1.3.2015

1
MSK ČADCA
287.17
2
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
241.32
3
MSK ČADCA
241.25
4
MSK ČADCA
238.33
5
KST VIKTÓRIA TRNAVA
234.90
6
MSTK TVRDOŠÍN
169.14
7
STK LUČENEC - KALINOVO
147.61
8
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
136.07
9
ŠKST MICHALOVCE
128.33
10
STK OROL OTRHÁNKY
125.00
11
MSTK TVRDOŠÍN
116.03
12
TTC MAJCICHOV
111.51
13
STO VALALIKY
111.11
14
MSK ČADCA
108.92
15
MSK ČADCA
105.74
16
MKST NOVÁ DUBNICA
105.44
17
MSK ČADCA
100.27
18
KST DRIVE TR. JASTRABIE
88.60
19
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
85.41
20
ŠKST TOPOĽČANY
84.65
21
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
82.12
22
MSTK TVRDOŠÍN
80.85
23
STK OROL OTRHÁNKY
78.19
24
STK 1.ZŠ VRÁBLE
73.05
25
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
68.56
26
ŠKST TOPOĽČANY
65.60
27
SPOJE BRATISLAVA
64.96
28
STK RADOĽA
64.61
29
ŠKST MICHALOVCE
61.83
30
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
61.13
31
KAC JEDNOTA KOŠICE
59.16
32
STK PC TRENČ.TEPLÁ/STK EURO DRIETOMA
56.26
33
KST VIKTÓRIA TRNAVA
55.68
33
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
55.68
33
STK 1.ZŠ VRÁBLE
55.68
36
MSK ČADCA
55.16
36
GASTO METALFIN GALANTA
55.16
38
ŠKST TOPOĽČANY
54.35
39
STK 1.ZŠ VRÁBLE
52.26
40
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
52.20
41
STK 1.ZŠ VRÁBLE
51.97
42
ŠKST TOPOĽČANY
50.87
42
STK LUČENEC - KALINOVO
50.87
44
MSK ČADCA
47.97
45
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
46.41
46
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
46.20
46
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
46.20
48
MSK MALACKY
45.08
48
ŠKST TOPOĽČANY
45.08
50
STK LUČENEC - KALINOVO
44.87
51
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
43.18
51
ŠKST KARLOVA VES
43.18
53
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
42.97
54
MSK ČADCA
40.28
55
MSK MALACKY
39.07
56
ŠKST TOPOĽČANY
37.86
57
MŠK ŽIAR/HRONOM
35.74
58
OSTK OMŠENIE
35.47
59
KST DRIVE TR. JASTRABIE
34.54
60
STK PROPRIA KÚTY
32.96
61
PST STUPAVA
32.14
62
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
32.06
63
MŠK ŽIAR/HRONOM
31.91
64
ŠKST TOPOĽČANY
31.64
65
PST STUPAVA
31.38
66
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
31.24
67
TJ NIŽNÁ
30.98
68
STC ROHOŽNÍK
30.96
69
STK RADOĽA
30.07
70
STK OROL OTRHÁNKY
29.87
71
KST DRIVE TR. JASTRABIE
29.42
72
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
28.72
73
STK OROL OTRHÁNKY
28.61
74
TJ NIŽNÁ
28.55
75
ŠKST TOPOĽČANY
28.37
76
ŠKM TRENČÍN
28.35
77
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
28.17
78
STK RYBNÍK
27.84
79
STO VALALIKY
26.47
80
STC ROHOŽNÍK
26.14
81
STK PC TRENČ.TEPLÁ
24.50
82
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
24.00
83
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
23.68
84
ŠKST KARLOVA VES
22.77
84
PST STUPAVA
22.77
86
MŠK ŽIAR/HRONOM
22.73
87
STO VALALIKY
22.36
88
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
21.60
88
STK VEĽKÉ UHERCE
21.60
88
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
21.60
88
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
21.60
92
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
21.57
92
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
21.57
94
TTC MAJCICHOV
21.01
95
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
19.65
96
STK VEĽKÉ UHERCE
19.37
97
ŠKST TOPOĽČANY
19.13
98
STK OROL OTRHÁNKY
18.67
99
MKST NOVÁ DUBNICA
18.61
100
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
18.27
101
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
18.02
102
MSK MALACKY
17.83
103
ŠKST KARLOVA VES
17.36
104
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
16.86
105
T-CLUB OSTROV
16.17
106
STK BLATNÉ
16.06
106
ŠK ŠOPORŇA
16.06
108
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
16.03
109
MSTK LEOPOLDOV
14.93
110
ZŠ KARPATSKÁ SVIDNÍK
14.69
111
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
14.67
112
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
14.55
113
KST PLUS40 TREBIŠOV
14.45
114
TJ STO VIŠŇOVÉ
14.40
115
STK BLATNÉ
14.34
116
KST PLUS40 TREBIŠOV
14.19
117
STK BLATNÉ
13.77
117
GASTO METALFIN GALANTA
13.77
119
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
13.69
120
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
13.62
121
MSTK LEOPOLDOV
13.14
122
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
12.93
123
ŠKST TOPOĽČANY
12.53
124
PST STUPAVA
12.48
124
SPST DOLNÝ KUBÍN
12.48
124
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
12.48
124
SPST DOLNÝ KUBÍN
12.48
128
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
12.37
129
MKST NOVÁ DUBNICA
12.16
130
ŠKST TOPOĽČANY
11.90
131
STO VALALIKY
11.79
132
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
11.45
133
SPST DOLNÝ KUBÍN
11.37
134
STK PROPRIA KÚTY
11.05
135
STO STAVOKAN UHROVEC
10.98
136
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
10.85
137
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
10.58
138
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
10.45
138
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
10.45
138
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
10.45
141
ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK
10.40
142
JUNIOR CLUB BORSKÝ MIKULÁŠ
10.39
143
OBSK CHRENOVEC - BRUSNO
10.36
144
STK 1.ZŠ VRÁBLE
10.27
144
STK VEĽKÉ UHERCE
10.27
146
ŠKST KARLOVA VES
10.26
146
STO VALALIKY
10.26
148
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
10.20
148
ŠKST KARLOVA VES
10.20
148
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
10.20
148
MSKM VEĽKÝ MEDER
10.20
152
STK RYBNÍK
9.71
153
KST VIKTÓRIA TRNAVA
8.80
154
T-CLUB OSTROV
8.28
155
T-CLUB OSTROV
7.90
156
MK SLOV.ORLA LEVICE
7.72
157
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
7.37
158
OSTK OMŠENIE
7.31
159
OSTK OMŠENIE
7.18
159
OSTK OMŠENIE
7.18
161
T-CLUB OSTROV
6.90
162
OKST REGMONT HRAŇ
6.65
163
OSTK OMŠENIE
6.47
164
ŠKST OCÚ KAMENICA NAD CIROCHOU
6.21
165
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
3.86
166
T-CLUB OSTROV
3.18
167
OSTK OMŠENIE
3.03
168
ŠKST KARLOVA VES
2.81