1.3.2014

1
ŠK ŠOG NITRA
378.03
2
GASTO METALFIN GALANTA
263.34
3
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
243.77
4
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU/ŠK ŠOG NITRA
236.95
5
KST VIKTÓRIA TRNAVA
227.87
6
ŠK ŠOG NITRA
225.14
7
ŠKST TOPOĽČANY
209.42
8
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
187.49
9
STO VALALIKY
145.63
10
ŠKST TOPOĽČANY
137.00
11
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
122.85
12
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
122.20
13
ŠK ŠOG NITRA
119.89
14
STK RYBNÍK
112.72
15
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
100.51
16
ŠKST RUŽOMBEROK
92.15
17
ŠK ŠOG NITRA
90.89
18
ŠKST KARLOVA VES
86.26
19
MŠK ŽIAR/HRONOM
81.56
20
ŠKST RUŽOMBEROK
77.38
21
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM/ŠK ŠOG NITRA
76.16
22
MSK ČADCA
74.41
23
MSTK VTJ MARTIN
72.68
24
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
72.38
25
MŠK ŽIAR/HRONOM
72.03
26
MSK ČADCA
68.67
27
STO VALALIKY
68.49
28
MSTK TVRDOŠÍN
64.04
29
KST PLUS40 TREBIŠOV/ŠKST MICHALOVCE
63.78
30
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
63.61
31
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
62.01
32
STK N.MESTO/VÁHOM
60.03
33
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK/TJ OBCE SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK
56.70
34
TTC MAJCICHOV
56.31
35
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
55.50
36
ŠK ŠOG NITRA
54.84
37
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
54.46
37
STK PC TRENČ.TEPLÁ
54.46
39
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
52.97
40
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
52.38
41
MSK MALACKY
51.50
41
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
51.50
43
OŠK ZAVAR
48.22
44
STK PC TRENČ.TEPLÁ
48.17
45
STK LUČENEC - KALINOVO
47.00
46
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
45.57
47
TTC MAJCICHOV
45.44
48
ŠK ŠOG NITRA
43.24
49
ŠKST KARLOVA VES
42.92
50
STO VALALIKY
42.66
51
ŠKST KARLOVA VES
42.16
52
TJ ORAVAN NÁMESTOVO/TATRAN KRUŠETNICA
42.10
53
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
41.60
54
TTC MAJCICHOV
40.78
55
MSTK LEOPOLDOV
40.76
56
ŠKST KARLOVA VES
40.38
57
MSTK LEOPOLDOV
39.68
58
MSTK VTJ MARTIN
37.73
59
ŠK ŠOG NITRA
37.30
60
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
36.67
61
ŠKST KARLOVA VES
34.94
62
MSK MALACKY
34.78
63
SK VYDRANY/DIÓSPATONYI ORECHOVÁ POTôŇ
34.51
64
SŠK POPROČ
33.48
65
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
32.53
66
MSTK TVRDOŠÍN
30.45
66
MSTK TVRDOŠÍN
30.45
68
MSK MALACKY
30.10
69
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
29.74
69
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
29.74
71
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
29.47
71
ŠKST RUŽOMBEROK/ŠK VITALIT LIPT. HRÁDOK
29.47
73
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
29.14
74
STK LUČENEC - KALINOVO
28.90
75
STK LUČENEC - KALINOVO
28.50
76
ŠKST KARLOVA VES
28.49
77
MŠK ŽIAR/HRONOM
28.47
78
MSK MALACKY
28.39
78
STK RYBNÍK
28.39
80
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
27.96
81
STO VALALIKY
27.06
82
ŠKST KARLOVA VES
26.92
83
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
26.73
84
STO VALALIKY
26.54
85
TTC MAJCICHOV
26.39
86
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
26.28
87
STO VALALIKY
26.20
88
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
25.74
89
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
25.40
90
TJ STO SLOVENSKÁ VES
24.44
91
GEOLÓG ROŽŇAVA
23.58
91
TJ STO SLOVENSKÁ VES
23.58
93
MSTK VTJ MARTIN
23.00
93
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
23.00
95
MSTK LEOPOLDOV
22.89
96
TJ STO SLOVENSKÁ VES
21.88
97
STK RYBNÍK
21.87
98
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
21.64
99
STADEX KOŠICE/KAC JEDNOTA KOŠICE
20.97
100
STK VEĽKÉ UHERCE
20.87
101
STK DUBOVICA
20.82
101
STK DUBOVICA
20.82
101
STK DUBOVICA
20.82
104
STK VYHNE
20.68
105
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
20.50
105
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
20.50
107
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
20.41
108
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
20.32
109
ŠKST SLAVOŠOVCE
20.19
110
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
20.17
111
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
19.87
112
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
19.77
113
STAVOIMPEX HOLÍČ
19.64
114
STK STARÁ TURÁ
18.53
115
MŠK ŽIAR/HRONOM
18.16
116
STADEX KOŠICE/KAC JEDNOTA KOŠICE
18.09
116
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
18.09
118
ŠKST KARLOVA VES
18.05
119
ŠKST KARLOVA VES
17.96
120
GEOLÓG ROŽŇAVA
17.82
120
KAC JEDNOTA KOŠICE
17.82
122
ŠKST KARLOVA VES
17.26
123
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
17.19
124
ŠKST KARLOVA VES
16.31
125
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY/STK VOJKOVCE
16.09
126
KST VIKTÓRIA TRNAVA
14.91
127
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
14.03
128
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
13.80
129
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
13.20
130
JAVORINKA LEVOČA
13.05
131
ŠK ŠOG NITRA
12.83
132
VAWEX OCÚ ŽIRANY
12.77
133
MSK ČADCA
12.60
134
JAVORINKA LEVOČA
12.11
135
SEVERKA KEŽMAROK
11.39
135
SEVERKA KEŽMAROK
11.39
137
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
11.29
138
ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK
11.20
139
OSTK MALŽENICE
11.05
140
JAVORINKA LEVOČA
10.69
141
GASTO METALFIN GALANTA
10.57
142
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
10.03
142
KAC JEDNOTA KOŠICE
10.03
144
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
10.00
145
ŠK ŠOG NITRA
9.80
146
STK SENEC
9.40
147
ZŠ MLYNSKÁ SENEC
9.21
147
ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK
9.21
149
PST STUPAVA
9.04
149
STK PROPRIA KÚTY
9.04
151
MSTK VTJ MARTIN
9.02
152
JAVORINKA LEVOČA
8.88
153
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
8.58
154
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
8.51
155
STK SENEC
8.36
156
KAC JEDNOTA KOŠICE
8.25
157
ŠKST KARLOVA VES
8.24
158
JAVORINKA LEVOČA
7.98
159
ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK
7.68
159
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
7.68
161
JAVORINKA LEVOČA
6.98
162
ŠKST KARLOVA VES
6.83
163
STK SENEC
6.33
164
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
6.17