1.5.2017

1
MSTK TVRDOŠÍN
322.02
2
ŠKST MICHALOVCE
267.85
3
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA/MSK MALACKY
230.89
4
MSK ČADCA
223.17
5
JAVORINKA LEVOČA/STK KOŠICE - ČAŇA
190.55
6
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
187.28
7
STO VALALIKY
174.71
8
STK RYBNÍK
157.44
9
ŠKST RUŽOMBEROK
147.67
10
ŠKST TOPOĽČANY
124.65
11
ŠKST KARLOVA VES
111.28
12
MSK ČADCA
102.21
13
MSK MALACKY
99.01
14
MSK ČADCA
97.31
15
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
91.96
16
MSK ČADCA
91.94
17
ŠKST TOPOĽČANY
88.46
18
ŠKST KARLOVA VES
88.33
19
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
85.96
20
ŠKST TOPOĽČANY
83.42
21
ŠKST TOPOĽČANY
79.04
22
MSK ČADCA
79.00
23
OŠK ZAVAR/KST VIKTÓRIA TRNAVA
78.12
24
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
77.55
25
MSK ČADCA
72.53
26
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
70.68
27
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
69.43
28
STK KOŠICE - ČAŇA
66.10
29
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
65.80
30
ŠKST MICHALOVCE
63.86
31
MSK ČADCA
61.80
32
MSK MALACKY
61.44
33
TJ STO SLOVENSKÁ VES
57.36
34
STK KOŠICE - ČAŇA
56.87
35
MSTK TVRDOŠÍN
56.40
36
STK 1.ZŠ VRÁBLE
55.33
37
TTC MAJCICHOV/KST VIKTÓRIA TRNAVA
54.85
37
KST DRIVE TR. JASTRABIE
54.85
37
MSK ČADCA
54.85
40
STK LUČENEC - KALINOVO
54.80
41
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
53.36
41
TJ STO SLOVENSKÁ VES/TJ SOKOL JAKUBANY
53.36
41
MSK ČADCA
53.36
44
MSTK TVRDOŠÍN
52.00
45
ŠKST TOPOĽČANY
50.93
46
STK KOŠICE - ČAŇA
48.48
47
STK RADOĽA
48.44
48
STO VALČA
48.26
49
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
48.17
50
STO SPOJE IVANKA
46.64
51
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
46.53
52
ŠKST MICHALOVCE
44.96
53
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
44.53
54
STK 1.ZŠ VRÁBLE
43.63
55
STK KOŠICE - ČAŇA
43.47
56
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
42.66
57
STO SPOJE IVANKA
42.38
58
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
41.49
59
MKST NOVÁ DUBNICA
40.78
60
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
40.66
61
STO VALČA
39.84
62
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
39.56
63
KST DRIVE TR. JASTRABIE
39.16
64
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
38.74
65
STK STREKOV
38.67
66
OBEC LIETAVSKÁ LÚČKA
38.60
67
STO VALALIKY
37.44
68
STO VALČA
37.37
69
ŠKST MICHALOVCE
36.16
70
STO VALČA
35.38
70
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
35.38
72
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY/DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM
34.63
73
STO SPOJE IVANKA/STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
34.58
74
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
33.85
75
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
32.83
76
ŠKST KARLOVA VES
32.66
77
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
32.56
78
ŠK ŠOG NITRA
32.24
78
ŠK ŠOG NITRA
32.24
80
TZO BYTČA
31.13
81
STK KOŠICE - ČAŇA
30.88
82
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
30.44
83
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
30.08
84
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
29.20
85
TZO BYTČA
29.09
86
ŠKST TOPOĽČANY
28.97
87
STK PC TRENČ.TEPLÁ
28.65
88
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
28.28
89
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
28.05
90
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
27.43
91
ŠKST RUŽOMBEROK
27.24
92
MSK MALACKY
27.12
93
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
26.23
93
STO VALALIKY
26.23
95
STK 1.ZŠ VRÁBLE
25.62
96
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
25.57
97
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
25.44
98
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
25.06
99
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
24.53
100
STO VALALIKY
24.38
101
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
23.94
102
T-CLUB OSTROV
23.67
103
STK LUČENEC - KALINOVO
23.33
103
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
23.33
103
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
23.33
103
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
23.33
103
STO VALČA
23.33
108
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
23.22
109
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
22.89
110
