1.11.2017

1
ŠK PRIEVIDZA/ŠK ŠOG NITRA
388.33
2
ŠKST TOPOĽČANY
258.76
3
OŠK ZAVAR/KST VIKTÓRIA TRNAVA
248.78
4
ŠKST TOPOĽČANY
236.80
5
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
204.64
6
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
190.08
7
MSK ČADCA
160.52
8
ŠKST TOPOĽČANY
153.68
9
STK 1.ZŠ VRÁBLE
149.63
10
STK LUČENEC - KALINOVO
122.55
11
ŠKST TOPOĽČANY
112.17
12
MSK ČADCA
109.96
13
STK PROPRIA KÚTY
99.96
14
JMC LUŽANY/STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
97.85
15
ŠKST TOPOĽČANY
87.32
16
MSTK TVRDOŠÍN
78.78
17
ŠK ŠOG NITRA
76.93
18
ŠKST SOLČANY
75.20
19
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
73.69
20
STK RYBNÍK
62.68
21
MŠK KYS.NOVÉ MESTO/STK RADOĽA
62.63
22
ŠKST MICHALOVCE
61.64
23
STK RYBNÍK
61.61
23
STK 1.ZŠ VRÁBLE
61.61
25
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
61.16
26
MSK MALACKY
59.02
27
MŠK ŽIAR/HRONOM
55.96
28
MSK ČADCA
55.11
29
STK 1.ZŠ VRÁBLE
53.83
30
STK LUČENEC - KALINOVO
53.75
31
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
53.54
32
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
52.40
33
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
51.49
34
STK 1.ZŠ VRÁBLE
50.99
35
ŠK PRIEVIDZA
49.81
36
MŠK KYS.NOVÉ MESTO/STK RADOĽA
49.48
36
MSK ČADCA
49.48
38
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
49.21
39
STK LUČENEC - KALINOVO
47.77
40
KST RAKSIT
45.48
41
MSK ČADCA
45.43
42
ŠKST KARLOVA VES
43.94
43
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
43.84
43
KST PLUS40 TREBIŠOV
43.84
45
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
43.47
46
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
43.09
47
ŠK ŠOG DOMINO NITRA
42.33
48
STO VEĽKÝ BIEL
39.85
49
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV/ZŠ KARPATSKÁ SVIDNÍK
39.49
49
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
39.49
51
ŠKST KARLOVA VES
38.17
52
KST RAKSIT
38.13
53
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
37.83
54
STO VALALIKY
37.80
55
STC ROHOŽNÍK
36.26
56
ŠKST HUMENNÉ
34.19
57
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
33.11
58
STO VALALIKY
33.01
59
MSTK TVRDOŠÍN
32.26
60
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
32.12
61
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
30.91
62
TTC MAJCICHOV
30.56
63
STO VALALIKY
30.10
64
ŠK ŠOG NITRA
29.73
65
GASTO METALFIN GALANTA
29.12
66
MSK ČADCA
28.79
66
STO VALČA
28.79
68
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
28.50
69
ŠKST HUMENNÉ
28.13
70
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
27.22
71
MKST NOVÁ DUBNICA
27.11
72
KST RAKSIT
27.00
73
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
26.74
74
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
26.45
75
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
26.35
75
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
26.35
77
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
25.70
78
ŠKST HUMENNÉ
25.04
79
STK OROL OTRHÁNKY
25.02
80
ŠKST HUMENNÉ
24.67
81
MSTK TVRDOŠÍN
24.52
82
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
24.34
83
ŠKST SOLČANY
23.80
84
STO VALALIKY
23.06
85
ŠKST HUMENNÉ
22.56
86
KST DRIVE TR. JASTRABIE
22.36
87
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
21.60
88
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
21.00
88
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
21.00
88
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
21.00
91
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
20.57
91
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
20.57
93
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
20.51
94
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
19.86
95
STO KLASOV
19.35
96
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
19.07
97
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
18.89
97
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
18.89
97
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
18.89
100
TJ POKROK KOMÁRNO
18.83
101
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
18.65
102
ŠKST TOPOĽČANY
18.28
103
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
18.09
103
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
18.09
103
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
18.09
