1.1.2020

1
STO VALČA
359.33
2
GEOLÓG ROŽŇAVA
319.39
3
TJ STO NIŽNÁ
205.12
4
ŠKST MICHALOVCE
168.74
5
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
163.07
6
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
153.35
7
TTC NOVÉ ZÁMKY
133.38
8
STK ELASTIK TRNAVA
129.83
9
MSK ČADCA
121.38
10
TJ GASTO GALANTA
118.61
11
ŠK ISTER BRATISLAVA
113.99
12
STK RYBNÍK
106.87
13
STK SOKOL STRÁNSKE
103.98
14
STK LUČENEC - KALINOVO
93.79
15
ŠKST TOPOĽČANY
92.38
16
STO OU KLÁŠTOR POD ZNIEVOM
92.19
17
STK RYBNÍK
88.75
18
STO SPOJE BRATISLAVA
85.91
19
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
84.24
20
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
81.62
21
ŠKST TOPOĽČANY
79.47
22
TTC NOVÉ ZÁMKY
75.57
23
ŠKST BOŠANY
71.62
24
ŠKST TOPOĽČANY
70.33
25
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
66.90
26
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
66.72
27
STC ŠKST BRATISLAVA
63.91
28
ŠK ŠOG NITRA
63.30
29
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
62.15
30
MSK ČADCA
62.10
31
STK RYBNÍK
60.41
32
ŠKST RUŽOMBEROK
54.84
33
TTC NOVÉ ZÁMKY
51.11
34
STK ZBEREKO KOŠICE
51.01
35
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
50.81
36
ŠK ŠOG NITRA
49.67
37
ŠK ŠOG NITRA
49.23
38
ŠK LOZORNO
48.72
39
SŠK POPROČ
48.04
40
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
47.82
41
STK LUČENEC - KALINOVO
46.75
42
TZO BYTČA
46.00
43
BEXHILLIANS TTC (ENG)
44.99
44
ŠKST MICHALOVCE
43.96
45
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
43.11
46
STO MOKRANCE
41.20
47
KST RAKSIT
40.74
48
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
40.51
48
SK MALACHOV
40.51
48
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
40.51
51
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
40.48
52
STC ŠKST BRATISLAVA
39.01
53
ŠKST RUŽOMBEROK
38.05
54
OŠK ZAVAR
37.64
55
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
37.40
56
STO SPOJE BRATISLAVA
37.37
57
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
37.00
58
SK MALACHOV
35.51
59
STO VEĽKÝ BIEL
35.04
60
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
34.70
61
ŠKST HUMENNÉ
34.49
62
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
33.94
63
SK MALACHOV
33.55
64
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
33.45
65
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
31.92
66
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
31.88
67
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
31.65
68
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
30.98
69
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
30.75
69
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
30.75
71
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
30.56
71
SST EUROMILK DUN.STREDA
30.56
73
STO VALČA
29.99
74
ŠK ŠOG NITRA
29.95
75
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
28.08
76
STO OU KLÁŠTOR POD ZNIEVOM
27.71
77
ŠKST KARLOVA VES
27.53
78
STC ŠKST BRATISLAVA
27.39
79
STC ŠKST BRATISLAVA
27.37
80
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
27.18
81
MSK ČADCA
25.89
82
STO VALČA
25.45
82
ŠKST RUŽOMBEROK
25.45
84
ŠKST KARLOVA VES
24.54
84
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
24.54
86
SK VYDRANY
23.95
87
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
23.82
88
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
22.65
89
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
22.12
90
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
21.94
91
SŠK POPROČ
21.58
92
STK OROL OTRHÁNKY
21.35
93
TJ ČEČEHOV
20.00
93
STO VALČA
20.00
93
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
20.00
93
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
20.00
93
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
20.00
93
MSK ČADCA
20.00
93
MSK ČADCA
20.00
93
MSK ČADCA
20.00
101
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
19.82
102
PROPRIA KÚTY
19.16
103
ŠKST MICHALOVCE
19.04
104
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
18.83
105
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
18.22
106
STO VALALIKY
18.01
107
ŠKST HUMENNÉ
17.49
108
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
16.67
109
KST PLUS40 TREBIŠOV
16.03
110
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
15.47
111
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
15.30
112
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
15.17
113
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
14.77
114
STO VALALIKY
14.56
115
MŠK ŽIAR/HRONOM
13.25
116
MŠK ŽIAR/HRONOM
