1.7.2019

1
GEOLÓG ROŽŇAVA
379.59
2
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
269.99
3
STO VALČA
241.39
4
MSTK TVRDOŠÍN
241.02
5
MSK ČADCA
201.14
6
MSTK TVRDOŠÍN
188.51
7
STO VALALIKY
171.28
8
ŠKST RUŽOMBEROK
169.48
9
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
149.88
10
STK RYBNÍK
149.33
11
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
140.85
12
ŠKST RUŽOMBEROK
112.88
13
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
110.82
14
SK KARPATIA PRIEVIDZA
110.29
15
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
109.93
16
OŠK ZAVAR
107.37
17
STK LUČENEC - KALINOVO
107.06
18
STO MOKRANCE
100.40
19
ŠKST KARLOVA VES
98.41
20
STO VALALIKY
96.78
21
STK SOKOL STRÁNSKE
96.73
22
STK RYBNÍK
93.61
23
ŠKST TOPOĽČANY
87.77
24
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
83.99
25
ŠKST RUŽOMBEROK
80.04
26
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
79.74
27
STK RADOĽA
76.97
28
MSK ČADCA
75.16
29
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
72.59
30
ŠKST TOPOĽČANY
72.17
31
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
68.50
32
ŠKST RUŽOMBEROK
68.33
33
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
50.37
34
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
49.22
35
ŠK ŠOG NITRA
47.59
36
ŠKST TOPOĽČANY
43.59
37
ŠKST SOKOL VOJČICE
43.50
38
ŠKST MICHALOVCE
43.36
38
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
43.36
40
ŠKST MICHALOVCE
42.14
41
ŠKST KARLOVA VES
41.25
41
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
41.25
43
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
40.09
44
ŠKST KARLOVA VES
39.53
45
MŠK ŽIAR/HRONOM
37.46
46
ŠK ŠOG NITRA
37.10
47
KST PLUS40 TREBIŠOV
37.08
48
TZO BYTČA
35.61
49
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
35.53
50
ŠKST KARLOVA VES
35.36
51
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
34.44
51
MSK ČADCA
34.44
53
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
30.89
54
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
30.49
55
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
30.19
56
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
29.98
57
MSTK VTJ MARTIN
29.50
58
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
29.15
59
ŠKST HUMENNÉ
28.46
60
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
27.97
61
STO VALALIKY
27.38
62
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
27.16
63
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
26.99
64
ŠKST TOPOĽČANY
26.82
65
ŠKST KARLOVA VES
26.78
66
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
26.53
67
STO VALALIKY
26.31
68
STK MALACHOV
26.06
69
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
26.01
70
OŠK ZAVAR
25.81
71
ŠK ŠOG NITRA
25.64
72
MŠK ŽIAR/HRONOM
25.60
73
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
25.26
74
MKST NOVÁ DUBNICA
24.92
75
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
24.51
76
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
24.36
77
KST PLUS40 TREBIŠOV
24.02
78
ŠKST RUŽOMBEROK
23.44
78
STK LUČENEC - KALINOVO
23.44
80
STK MALACHOV
22.63
81
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
22.38
81
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
22.38
83
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
22.34
84
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
22.12
85
GEOLÓG ROŽŇAVA
21.76
86
STK MALACHOV
21.70
87
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
21.36
88
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
21.00
88
STO STAVOKAN UHROVEC
21.00
88
STK CABAJ-ČÁPOR
21.00
88
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
21.00
88
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
21.00
88
ŠKST KARLOVA VES
21.00
88
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
21.00
88
STO SPOJE IVANKA
21.00
88
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
21.00
97
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
20.21
98
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
20.00
98
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
20.00
100
PROPRIA KÚTY
19.59
101
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
18.87
102
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
18.78
102
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
18.78
104
GEOLÓG ROŽŇAVA
18.64
105
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
18.62
106
STO VEĽKÝ BIEL
18.36
107
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
17.57
108
MSK ČADCA
17.39
109
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
16.73
110
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
16.67
111
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
16.44
112
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
16.17
113
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
15.83
114
SEVERKA KEŽMAROK
15.42
115
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
15.08
115
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
15.08
117
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
14.72
118
MŠK "SLAVOJ" STO SP. BELÁ
14.38
119
STO VALALIKY
14.09
120
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
13.83
121
ŠKST RUŽOMBEROK
13.45
122
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
13.23
123
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
12.72
124
KST RAKSIT
11.29
124
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
11.29
126
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
10.19
127
ŠKST RUŽOMBEROK
9.70
128
STJ DRUŽBA BARDEJOV
8.54
129
MSK ČADCA
8.41
130
SŠK POPROČ
8.15
131
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
7.94
132
GEOLÓG ROŽŇAVA
7.91
133
STJ DRUŽBA BARDEJOV
7.43
133
STJ DRUŽBA BARDEJOV
7.43
135
GASTO GALANTA
6.91
136
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
6.79
137
STO VEĽKÝ BIEL
6.44
138
STO VEĽKÝ BIEL
6.42
139
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
6.33
140
STJ DRUŽBA BARDEJOV
6.16
141
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
6.15
142
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
6.12
143
STO VEĽKÉ ÚĽANY
5.97
144
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
5.95
145
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
5.90
145
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
5.90
147
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
5.80
148
MŠK STO KROMPACHY
5.72
149
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
5.64
149
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
5.64
151
STO SVÄTÝ JUR
5.55
152
SOKOL SKALICA
5.46
152
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
5.46
154
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
5.37
154
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
5.37
154
STJ DRUŽBA BARDEJOV
5.37
154
SOKOL SKALICA
5.37
154
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
5.37
159
MŠK ŽIAR/HRONOM
5.06
160
TJ GASTO GALANTA
5.01
161
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
4.87
161
STO SPOJE IVANKA
4.87
163
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
4.75
164
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
4.68
164
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
4.68
166
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
4.43
167
STK BOJNIČKY
4.36
168
STK RYBNÍK
4.26
169
STK PATA
4.12
170
STO VALALIKY
3.98
171
SST EUROMILK DUN.STREDA
3.91
171
STO SPOJE IVANKA
3.91
173
STK BOJNIČKY
3.87
174
STK LUČENEC - KALINOVO
3.79
175
STK BOJNIČKY
3.78
176
MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
3.56
177
SŠK POPROČ
3.48
177
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
3.48
177
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
3.48
180
ŠKST SOKOL VOJČICE
3.33
181
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
3.14
182
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
2.76
182
STO ZVOLENSKÁ SLATINA
2.76
182
STK LUČENEC - KALINOVO
2.76
182
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
2.76
186
STO VALČA
2.29
186
MSK ČADCA
2.29
188
ŠKST SOKOL HRBOLTOVÁ
2.14
189
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
1.84
189
KST DRIVE TR. JASTRABIE
1.84
189
STO VALČA
1.84
189
ŠKST BOŠANY
1.84
189
MSK ČADCA
1.84
189
STO VALČA
1.84
189
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
1.84
189
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
1.84
189
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
1.84
189
KST DRIVE TR. JASTRABIE
1.84
199
ŠKST SOKOL HRBOLTOVÁ
1.60
200
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
1.31
201
STK ZBEREKO KOŠICE
1.28
202
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
1.16
203
STK ZBEREKO KOŠICE
0.87
204
STK ZBEREKO KOŠICE
0.86
205
TJ GASTO GALANTA
0.49
206
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
0.44
207
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
0.39