1.5.2020

1
STO VALČA
394.83
2
GEOLÓG ROŽŇAVA
310.20
3
ŠKST MICHALOVCE
224.42
4
TJ STO NIŽNÁ
219.78
5
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
160.93
6
TTC NOVÉ ZÁMKY
154.03
7
MSK ČADCA
153.25
8
STK ELASTIK TRNAVA
150.68
9
TJ GASTO GALANTA
136.97
10
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
135.88
11
STO SPOJE BRATISLAVA
129.43
12
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
108.61
12
ŠKST TOPOĽČANY
108.61
14
STK SOKOL STRÁNSKE
106.34
15
ŠKST TOPOĽČANY
97.94
16
ŠK ISTER BRATISLAVA
95.95
17
STK RYBNÍK
90.83
18
STK RYBNÍK
90.52
19
ŠKST RUŽOMBEROK
89.12
20
STK LUČENEC - KALINOVO
82.81
21
STO OU KLÁŠTOR POD ZNIEVOM
78.82
22
ŠK ŠOG NITRA
75.84
23
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
74.34
24
ŠK LOZORNO
72.20
25
MSK ČADCA
70.14
26
TTC NOVÉ ZÁMKY
68.84
27
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
68.31
28
STC ŠKST BRATISLAVA
65.92
29
STK ZBEREKO KOŠICE
65.63
30
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
61.05
31
TZO BYTČA
60.79
32
ŠKST TOPOĽČANY
59.23
33
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
59.10
34
STK RYBNÍK
58.65
35
ŠK ŠOG NITRA
58.37
36
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
57.16
37
STO MOKRANCE
56.47
38
ŠKST BOŠANY
54.80
39
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
54.24
40
ŠKST MICHALOVCE
53.25
41
ŠK ŠOG NITRA
52.68
42
STO VEĽKÝ BIEL
51.66
43
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
51.56
44
STK LUČENEC - KALINOVO
50.71
45
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
47.56
46
SK MALACHOV
46.97
47
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
44.32
48
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
43.63
49
STC ŠKST BRATISLAVA
43.44
49
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
43.44
49
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
43.44
52
TTC NOVÉ ZÁMKY
42.78
53
SK VYDRANY
41.18
54
SŠK POPROČ
40.94
55
OŠK ZAVAR
40.79
56
ŠKST HUMENNÉ
40.10
57
STO OU KLÁŠTOR POD ZNIEVOM
37.99
58
ŠKST RUŽOMBEROK
37.97
59
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
36.08
60
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
35.97
61
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
35.84
62
KST RAKSIT
35.44
63
BEXHILLIANS TTC (ENG)
35.05
64
SK MALACHOV
34.90
65
TJ ČEČEHOV
34.02
66
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
33.65
67
STO SPOJE BRATISLAVA
31.25
68
ŠKST HUMENNÉ
29.97
69
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
29.91
70
SK MALACHOV
29.74
71
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
29.25
72
ŠKST MICHALOVCE
29.08
73
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
28.71
74
STO VALALIKY
28.62
75
MŠK ŽIAR/HRONOM
28.58
76
ŠK ŠOG NITRA
28.39
77
STO VALALIKY
28.12
78
ŠKST RUŽOMBEROK
27.95
79
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
27.49
80
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
27.45
81
SST EUROMILK DUN.STREDA
26.58
81
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
26.58
83
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
26.42
83
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
26.42
85
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
25.80
86
STO VALČA
25.51
87
ŠKST KARLOVA VES
24.50
88
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
24.14
89
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
23.35
90
STO VALALIKY
23.34
90
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
23.34
92
MŠK ŽIAR/HRONOM
23.33
93
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
22.78
94
STC ŠKST BRATISLAVA
22.43
95
STC ŠKST BRATISLAVA
22.24
96
KST PLUS40 TREBIŠOV
22.09
97
MSK ČADCA
22.02
98
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
22.01
99
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
21.81
100
STO VALČA
21.65
101
ŠKST HUMENNÉ
21.29
102
ŠKST KARLOVA VES
20.34
103
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
18.77
104
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
18.28
105
TTC NOVÉ ZÁMKY
18.27
106
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
17.01
106
MSK ČADCA
17.01
106
MSK ČADCA
17.01
106
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
17.01
106
STO VALČA
17.01
106
MSK ČADCA
17.01
106
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
17.01
113
STK OROL OTRHÁNKY
16.96
114
SŠK POPROČ
16.65
115
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