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
22.40
111
ŠK ŠOG NITRA
22.07
112
STK RYBNÍK
21.35
113
ŠKST KARLOVA VES
20.40
114
STK PROPRIA KÚTY
20.03
115
STK KOŠICE - ČAŇA
20.00
115
STK ZBEREKO KOŠICE
20.00
117
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
19.69
118
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
19.54
119
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
19.23
120
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
17.69
121
ŠKST KARLOVA VES
17.46
122
SŠK POPROČ
17.31
123
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
17.27
124
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV/ZŠ KARPATSKÁ SVIDNÍK
17.22
125
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
16.94
126
KST DRIVE TR. JASTRABIE
16.82
127
MSK MALACKY
16.61
127
MSK ČADCA
16.61
129
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
15.92
130
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
15.88
131
STO VEĽKÝ BIEL
14.63
132
ŠKST KARLOVA VES
14.23
133
STK PC TRENČ.TEPLÁ
14.11
134
GASTO METALFIN GALANTA
13.82
135
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
13.47
136
MŠK KYS.NOVÉ MESTO/STK RADOĽA
13.35
136
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
13.35
138
SŠK POPROČ
12.97
139
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
12.41
140
ŠK VITALIT LIPT. HRÁDOK
12.37
141
STO VEĽKÝ BIEL
11.90
142
STK NITRA 08
11.63
143
STK RYBNÍK
11.33
144
STO VALČA
10.40
144
STK RADOĽA/MŠK KYS.NOVÉ MESTO
10.40
144
MSTK TVRDOŠÍN
10.40
144
MSTK TVRDOŠÍN
10.40
148
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
10.10
149
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
9.04
150
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
7.95
151
ŠKST KARLOVA VES
7.35
152
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
6.77
153
STO VEĽKÝ BIEL
6.20
154
ŠKST MICHALOVCE
6.19
155
MSK MALACKY
6.09
156
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
5.99
157
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
5.94
158
TJ STO SLOVENSKÁ VES
5.82
159
GASTO METALFIN GALANTA
5.59
159
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
5.59
161
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
5.20
162
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
5.10
163
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
4.80
164
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
4.62
165
STMK STROPKOV
4.59
165
STO SNINA
4.59
167
ŠKST KARLOVA VES
4.50
167
STK SENEC
4.50
167
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
4.50
170
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
4.49
170
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
4.49
172
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
4.45
172
TTC MAJCICHOV
4.45
174
MSTK LEOPOLDOV
4.15
175
STO VEĽKÝ BIEL
4.10
176
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
3.86
177
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
3.80
177
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
3.80
179
MKST NOVÁ DUBNICA
3.78
180
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
3.71
181
STK BLATNÉ
3.61
181
STK BLATNÉ
3.61
181
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
3.61
181
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
3.61
185
KST PLUS40 TREBIŠOV
3.44
186
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
3.38
187
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
3.24
188
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
3.10
189
STK SENEC
3.06
190
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
3.00
191
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
2.99
192
MSTK LEOPOLDOV
2.57
193
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
2.25
194
STO VALALIKY
2.15
194
JMC LUŽANY
2.15
196
ŠKM TRENČÍN
2.10
196
ŠKM TRENČÍN
2.10
196
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
2.10
196
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
2.10
200
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
1.67
201
STK ZBEREKO KOŠICE
1.61
202
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
1.39
203
ŠKST KARLOVA VES
1.25
204
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
0.55
205
STK MLADOSŤ SEREĎ
0.42
205
KST PLUS40 TREBIŠOV
0.42
205
STK MLADOSŤ SEREĎ
0.42
205
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
0.42
209
STK KOŠICE - ČAŇA
0.37
210
STK SENEC
0.32
210
STK SENEC
0.32
210
STK SENEC
0.32