1.3.2017

1
MSK ČADCA
291.39
2
ŠKST RUŽOMBEROK
287.77
3
OŠK ZAVAR/KST VIKTÓRIA TRNAVA
248.09
4
MKST NOVÁ DUBNICA
216.29
5
MSK ČADCA
195.75
6
STK 1.ZŠ VRÁBLE
154.81
7
ŠKST TOPOĽČANY
153.57
8
STO SPOJE IVANKA
147.59
9
MSK ČADCA
138.07
10
MSK ČADCA
134.32
11
ŠKST MICHALOVCE
123.61
12
ŠKST TOPOĽČANY
120.66
13
STK KOŠICE - ČAŇA
119.58
14
STK KOŠICE - ČAŇA
117.57
15
ŠKST TOPOĽČANY
110.59
16
MSK ČADCA
110.20
17
STK LUČENEC - KALINOVO
97.80
18
MSTK TVRDOŠÍN
95.52
19
STK KOŠICE - ČAŇA
91.46
20
STK RYBNÍK
88.13
21
MSTK TVRDOŠÍN
78.93
22
MSK ČADCA
78.44
23
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
76.61
24
ŠKST MICHALOVCE
74.56
25
ŠKST TOPOĽČANY
66.28
26
ŠKST TOPOĽČANY
63.83
27
MSK ČADCA
62.20
28
ŠKST KARLOVA VES
60.27
29
GASTO METALFIN GALANTA
57.18
30
ŠKST MICHALOVCE
56.17
31
KST DRIVE TR. JASTRABIE
55.78
32
STK 1.ZŠ VRÁBLE
55.05
33
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
54.39
34
MŠK ŽIAR/HRONOM
53.84
35
STK RADOĽA
53.42
36
MSK MALACKY
52.31
37
GASTO METALFIN GALANTA
51.43
37
ŠKST KARLOVA VES
51.43
39
STK 1.ZŠ VRÁBLE
49.69
40
STK PROPRIA KÚTY
49.68
41
STK KOŠICE - ČAŇA
49.52
42
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
48.10
43
STO VALALIKY
47.61
44
STO VALALIKY
46.45
45
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
45.69
46
STO VALČA
45.63
47
MKST V. KAPUŠANY
45.37
48
MŠK KYS.NOVÉ MESTO/STK RADOĽA
44.77
49
STK RYBNÍK
43.51
50
KST RAKSIT
42.95
51
ŠKST TOPOĽČANY
42.72
52
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
42.59
53
STK 1.ZŠ VRÁBLE
42.48
54
MSK ČADCA
42.41
55
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
42.18
56
STK LUČENEC - KALINOVO
42.13
56
ŠK ŠOG NITRA
42.13
56
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
42.13
59
STO VALČA
41.58
60
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
40.60
61
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
40.35
62
STO VALALIKY
39.57
63
ŠKST RUŽOMBEROK
38.79
64
ŠKST KARLOVA VES
36.85
64
KST RAKSIT
36.85
64
STK RADOĽA/MŠK KYS.NOVÉ MESTO
36.85
67
STO VALČA
36.84
68
T-CLUB OSTROV
36.78
69
MSTK TVRDOŠÍN
36.43
70
GASTO METALFIN GALANTA
36.17
71
STK LUČENEC - KALINOVO
35.44
72
STK LUČENEC - KALINOVO
34.29
72
ŠKST HUMENNÉ
34.29
74
ŠKST KARLOVA VES
34.28
75
STK LUČENEC - KALINOVO
34.21
76
MSK MALACKY
33.87
77
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
33.67
78
STO VEĽKÝ BIEL
32.53
79
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU/ŠKST OCÚ KAMENICA NAD CIROCHOU
32.03
80
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV/ZŠ KARPATSKÁ SVIDNÍK
31.35
81
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
31.12
82
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
30.56
82
ŠKST HUMENNÉ
30.56
84
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
30.47
85
STO VEĽKÝ BIEL
30.43
86
MKST NOVÁ DUBNICA
30.18
87
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
29.88
88
MSTK TVRDOŠÍN
29.08
89
KST RAKSIT
28.56
90
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
28.26
91
MSK ČADCA
27.78
92
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
27.75
93
KST PLUS40 TREBIŠOV
27.67
94
ŠKST TOPOĽČANY
27.62
95
ŠKST KARLOVA VES
27.46
96
STK RADOĽA/MŠK KYS.NOVÉ MESTO
27.38
97
MSK ČADCA
26.61
98
MSK ČADCA
26.35
99
TZO BYTČA
25.95
100
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
25.80
101
ŠKST TOPOĽČANY
25.58
102
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
25.45
103
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
25.06
104
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
24.68
105
STO VALČA
24.40
105
STO VALČA
24.40
107
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
23.33
107
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
23.33
107
TJ NIŽNÁ
23.33
107
STK RADOĽA/MŠK KYS.NOVÉ MESTO
23.33
107
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
23.33
107
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
23.33
107
STK LUČENEC - KALINOVO
23.33
114
ŠKM TRENČÍN
22.17
115
MSTK TVRDOŠÍN
21.93
116
ŠKM TRENČÍN
21.52
117
KST RAKSIT
20.79
118
STK RYBNÍK
20.61
119
MSK ČADCA
20.58
120
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
20.53
121
TTC MAJCICHOV
20.52
122
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
20.10
122
ŠKST KARLOVA VES
20.10
122
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
20.10
122
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
20.10
122
KST PLUS40 TREBIŠOV
20.10
122
ŠKM TRENČÍN
20.10
128
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
19.93
129
ŠKST KARLOVA VES
19.70
130
MSK ČADCA
19.48
131
KST RAKSIT
19.07
