1.5.2018

1
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
317.33
2
SK VYDRANY/KST VIKTÓRIA TRNAVA
274.77
3
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
228.72
4
MSTK TVRDOŠÍN
201.81
5
ŠK ŠOG NITRA/ŠK PRIEVIDZA
182.56
6
STO MOKRANCE/STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
175.24
7
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
174.85
8
MSK ČADCA
171.83
9
MSTK TVRDOŠÍN
142.34
10
MSK ČADCA
134.30
11
ŠKST RUŽOMBEROK
126.53
12
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
113.27
13
STO VALALIKY
113.00
14
ŠK ŠOG NITRA/ŠK PRIEVIDZA
104.51
15
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
96.58
16
ŠKST RUŽOMBEROK
94.93
17
STO VALALIKY
90.91
18
HONTIANSKE TRSŤANY-DUDINCE/ŠKST BOŠANY
90.60
19
ŠKST RUŽOMBEROK
85.60
20
STK RYBNÍK
79.18
21
JAVORINKA LEVOČA/STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
73.57
22
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM/ŠK ŠOG NITRA
71.52
23
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
68.11
24
ŠK PRIEVIDZA/ŠK ŠOG NITRA
64.65
25
ŠKST RUŽOMBEROK
64.28
26
MKST V. KAPUŠANY
59.44
27
ŠK ŠOG NITRA/STK 1.ZŠ VRÁBLE
59.09
28
ŠKST MICHALOVCE
58.72
29
ŠKST RUŽOMBEROK
57.73
30
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
56.76
31
SK VYDRANY/ŠKST KARLOVA VES
56.38
32
ŠKST RUŽOMBEROK
55.27
33
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
55.14
34
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
54.55
35
MSK ČADCA
53.64
36
ŠKST RUŽOMBEROK
53.54
37
MSK ČADCA
52.54
38
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
48.98
39
ŠKST KARLOVA VES
48.90
40
CVČ ZLATÉ MORAVCE
48.60
41
TTC MAJCICHOV
48.46
42
ŠKST SOKOL VOJČICE
47.21
43
ŠKST MICHALOVCE
47.07
44
STO SPOJE IVANKA/STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
46.85
45
STK RYBNÍK
46.84
46
ŠKST KARLOVA VES
45.53
46
ŠKST KARLOVA VES
45.53
48
ŠK ŠOG NITRA
44.98
49
STARÁ BYSTRICA
44.77
50
ŠKST KARLOVA VES
43.77
51
STO VALČA
42.91
51
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
42.91
51
MSK ČADCA
42.91
54
ŠKST TOPOĽČANY
42.70
55
MŠK ŽIAR/HRONOM
41.32
56
KST RAKSIT
40.06
56
ŠK PRIEVIDZA
40.06
58
ŠK VETERÁN POPRAD
39.76
59
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
39.14
60
STK SOKOL STRÁNSKE
38.92
61
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
38.55
62
ŠKST RUŽOMBEROK
38.02
63
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
37.35
64
ŠKST TOPOĽČANY
36.54
65
STO VALČA
36.47
65
MSTK SABINOV
36.47
67
STO VALČA
36.27
68
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
34.94
69
STK PC TRENČ.TEPLÁ
34.32
70
STO VALČA
33.42
71
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
33.25
72
OKST DUBY PARCHOVANY/KST PLUS40 TREBIŠOV
32.70
73
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
32.41
74
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
32.15
75
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
30.62
76
ŠKST TOPOĽČANY
30.45
76
ŠKST TOPOĽČANY
30.45
78
STK ZBEREKO KOŠICE
29.99
79
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
29.79
80
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
29.28
81
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
29.09
82
ŠK PRIEVIDZA
28.98
83
ŠK ŠOG NITRA
28.44
84
STK ZBEREKO KOŠICE
27.57
85
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
27.10
86
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
26.98
87
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
26.89
88
MSK MALACKY
26.83
88
STK PC TRENČ.TEPLÁ
26.83
90
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
26.72
91
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
26.64
91
ŠKST HUMENNÉ
26.64
93
MŠK "SLAVOJ" STO SP. BELÁ/1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
26.50
94
STO VALČA
25.45
95
ŠKST HUMENNÉ
24.79
96
ŠKST KARLOVA VES
24.04
97
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
23.83
98
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
23.11
99
STKM PODLAVICE/DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
23.10
100
OŠK ZAVAR/KST VIKTÓRIA TRNAVA
23.00
101
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
22.76
102
OŠK ZAVAR
