 TREBIŠOV
8.68
167
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
8.47
168
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
8.46
169
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
8.12
170
KST PLUS40 TREBIŠOV
7.91
171
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
7.86
172
STK EURO DRIETOMA
7.81
173
STK BLATNÉ
7.75
174
PST STUPAVA
7.44
174
OSTK OMŠENIE
7.44
176
MSTK LEOPOLDOV
7.41
177
GASTO METALFIN GALANTA
7.09
178
STK VEĽKÉ UHERCE
6.81
179
STK OROL OTRHÁNKY
6.70
180
MSTK LEOPOLDOV
6.62
181
MSK MALACKY
6.60
182
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
5.87
183
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
5.83
184
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
5.70
185
ŠKST TOPOĽČANY
5.60
186
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
5.35
187
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
5.23
188
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
5.10