16.28
116
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
15.84
117
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
15.82
118
PROPRIA KÚTY
15.36
119
ŠK ŠOG DOMINO NITRA
14.73
120
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
14.18
121
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
14.13
122
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
13.16
123
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
13.09
124
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
12.62
125
KST PLUS40 TREBIŠOV
10.89
126
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
10.48
127
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
9.82
128
STC ŠKST BRATISLAVA
9.69
129
ŠKST HUMENNÉ
8.59
129
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
8.59
131
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
8.45
131
STK CABAJ-ČÁPOR
8.45
131
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
8.45
134
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
8.04
135
GEOLÓG ROŽŇAVA
7.64
136
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
7.55
136
TZO BYTČA
7.55
138
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
7.53
139
MŠK ŽIAR/HRONOM
7.20
140
ŠKST RUŽOMBEROK
6.97
141
STO VALALIKY
6.93
141
STK LUČENEC - KALINOVO
6.93
143
MKST NOVÁ DUBNICA
6.73
144
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
6.52
145
STJ DRUŽBA BARDEJOV
6.36
146
GEOLÓG ROŽŇAVA
6.35
146
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
6.35
148
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
6.18
149
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
6.07
150
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
5.99
151
TJ GASTO GALANTA
5.82
152
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
5.75
153
STJ DRUŽBA BARDEJOV
5.66
153
STJ DRUŽBA BARDEJOV
5.66
153
STO SPOJE BRATISLAVA
5.66
156
MŠK "SLAVOJ" STO SP. BELÁ
5.64
157
ŠKST RUŽOMBEROK
5.41
158
STK SENEC
5.14
159
STJ DRUŽBA BARDEJOV
5.13
160
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
4.62
161
ŠKST HUMENNÉ
4.52
162
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
4.37
163
MŠK ŽIAR/HRONOM
4.24
164
STK SENEC
4.14
165
ŠKST HUMENNÉ
3.90
165
ŠKST HUMENNÉ
3.90
167
SOKOL SKALICA
3.73
168
TJ GASTO GALANTA
3.68
168
STK SENEC
3.68
170
GEOLÓG ROŽŇAVA
3.44
171
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
3.39
171
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
3.39
173
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
3.38
174
SŠK POPROČ
3.28
175
TJ GASTO GALANTA
3.24
175
ŠKST KARLOVA VES
3.24
177
STK BOJNIČKY
3.19
178
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
3.03
179
STJ DRUŽBA BARDEJOV
2.92
180
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
2.81
180
TJ GASTO GALANTA
2.81
180
PST STUPAVA
2.81
180
TTC MAJCICHOV
2.81
180
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
2.81
185
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
2.77
186
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
2.74
187
STJ DRUŽBA BARDEJOV
2.47
188
STO VEĽKÝ BIEL
2.40
189
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
2.38
190
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
2.34
191
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
2.27
191
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
2.27
193
STO SVÄTÝ JUR
2.23
194
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
2.22
194
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
2.22
194
SEVERKA KEŽMAROK
2.22
197
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
2.19
197
SOKOL SKALICA
2.19
199
SŠK POPROČ
2.18
200
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
2.06
200
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
2.06
202
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
1.91
203
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
1.75
203
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
1.75
205
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
1.60
205
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
1.60
207
STK BOJNIČKY
1.52
208
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
1.40
209
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
1.32
210
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
0.93
211
STJ DRUŽBA BARDEJOV
0.79
211
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
0.79