21.00
103
STK PATA
20.54
103
TTC MAJCICHOV
20.54
103
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
20.54
106
ŠKST BOŠANY
20.46
106
KST DRIVE TR. JASTRABIE
20.46
106
KST DRIVE TR. JASTRABIE
20.46
109
STK PC TRENČ.TEPLÁ
20.30
109
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
20.30
111
ŠK PRIEVIDZA
20.17
112
STO VALALIKY
19.72
113
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
18.53
114
GEOLÓG ROŽŇAVA
18.12
115
ŠKST MICHALOVCE
18.10
116
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
17.89
117
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV/ZŠ KARPATSKÁ SVIDNÍK
17.47
117
GEOLÓG ROŽŇAVA
17.47
117
GEOLÓG ROŽŇAVA
17.47
117
STO VALALIKY
17.47
117
GEOLÓG ROŽŇAVA
17.47
122
MSK ČADCA
17.24
123
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
16.91
124
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
16.67
125
STO VALALIKY
16.64
125
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
16.64
127
MSK ČADCA
16.34
128
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
16.23
129
ŠKST RUŽOMBEROK
16.21
130
STO SPOJE IVANKA
15.94
131
TJ SOKOL JAKUBANY
14.91
132
ŠKST HUMENNÉ
14.61
133
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
14.41
134
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
14.23
135
STO ROSINA/MSK ČADCA
13.86
136
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
13.74
137
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
13.54
138
OŠK LOKCA
13.52
139
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
13.49
140
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
12.89
141
STK ZBEREKO KOŠICE
12.23
142
STK ZBEREKO KOŠICE
11.62
143
STO SPOJE IVANKA
10.97
144
STK 1.ZŠ VRÁBLE
10.66
145
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
9.82
146
MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
9.01
147
GEOLÓG ROŽŇAVA
8.44
148
STO VEĽKÝ BIEL
8.33
149
MSK MALACKY
8.31
150
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
8.16
151
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
8.00
152
GASTO METALFIN GALANTA
7.55
153
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
7.33
154
ŠK LOZORNO
7.24
155
STK LUČENEC - KALINOVO
7.10
156
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
6.94
156
STJ DRUŽBA BARDEJOV
6.94
158
STK LUČENEC - KALINOVO
6.59
159
STK PROPRIA KÚTY
6.42
159
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
6.42
161
STO VEĽKÉ ÚĽANY
5.97
162
GASTO METALFIN GALANTA
5.96
163
STO VALALIKY
5.91
164
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
5.78
165
ŠKST HUMENNÉ
5.74
165
STJ DRUŽBA BARDEJOV
5.74
167
STO VEĽKÉ ÚĽANY
5.67
168
MSTK LEOPOLDOV
5.49
169
GASTO METALFIN GALANTA
5.45
170
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
5.39
171
STK ZBEREKO KOŠICE
5.32
172
OŠK ZAVAR/KST VIKTÓRIA TRNAVA
5.10
173
ŠKST HUMENNÉ
5.02
173
ŠKST HUMENNÉ
5.02
175
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
4.99
176
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
4.90
176
SŠK POPROČ
4.90
178
STO VEĽKÝ BIEL
4.82
179
MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY/OSK KRAKOVANY
4.36
180
SK VYDRANY
4.33
181
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
4.11
182
ÚDER MALÁ MAČA
3.94
183
MSK MALACKY
3.69
184
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
3.66
185
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
3.15
186
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
3.13
187
OBEC LIETAVSKÁ LÚČKA
2.53
188
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
2.36
189
MŠK KYS.NOVÉ MESTO/STK RADOĽA
2.34
190
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
2.16
191
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
2.12
192
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
2.10
192
MSK ČADCA
2.10
192
MSK ČADCA
2.10
195
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
2.00
196
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
1.91
197
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
1.80
198
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
1.52
199
SOKOL SKALICA
1.38
200
MKST V. KAPUŠANY
1.25
201
SOKOL SKALICA
0.99
202
STK SENEC
0.97