1.9.2019

1
GEOLÓG ROŽŇAVA
323.52
2
STO VALČA
240.64
3
TJ STO NIŽNÁ
206.60
4
MSK ČADCA
144.06
5
ŠKST MICHALOVCE
142.22
6
STK RYBNÍK
133.38
7
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
120.37
8
STK ELASTIK TRNAVA
106.63
9
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
104.74
10
ŠKST BOŠANY
96.06
11
ŠK PRIEVIDZA
94.97
12
TTC NOVÉ ZÁMKY
94.15
13
STK LUČENEC - KALINOVO
89.32
14
ŠK ISTER BRATISLAVA
86.35
15
STK SOKOL STRÁNSKE
83.22
16
STK RYBNÍK
79.43
17
ŠKST TOPOĽČANY
77.13
18
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
71.15
19
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
68.12
20
ŠKST RUŽOMBEROK
67.89
21
MSK ČADCA
64.87
22
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
61.80
23
ŠKST TOPOĽČANY
60.18
24
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
59.22
25
TTC NOVÉ ZÁMKY
58.43
26
ŠKST RUŽOMBEROK
58.23
27
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
42.53
28
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
40.30
29
ŠKST MICHALOVCE
39.55
30
ŠK ŠOG NITRA
39.28
31
TZO BYTČA
37.44
32
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
37.18
33
ŠKST TOPOĽČANY
34.91
34
ŠK ŠOG NITRA
34.16
35
ŠKST MICHALOVCE
33.26
36
STO MOKRANCE
31.90
37
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
31.52
38
ŠK ŠOG NITRA
30.38
39
KST PLUS40 TREBIŠOV
30.06
40
MŠK ŽIAR/HRONOM
29.39
41
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
29.19
42
SK MALACHOV
27.79
43
MSK ČADCA
27.60
44
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
25.21
45
STO OU KLÁŠTOR POD ZNIEVOM
24.83
46
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
23.85
47
ŠK LOZORNO
23.10
48
MSK ČADCA
22.96
48
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
22.96
50
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
22.91
51
STO VALALIKY
22.57
52
ŠKST HUMENNÉ
22.52
53
OŠK ZAVAR
21.95
54
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
21.72
55
ŠKST TOPOĽČANY
21.63
56
MŠK ŽIAR/HRONOM
21.43
57
STO VALALIKY
21.21
58
ŠKST KARLOVA VES
21.09
59
MKST NOVÁ DUBNICA
20.37
60
TTC NOVÉ ZÁMKY
20.34
61
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
19.79
62
KST PLUS40 TREBIŠOV
19.40
63
STK LUČENEC - KALINOVO
19.32
63
ŠKST RUŽOMBEROK
19.32
65
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
19.04
66
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
19.01
67
TTC NOVÉ ZÁMKY
18.94
68
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
18.79
69
SK MALACHOV
18.47
70
SK MALACHOV
18.46
71
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
18.27
72
GEOLÓG ROŽŇAVA
18.23
73
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
18.17
74
STK CABAJ-ČÁPOR
17.86
74
STO SPOJE BRATISLAVA
17.86
74
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
17.86
74
STO STAVOKAN UHROVEC
17.86
74
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
17.86
74
ŠKST KARLOVA VES
17.86
74
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
17.86
74
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
17.86
74
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
17.86
83
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
17.85
84
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
17.01
84
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
17.01
86
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
16.68
87
PROPRIA KÚTY
16.43
88
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
15.97
89
GEOLÓG ROŽŇAVA
15.57
90
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
14.71
91
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
14.41
92
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
14.28
93
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
14.18
94
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
13.84
94
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
13.84
96
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
13.52
97
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
13.47
98
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
13.45
99
MŠK "SLAVOJ" STO SP. BELÁ
12.27
100
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
12.19
101
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
11.86
101
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
11.86
103
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
11.54
104
STO VALALIKY
11.48
105
ŠKST RUŽOMBEROK
11.44
106
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
11.05
107
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
10.22
108
ŠK ŠOG NITRA
9.47
109
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
8.23
109
MSK ČADCA
8.23
109
KST RAKSIT
8.23
112
STJ DRUŽBA BARDEJOV
7.12
113
SŠK POPROČ
6.93
114
GEOLÓG ROŽŇAVA
6.79
115
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
6.54
116
STJ DRUŽBA BARDEJOV
6.17
116
STJ DRUŽBA BARDEJOV
6.17
118
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
5.68
119
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
5.47
120
STJ DRUŽBA BARDEJOV
5.24
121
STO VEĽKÝ BIEL
5.09
122
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
5.05
123
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
5.00
124
TJ GASTO GALANTA
4.97
125
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
4.86
125
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
4.86
127
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
4.84
128
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
4.80
128
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
4.80
130
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
4.78
131
STO SVÄTÝ JUR
4.72
132
SOKOL SKALICA
4.64
132
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
4.64
134
SŠK POPROČ
4.61
135
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
4.60
136
SOKOL SKALICA
4.29
137
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
4.22
137
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
4.22
137
STJ DRUŽBA BARDEJOV
4.22
137
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
4.22
141
MŠK ŽIAR/HRONOM
4.08
142
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
4.04
143
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
4.01
143
MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
4.01
145
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
3.91
145
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
3.91
147
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
3.65
148
STO SPOJE BRATISLAVA
3.33
148
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
3.33
150
STK BOJNIČKY
3.29
151
STO VALALIKY
3.24
152
STK BOJNIČKY
3.21
153
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
2.96
153
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
2.96
155
STK PATA
2.78
156
STK LUČENEC - KALINOVO
2.76
157
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
2.59
158
STO ZVOLENSKÁ SLATINA
2.01
158
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
2.01
158
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
2.01
158
STK LUČENEC - KALINOVO
2.01
162
ŠKST SOKOL HRBOLTOVÁ
1.56