1.1.2014

1
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
478.17
2
MSTK TVRDOŠÍN
288.85
3
KST PLUS40 TREBIŠOV
219.80
4
MSK ČADCA
190.59
5
ŠKST RUŽOMBEROK
184.99
6
STO VALALIKY
163.39
7
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
147.46
8
ŠK ŠOG NITRA
142.41
9
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK/TJ OBCE SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK
139.67
10
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
138.57
11
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
118.98
12
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
118.45
13
MSK MALACKY
116.35
14
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
101.25
15
MSK ČADCA
91.92
16
ŠKST KARLOVA VES
88.51
17
SŠK POPROČ
87.27
18
TATRAN KRUŠETNICA
83.02
19
STO VALALIKY
76.63
20
MSK ČADCA
73.47
21
MSK MALACKY
70.93
22
ŠKST KARLOVA VES
70.56
23
MSTK VTJ MARTIN
67.41
24
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
65.31
25
ŠKST TOPOĽČANY
64.94
26
STO VALALIKY
61.99
27
ŠKST KARLOVA VES
61.15
28
MSK MALACKY
61.00
29
MSK ČADCA
60.84
30
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
57.16
31
MSTK VTJ MARTIN
56.44
32
STK RYBNÍK
56.07
33
MSK MALACKY
53.76
34
STK RYBNÍK
50.16
35
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
48.22
36
ŠKST KARLOVA VES
48.06
37
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
48.03
38
KST VIKTÓRIA TRNAVA
47.91
39
ŠKST RUŽOMBEROK/ŠK VITALIT LIPT. HRÁDOK
46.11
40
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
45.35
41
ŠKST KARLOVA VES
45.01
42
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
44.67
43
STO VALALIKY
43.66
44
MSTK TVRDOŠÍN
43.15
45
MSTK TVRDOŠÍN
41.67
46
KST VIKTÓRIA TRNAVA
41.07
47
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
41.02
48
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
40.94
48
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
40.94
50
STK RYBNÍK
40.92
51
ŠKST KARLOVA VES
39.78
52
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
39.62
53
ŠKST KARLOVA VES
39.15
54
TTC MAJCICHOV
38.92
55
CVČ ZLATÉ MORAVCE
37.15
56
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
37.09
56
TJ STO SLOVENSKÁ VES
37.09
58
TJ STO SLOVENSKÁ VES
36.14
59
ŠKST TOPOĽČANY
35.16
60
MSTK TVRDOŠÍN
35.12
61
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
34.78
62
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
34.22
63
ŠKST TOPOĽČANY
34.18
64
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
33.92
64
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
33.92
66
ŠKST KARLOVA VES
33.60
67
MŠK ŽIAR/HRONOM
29.71
68
MŠK ŽIAR/HRONOM
29.43
69
ŠKST MICHALOVCE
27.96
70
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
26.58
71
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
26.52
72
MSTK VTJ MARTIN
25.94
73
ŠKST MICHALOVCE
25.61
74
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
24.94
75
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
24.86
76
STK VYHNE
24.76
77
MSK ČADCA
24.18
77
MSK ČADCA
24.18
79
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
24.05
80
STK LUČENEC - KALINOVO
23.94
81
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
23.83
82
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
23.74
83
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
23.58
84
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
23.29
85
STK RADOĽA
23.28
86
TTC MAJCICHOV
23.16
87
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
23.04
88
STK RADOĽA
22.71
89
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
22.65
89
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
22.65
91
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
22.60
92
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
22.48
93
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
21.84
94
MSK ČADCA
21.54
95
KAC JEDNOTA KOŠICE
21.45
96
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
21.39
97
ŠKST KARLOVA VES
20.93
98
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
20.92
98
STO VALALIKY
20.92
100
ŠKST KARLOVA VES
20.83
101
KAC JEDNOTA KOŠICE
20.62
102
MŠK ŽIAR/HRONOM
20.42
103
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
19.71
104
ZŠ MLYNSKÁ SENEC
19.54
105
GASTO METALFIN GALANTA
19.14
106
GASTO METALFIN GALANTA
18.59
107
ŠKST KARLOVA VES
18.16
108
ŠKST TOPOĽČANY
18.12
109
STO VALALIKY
17.59
110
TTC MAJCICHOV
16.48
111
KST DRIVE TR. JASTRABIE
15.87
112
STK SENEC
15.33
113
STK SENEC
15.31
114
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
14.46
115
STK SENEC
13.94
116
ŠKST KARLOVA VES
13.78
117
KST DRIVE TR. JASTRABIE
13.47
118
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
12.83
119
STO VALALIKY
12.72
120
ŠKST KARLOVA VES
12.60
121
PST STUPAVA
12.54
122
JAVORINKA LEVOČA
12.51
123
TJ STO SLOVENSKÁ VES
12.45
124
JAVORINKA LEVOČA
12.43
125
ŠKST MICHALOVCE
12.16
126
ZŠ IVANA KRASKU TREBIŠOV
11.98
127
STK VEĽKÉ UHERCE
11.84
128
MK SLOV.ORLA LEVICE
11.74
129
GASTO METALFIN GALANTA
11.59
130
KST PLUS40 TREBIŠOV
11.46
131
STO VALALIKY
11.18
132
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
10.99
132
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
10.99
134
ZŠ IVANA KRASKU TREBIŠOV
10.90
135
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
10.85
136
STK VEĽKÉ UHERCE
10.67
137
MSK MALACKY
10.50
138
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
10.29
139
OSTK MALŽENICE
10.19
139
OSTK MALŽENICE
10.19
139
STK SENEC
10.19
142
STK OROL OTRHÁNKY
10.18
143
ŠKST KARLOVA VES
10.03
144
STK STARÁ TURÁ
9.82
145
MK SLOV.ORLA LEVICE
9.79
146
KST PLUS40 TREBIŠOV
9.78
147
ŠKST TOPOĽČANY
9.63
148
ZŠ IVANA KRASKU TREBIŠOV
9.62
148
ZŠ IVANA KRASKU TREBIŠOV
9.62
150
STK OROL OTRHÁNKY
9.54
151
KAC JEDNOTA KOŠICE
9.52
152
MSTK TVRDOŠÍN
9.41
153
STK VEĽKÉ UHERCE
9.36
154
STADEX KOŠICE/KAC JEDNOTA KOŠICE
9.34
155
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK/MŠK "SLAVOJ" STO SP. BELÁ
9.33
156
ŠKST TOPOĽČANY
9.19
156
STO VALALIKY
9.19
156
MK SLOV.ORLA LEVICE
9.19
159
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
9.03
160
KST DRIVE TR. JASTRABIE
8.69
161
ZŠ IVANA KRASKU TREBIŠOV
8.63
161
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
8.63
163
ŠKST TOPOĽČANY
8.55
164
STK OROL OTRHÁNKY
8.14
164
MK SLOV.ORLA LEVICE
8.14
166
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
7.75