106
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
17.66
107
STK LUČENEC - KALINOVO
17.65
108
MSK MALACKY
17.23
109
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
16.72
110
STO VEĽKÝ BIEL
15.98
111
ŠKST KARLOVA VES
15.57
112
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
15.07
113
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
14.68
114
STO VEĽKÝ BIEL
14.65
115
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
14.57
116
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
14.45
117
KST PLUS40 TREBIŠOV
14.34
118
ŠKST KARLOVA VES
14.30
119
OZ - ŠK ODEMA PÚCHOV
14.09
119
OZ - ŠK ODEMA PÚCHOV
14.09
121
MSK ČADCA
14.00
122
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
13.08
123
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
12.13
124
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
11.99
125
SŠK POPROČ
11.49
126
MSK ČADCA
11.20
126
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
11.20
126
TJ NIŽNÁ
11.20
129
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
10.33
130
MSK MALACKY
10.29
131
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
10.15
132
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
10.00
133
STK BLATNÉ
9.35
134
PST STUPAVA
8.99
135
KST RAKSIT
8.91
136
STK N.MESTO/VÁHOM/ŠKM TRENČÍN
8.75
137
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
8.63
138
STK BLATNÉ
8.36
139
ŠKST KARLOVA VES
8.09
139
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
8.09
141
STK STARÁ TURÁ
7.97
141
ŠK ŽITAVANY
7.97
141
STK STARÁ TURÁ
7.97
141
ŠK ŽITAVANY
7.97
145
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
7.83
146
OBEC LIETAVSKÁ LÚČKA
7.58
147
TJ STO SLOVENSKÁ VES
7.54
148
GASTO METALFIN GALANTA
7.45
149
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
7.38
150
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
7.01
150
OŠK SLOVENSKÝ GROB
7.01
152
STK VEĽKÉ UHERCE
6.97
153
OŠK BETLANOVCE
6.95
154
STK BLATNÉ
6.52
155
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
6.33
156
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
5.93
157
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
5.80
157
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
5.80
157
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
5.80
157
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
5.80
161
KST DRIVE TR. JASTRABIE
5.55
161
KST DRIVE TR. JASTRABIE
5.55
163
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
5.50
164
STO VALALIKY
5.19
165
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
4.93
165
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
4.93
167
STK 1.ZŠ VRÁBLE
4.82
168
STK BLATNÉ
4.72
169
STK PC TRENČ.TEPLÁ
4.67
170
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
4.39
170
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
4.39
170
ŠKST HUMENNÉ
4.39
170
ŠKST HUMENNÉ
4.39
170
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
4.39
170
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
4.39
176
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
3.97
177
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
3.60
178
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
3.52
179
MSTK LEOPOLDOV
3.35
180
STK BLATNÉ
3.19
181
GASTO METALFIN GALANTA
3.05
181
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
3.05
181
SK VYDRANY
3.05
181
STK SENEC
3.05
185
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
2.57
186
STK EURO DRIETOMA
2.48
187
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
2.43
188
STK HRONOVCE
2.42
188
ŠKST TOPOĽČANY
2.42
190
MSTK TVRDOŠÍN
2.41
191
SK VYDRANY
2.30
192
ŠKST HUMENNÉ
2.19
193
STO VEĽKÝ BIEL
2.15
194
STO SVÄTÝ JUR
1.90
195
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
1.86
196
STO SVÄTÝ JUR
1.82
197
OŠK SLOVENSKÝ GROB
1.75
198
STO SVÄTÝ JUR
1.46
198
STK SENEC
1.46
198
STK SENEC
1.46
201
PST STUPAVA
1.39
202
TTC MAJCICHOV
1.25
203
STO SVÄTÝ JUR
1.07
203
OKST REGMONT HRAŇ
1.07
203
OŠK SLOVENSKÝ GROB
1.07
203
OŠK SLOVENSKÝ GROB
1.07
207
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
0.98
208
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
0.88
209
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
0.77
210
STK BLATNÉ
0.70
211
PST STUPAVA
0.65
211
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
0.65