1.5.2021

1
TTC OSTRAVA
396.50
2
GEOLÓG ROŽŇAVA
389.97
3
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
228.00
4
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
161.07
5
STK SENEC
145.33
6
MSK ČADCA
141.77
7
STK ELASTIK TRNAVA
136.86
8
ŠKST RUŽOMBEROK
129.96
9
STO KOZÁROVCE
126.28
10
STK FUNSTAR TOPOĽČANY
122.84
11
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
118.82
12
STO SPOJE BRATISLAVA
114.98
13
ŠKST TOPOĽČANY
109.28
14
TTC NOVÉ ZÁMKY
108.24
15
ŠKST TOPOĽČANY
97.87
16
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
88.60
17
ŠKST RUŽOMBEROK
86.41
18
STO OU KLÁŠTOR POD ZNIEVOM
81.25
19
ŠKST TOPOĽČANY
71.73
20
ŠKST LUČENEC
71.49
21
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
64.14
22
STO SPOJE BRATISLAVA
62.85
22
TTC NOVÉ ZÁMKY
62.85
24
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
62.60
25
ŠKST TOPOĽČANY
61.34
26
MSK ČADCA
61.22
27
TZO BYTČA
59.64
28
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
58.06
29
ŠKST SOKOL VOJČICE
41.84
30
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
41.81
31
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
41.13
32
ŠK ŠOG NITRA
40.94
33
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
40.63
34
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
38.74
35
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
38.02
36
STO SVÄTÝ JUR
37.64
37
STKM PODLAVICE
37.27
37
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
37.27
39
ŠK ŠOG NITRA
36.80
40
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
36.43
41
SK VYDRANY
35.84
42
ŠKST LUČENEC
35.41
43
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
33.47
44
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
30.69
45
ŠK LOZORNO
30.43
46
SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
28.71
47
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
28.21
48
ŠKST HUMENNÉ
28.08
49
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
27.05
50
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
26.73
51
ŠKST RUŽOMBEROK
26.40
52
TTC NOVÉ ZÁMKY
26.12
53
STO SEDLICE
26.11
54
ŠKST BOŠANY
25.35
55
STC ŠKST BRATISLAVA
25.05
56
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
25.02
57
STO OU KLÁŠTOR POD ZNIEVOM
24.96
58
ŠK ŠOG DOMINO NITRA
24.85
59
SK MALACHOV
24.47
60
TJ ČEČEHOV
24.29
61
STK SENEC
24.21
62
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
23.13
63
ŠKST HUMENNÉ
21.71
64
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
20.32
65
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
20.18
66
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
19.86
67
STO SPOJE BRATISLAVA
19.44
68
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
19.25
69
STKM PODLAVICE
18.88
70
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
18.64
70
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
18.64
72
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
18.63
73
STO VEĽKÝ BIEL
18.60
74
STO VALALIKY
18.31
75
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
17.76
76
TTC NOVÉ ZÁMKY
17.27
77
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
17.19
78
STO VALČA
16.55
79
STO VALALIKY
16.44
79
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
16.44
81
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
16.05
82
ŠKST HUMENNÉ
15.68
83
KST PLUS40 TREBIŠOV
14.76
84
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
14.58
85
MSK ČADCA
14.28
86
STO VALČA
14.04
87
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
13.54
88
ŠK ŠOG NITRA
12.56
89
STC ŠKST BRATISLAVA
12.51
90
ŠKST KARLOVA VES
12.36
91
STC ŠKST BRATISLAVA
12.00
92
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
11.18
93
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
11.03
93
MSK ČADCA
11.03
93
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
11.03
93
STO VALČA
11.03
93
MSK ČADCA
11.03
93
MSK ČADCA
11.03
93
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
11.03
100
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
11.00
101
OŠK LEHOTA
10.90
102
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
10.59
103
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
10.03
104
ŠKST RUŽOMBEROK
9.79
105
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
9.20
106
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
8.67
107
PROPRIA KÚTY
8.54
108
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
8.53
109
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
8.34
110
STO STAVOKAN UHROVEC
8.17
111
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
7.88
112
ŠKST HUMENNÉ
6.23
113
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
5.94
114
TZO BYTČA
5.29
115
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
5.28
116
STO SPOJE BRATISLAVA
4.65
116
STO VALALIKY
4.65
118
STJ DRUŽBA BARDEJOV
4.59
119
ŠKST LUČENEC
4.50
120
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
4.11
121
TJ GASTO GALANTA
3.90
122
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
3.84
123
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
3.80
124
STJ DRUŽBA BARDEJOV
3.79
124
STJ DRUŽBA BARDEJOV
3.79
126
STJ DRUŽBA BARDEJOV
3.69
126
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
3.69
128
STK SENEC
3.46
129
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
3.41
130
STO SPOJE BRATISLAVA
3.37
131
ŠKST HUMENNÉ
3.35
131
KST PLUS40 TREBIŠOV
3.35
133
STK SENEC
2.90
134
ŠKST HUMENNÉ
2.88
134
STK SENEC
2.58
134
ŠKST HUMENNÉ
2.88
134
TJ GASTO GALANTA
2.58
138
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
2.38
138
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
2.38
140
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
2.19
141
MKST NOVÁ DUBNICA
2.17
141
STK CABAJ-ČÁPOR
2.17
143
ŠKST KARLOVA VES
2.10
143
TJ GASTO GALANTA
2.10
145
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
2.07
146
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
1.99
147
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
1.96
148
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
1.94
149
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
1.90
150
PST STUPAVA
1.83
150
TJ GASTO GALANTA
1.83
150
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
1.83
150
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
1.83
150
TTC MAJCICHOV
1.83
155
SOKOL SKALICA
1.69
156
STK GEMERSKÁ POLOMA
1.54
157
ŠKST RUŽOMBEROK
1.39
158
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
1.26
159
GEOLÓG ROŽŇAVA
1.20
160
GEOLÓG ROŽŇAVA
1.03
161
STJ DRUŽBA BARDEJOV
1.00
162
SŠK POPROČ
0.84
163
STO VEĽKÝ BIEL
0.62
164
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
0.58
164
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
0.58
166
STO SVÄTÝ JUR
0.57
167
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
0.56
167
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
0.56
169
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
0.49
170
STK BOJNIČKY
0.39
171
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
0.36
171
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
0.36