13.10
117
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
13.09
118
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
12.98
119
STO VALALIKY
12.91
120
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
12.54
121
STC ŠKST BRATISLAVA
12.21
122
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
11.78
123
STK CABAJ-ČÁPOR
11.58
123
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
11.58
123
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
11.58
126
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
11.50
127
KST PLUS40 TREBIŠOV
11.29
128
MKST NOVÁ DUBNICA
11.28
129
GEOLÓG ROŽŇAVA
11.17
130
ŠKST RUŽOMBEROK
11.08
131
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
11.03
132
TTC NOVÉ ZÁMKY
10.49
133
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
10.36
134
GEOLÓG ROŽŇAVA
9.42
135
TZO BYTČA
8.67
136
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
8.46
137
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
8.22
138
STK LUČENEC - KALINOVO
8.15
139
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
7.86
140
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
7.62
141
ŠKST RUŽOMBEROK
7.42
142
MŠK "SLAVOJ" STO SP. BELÁ
7.23
143
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
7.05
144
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
6.85
145
STO SPOJE BRATISLAVA
6.81
146
TJ GASTO GALANTA
6.79
147
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
6.46
148
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
6.27
149
STJ DRUŽBA BARDEJOV
6.08
150
STK SENEC
5.98
151
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
5.77
152
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
5.44
152
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
5.44
154
SEVERKA KEŽMAROK
4.92
155
STJ DRUŽBA BARDEJOV
4.78
156
STJ DRUŽBA BARDEJOV
4.77
157
SOKOL SKALICA
4.76
158
STK SENEC
4.75
159
MŠK ŽIAR/HRONOM
4.70
160
GEOLÓG ROŽŇAVA
4.56
161
ŠKST HUMENNÉ
4.52
162
SŠK POPROČ
4.50
163
STJ DRUŽBA BARDEJOV
4.27
164
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
4.24
165
STK SENEC
4.23
165
TJ GASTO GALANTA
4.23
167
STK BOJNIČKY
4.01
168
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
3.97
169
ŠKST HUMENNÉ
3.90
169
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
3.90
169
STJ DRUŽBA BARDEJOV
3.90
169
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
3.90
173
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
3.89
174
ŠKST KARLOVA VES
3.81
174
TJ GASTO GALANTA
3.81
176
STJ DRUŽBA BARDEJOV
3.65
177
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
3.56
177
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
3.56
179
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
3.46
180
TJ GASTO GALANTA
3.31
180
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
3.31
180
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
3.11
180
PST STUPAVA
3.31
180
TTC MAJCICHOV
3.31
180
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
3.11
180
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
3.31
187
STO SVÄTÝ JUR
3.06
188
SŠK POPROČ
2.99
189
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
2.79
189
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
2.79
191
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
2.62
192
STO VEĽKÝ BIEL
2.45
193
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
2.42
194
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
2.37
194
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
2.37
196
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
2.32
197
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
2.29
198
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
2.28
199
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
2.22
200
SOKOL SKALICA
2.14
201
MSK ČADCA
2.12
201
KST RAKSIT
2.12
201
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
2.12
204
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
2.10
205
STK BOJNIČKY
2.08
206
STJ DRUŽBA BARDEJOV
1.94
206
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
1.94
208
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
1.92
209
STO VALALIKY
1.75
210
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
1.48
211
MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
1.03
212
STK LUČENEC - KALINOVO
0.71
213
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
0.52
213
STK LUČENEC - KALINOVO
0.52
213
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
0.52
213
STO ZVOLENSKÁ SLATINA
0.52
217
STK PATA
0.40
217
ŠKST SOKOL HRBOLTOVÁ
0.40