1.5.2016

1
ŠK ŠOG NITRA
345.50
2
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
330.67
3
ŠK ŠOG NITRA/KST VIKTÓRIA TRNAVA
238.04
4
ŠKST RUŽOMBEROK
201.23
5
STK KOŠICE - ČAŇA
196.39
6
ŠKST RUŽOMBEROK
193.59
7
STK KOŠICE - ČAŇA
191.26
8
GASTO METALFIN GALANTA
164.49
9
STK RYBNÍK
161.60
10
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
147.78
11
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
144.12
12
MŠK KYS.NOVÉ MESTO/ŠK ŠOG NITRA
129.54
13
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
108.21
14
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
98.75
14
ŠK ŠOG NITRA
98.75
16
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
92.74
17
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
85.01
18
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES/MSK MALACKY
83.20
19
STO VALALIKY
82.66
20
ŠK ŠOG NITRA
82.50
21
STK VEĽKÉ UHERCE
78.25
22
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
77.94
23
MSTK TVRDOŠÍN
74.64
24
STO VALALIKY
73.08
25
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM/ŠK ŠOG NITRA
72.44
26
MSTK VTJ MARTIN
70.88
27
ŠK ŠOG NITRA
67.27
28
ŠK ŠOG NITRA
64.96
29
MSK ČADCA
63.20
30
ŠKST BOŠANY
62.59
31
SK VYDRANY/ŠKST KARLOVA VES
61.82
32
STK NITRA 08/ŠK ŠOG NITRA
58.64
33
STK LUČENEC - KALINOVO
58.32
34
ŠKST RUŽOMBEROK
58.00
35
MSK ČADCA
57.67
36
ŠK ŠOG NITRA
56.26
37
ŠK ŠOG NITRA
56.20
38
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
55.68
38
STK 1.ZŠ VRÁBLE
55.68
40
ŠKST RUŽOMBEROK
55.16
40
STK KOŠICE - ČAŇA
55.16
42
STK LUČENEC - KALINOVO
54.77
43
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
52.78
44
STO VALALIKY
48.71
45
ŠKST RUŽOMBEROK
48.34
46
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
47.88
46
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
47.88
48
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
47.00
49
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
46.86
50
ŠK ŠOG NITRA
44.61
51
STK RYBNÍK
43.50
51
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
43.50
53
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
43.38
54
GEOLÓG ROŽŇAVA
43.22
55
STK KOŠICE - ČAŇA
42.33
55
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
42.33
55
ŠKST KARLOVA VES
42.33
58
ŠKST RUŽOMBEROK
42.29
59
TTC MAJCICHOV
41.50
60
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
40.75
61
ŠKST KARLOVA VES
40.38
61
TJ ORAVAN NÁMESTOVO/TATRAN KRUŠETNICA
40.38
63
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
39.30
64
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU/ŠKST MICHALOVCE
38.84
65
STO MOKRANCE/STK KOŠICE - ČAŇA
38.58
66
ŠKST KARLOVA VES
38.51
67
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
36.92
68
ŠKST KARLOVA VES
36.78
69
ŠKST KARLOVA VES
36.34
69
ŠKST KARLOVA VES
36.34
71
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
36.05
72
STO SPOJE BRATISLAVA
35.11
73
ŠKST KARLOVA VES
34.84
74
ŠK VETERÁN POPRAD
34.61
75
STO VALALIKY
34.21
76
ŠKST MICHALOVCE
34.02
77
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
33.56
78
TTC MAJCICHOV
32.84
79
STK PC TRENČ.TEPLÁ
29.71
79
MSK ČADCA
29.71
81
MKST V. KAPUŠANY
29.00
82
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
28.69
83
TTC MAJCICHOV
28.37
84
ŠKST KARLOVA VES
28.23
85
MSK ČADCA
27.76
86
KST VIKTÓRIA TRNAVA
26.47
86
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
26.47
88
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
25.86
89
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
25.82
90
ŠKST KARLOVA VES
25.16
90
STO SPOJE BRATISLAVA
25.16
92
STK KOŠICE - ČAŇA
24.50
93
MSK MALACKY
24.47
94
OŠK ZAVAR
24.25
95
STO VEĽKÝ BIEL
24.12
95
ŠKST KARLOVA VES
24.12
95
STO SVÄTÝ JUR
24.12
98
MSK ČADCA
23.62
99
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
21.53
100
MSK MALACKY
19.44
101
STO VEĽKÝ BIEL
18.33
102
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
18.15
103
STK KOŠICE - ČAŇA
17.86
104
STO SVÄTÝ JUR
17.52
105
STO VEĽKÝ BIEL
17.51
106
STO VALALIKY
17.06
106
STO SVÄTÝ JUR
17.06
108
STK ZBEREKO KOŠICE
16.84
109
STK ZBEREKO KOŠICE
16.56
110
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
16.37
111
STO VALALIKY
16.17
112
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
15.61
113
STK KOŠICE - ČAŇA
14.79
114
STO VALALIKY
13.92
115
GEOLÓG ROŽŇAVA
13.64
116
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
12.72
117
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
12.24
118
SEVERKA KEŽMAROK
12.19
119
STO VALALIKY
11.04
120
OŠK LOKCA
10.96
121
MSTK VTJ MARTIN
10.81
122
ŠK ŠOG NITRA
10.65
123
ŠKST BOŠANY
10.47
124
MSTK LEOPOLDOV
10.42
125
MSTK LEOPOLDOV
10.22
126
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
9.73
127
MSTK LEOPOLDOV
9.30
128
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
9.20
129
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
9.13
130
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
8.92
131
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
8.88
132
MSTK LEOPOLDOV
8.74
132
MSTK LEOPOLDOV
8.74
134
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
8.68
135
SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA
8.54
136
ŠKST RUŽOMBEROK
8.34
137
GEOLÓG ROŽŇAVA
8.20
138
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
7.86
139
JAVORINKA LEVOČA
7.85
140
JAVORINKA LEVOČA
7.35
141
JAVORINKA LEVOČA
7.29
142
MSK MALACKY
6.88
143
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
6.56
144
ŠKST OCÚ KAMENICA NAD CIROCHOU
6.49
145
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
6.07
146
ŠKST KARLOVA VES
5.90
147
MSTK LEOPOLDOV
5.85
148
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
5.51
149
MŠK "SLAVOJ" STO SP. BELÁ
4.91
150
GASTO METALFIN GALANTA
4.42
151
ŠKST KARLOVA VES
4.25
152
PST STUPAVA
3.81
153
TTC MAJCICHOV
3.50
154
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
2.60