132
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
18.97
133
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
18.08
134
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
17.76
134
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
17.76
136
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
17.62
137
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
17.58
138
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
17.56
139
MSK ČADCA
17.25
139
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
17.25
141
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
17.06
142
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
17.01
143
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
16.88
144
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
16.85
145
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
16.58
145
TJ STO SLOVENSKÁ VES
16.58
145
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
16.58
148
PST STUPAVA
16.18
149
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
16.15
150
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
15.45
151
STK BLATNÉ
15.26
152
OŠK SLOVENSKÝ GROB
15.08
152
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
15.08
154
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
14.55
155
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
14.46
156
GASTO METALFIN GALANTA
14.30
157
STK BLATNÉ
14.12
158
ŠKST HUMENNÉ
14.03
159
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
13.77
159
MSK MALACKY
13.77
161
ŠKST HUMENNÉ
13.71
162
SŠK POPROČ
13.54
163
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
13.36
163
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
13.36
165
STK PC TRENČ.TEPLÁ
13.31
166
TJ POKROK KOMÁRNO
13.17
167
KST DRIVE TR. JASTRABIE
12.75
168
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
12.54
169
ŠKST MICHALOVCE
12.10
170
STK BLATNÉ
11.73
170
TJ STO SLOVENSKÁ VES
11.73
172
STO VEĽKÝ BIEL
10.62
173
KST DRIVE TR. JASTRABIE
8.91
174
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
8.86
175
STK PC TRENČ.TEPLÁ/STK EURO DRIETOMA
8.33
176
ŠKST KARLOVA VES
7.96
177
STK OROL OTRHÁNKY
7.93
178
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
6.25
179
ŠKST TOPOĽČANY
6.02
179
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
6.02
181
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
5.99
182
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
5.57
183
ŠKST KARLOVA VES
5.50
183
STK PROPRIA KÚTY
5.50
185
STK SENEC
5.13
186
STC ROHOŽNÍK
5.12
187
STK KOŠICE - ČAŇA
5.06
188
STK OROL OTRHÁNKY
4.95
189
STK KOŠICE - ČAŇA
4.69
190
STO KRIVANY
4.50
191
OŠK BETLANOVCE
4.49
192
STK BLATNÉ
4.31
193
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
4.26
194
PST STUPAVA
4.16
195
STK HRONOVCE
3.99
196
STK HRONOVCE
3.84
197
STO SVÄTÝ JUR
3.60
198
OŠK BETLANOVCE
3.53
199
OBEC LIETAVSKÁ LÚČKA
3.43
199
OBEC LIETAVSKÁ LÚČKA
3.43
201
STO SVÄTÝ JUR
3.39
202
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
3.28
203
TTC MAJCICHOV
3.14
204
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
3.02
205
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
2.97
205
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
2.97
205
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
2.97
205
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
2.97
205
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
2.97
210
OKST REGMONT HRAŇ
2.75
211
OŠK SLOVENSKÝ GROB
2.66
211
STO SVÄTÝ JUR
2.66
211
OŠK SLOVENSKÝ GROB
2.66
211
STK BLATNÉ
2.66
215
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
2.59
215
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
2.59
217
OŠK SLOVENSKÝ GROB
2.43
218
STK BLATNÉ
2.34
219
PST STUPAVA
2.18
219
PST STUPAVA
2.18
219
SK VYDRANY
2.18
219
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
2.18
223
ŠKST KARLOVA VES
2.17
224
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM
1.67
224
ŠK ŠOG NITRA
1.67
224
ŠK ŠOG NITRA
1.67
227
MSTK LEOPOLDOV
1.53
228
ŠK ŠOG NITRA
1.33
229
MKST NOVÁ DUBNICA
1.25
230
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
1.04
231
GASTO METALFIN GALANTA
0.86
232
MAGURA ZBOROV
0.68
232
STJ DRUŽBA BARDEJOV
0.68
234
STK BLATNÉ
0.64
234
STK BLATNÉ
0.64
236
PST STUPAVA
0.47
236
STK SENEC
0.47
236
STK SENEC
0.47
236
STK SENEC
0.47
240
MŠO ŠTÚROVO
0.46
240
STO STAVOKAN UHROVEC
0.46
242
STK VEĽKÉ UHERCE
0.39
242
STK VEĽKÉ UHERCE
0.39
242
STK VEĽKÉ UHERCE
0.39
245
MSTK LEOPOLDOV
0.33
245
STK SENEC
0.33
247
ŠKST KARLOVA VES
0.29
247
STK SENEC
0.29
247
ŠK ŠOPORŇA
0.29