1.11.2019

1
GEOLÓG ROŽŇAVA
334.78
2
STO VALČA
249.98
3
TJ STO NIŽNÁ
208.79
4
ŠKST MICHALOVCE
196.20
5
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
139.23
6
MSK ČADCA
135.31
7
TTC NOVÉ ZÁMKY
128.47
8
STK RYBNÍK
126.66
9
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
109.23
10
STK LUČENEC - KALINOVO
102.08
11
STK ELASTIK TRNAVA
99.97
12
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
99.05
13
STK SOKOL STRÁNSKE
95.54
14
ŠKST TOPOĽČANY
94.13
15
ŠKST BOŠANY
88.45
16
ŠK ISTER BRATISLAVA
87.88
17
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
83.60
18
STO OU KLÁŠTOR POD ZNIEVOM
80.52
19
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
75.25
20
ŠKST TOPOĽČANY
70.21
21
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
67.52
22
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
67.12
23
STK RYBNÍK
65.25
24
STO SPOJE BRATISLAVA
65.07
25
TJ GASTO GALANTA
62.25
26
TTC NOVÉ ZÁMKY
61.86
27
ŠKST RUŽOMBEROK
61.02
28
STK RYBNÍK
59.40
29
BEXHILLIANS TTC (ENG)
54.93
30
ŠKST TOPOĽČANY
52.24
31
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
50.78
32
ŠKST RUŽOMBEROK
48.14
33
ŠK ŠOG NITRA
46.68
34
MSK ČADCA
45.86
35
SŠK POPROČ
45.56
36
ŠK LOZORNO
44.52
36
ŠK ŠOG NITRA
44.52
38
TTC NOVÉ ZÁMKY
43.01
39
TZO BYTČA
41.87
40
ŠK ŠOG NITRA
41.37
41
ŠKST MICHALOVCE
39.31
42
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
37.95
43
STK ZBEREKO KOŠICE
37.24
44
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
37.09
45
SK MALACHOV
34.60
46
STO VALČA
34.48
47
OŠK ZAVAR
34.02
48
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
34.01
49
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
33.41
50
STC ŠKST BRATISLAVA
33.18
51
STO OU KLÁŠTOR POD ZNIEVOM
32.89
52
STK LUČENEC - KALINOVO
32.73
53
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
32.62
53
SK MALACHOV
32.62
55
STC ŠKST BRATISLAVA
32.49
56
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
32.48
57
STC ŠKST BRATISLAVA
31.60
57
STO SPOJE BRATISLAVA
31.60
59
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
30.89
60
STO MOKRANCE
30.72
61
ŠKST HUMENNÉ
30.35
62
MSK ČADCA
29.76
63
STO VALČA
29.25
63
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
29.25
63
ŠKST RUŽOMBEROK
29.25
66
SŠK POPROČ
26.99
67
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
26.75
68
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
26.50
69
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
26.16
70
ŠKST MICHALOVCE
25.94
71
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
25.80
72
STK OROL OTRHÁNKY
25.75
73
SK MALACHOV
25.57
74
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
24.64
75
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
24.35
76
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
23.81
77
STO VEĽKÝ BIEL
23.70
78
ŠK ŠOG NITRA
23.66
79
KST PLUS40 TREBIŠOV
23.05
80
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
22.98
80
MSK ČADCA
22.98
80
STO VALČA
22.98
80
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
22.98
80
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
22.98
80
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
22.98
80
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
22.98
80
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
22.98
80
MSK ČADCA
22.98
80
MSK ČADCA
22.98
80
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
22.98
80
TJ ČEČEHOV
22.98
92
PROPRIA KÚTY
22.32
93
MŠK ŽIAR/HRONOM
21.32
94
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
21.08
95
STO VALALIKY
20.68
96
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
19.16
97
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
19.13
98
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
18.37
98
STO VALALIKY
18.37
100
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
18.19
101
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
17.84
102
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
17.78
103
MŠK ŽIAR/HRONOM
17.26
104
ŠKST KARLOVA VES
16.86
105
STO VALALIKY
16.23
106
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
15.87
107
MKST NOVÁ DUBNICA
15.83
108
ŠKST KARLOVA VES
15.71
109
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
15.63
110
TTC NOVÉ ZÁMKY
15.41
111
ŠKST RUŽOMBEROK
15.20
112
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
14.98
113
KST PLUS40 TREBIŠOV
14.79
114
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
14.75
115
STC ŠKST BRATISLAVA
14.72
115
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
14.72
115
STK CABAJ-ČÁPOR
14.72
115
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
14.72
119
GEOLÓG ROŽŇAVA
14.70
120
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
14.02
121
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
13.17
122
GEOLÓG ROŽŇAVA
12.50
123
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
12.48
124
STC ŠKST BRATISLAVA
11.77
125
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
11.60
126
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
11.55
127
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
11.14
128
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
10.87
129
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
10.07
130
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
9.90
131
ŠKST RUŽOMBEROK
9.43
132
SEVERKA KEŽMAROK
9.38
133
STK LUČENEC - KALINOVO
9.37
134
MŠK "SLAVOJ" STO SP. BELÁ
9.35
135
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
9.21
136
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
8.65
136
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
8.65
138
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
7.25
139
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
7.18
140
TJ GASTO GALANTA
6.42
141
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
6.38
142
SK VYDRANY
6.11
143
MŠK ŽIAR/HRONOM
5.92
144
SOKOL SKALICA
5.78
144
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
5.78
146
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
5.74
147
SŠK POPROČ
5.71
148
STJ DRUŽBA BARDEJOV
5.69
149
GEOLÓG ROŽŇAVA
5.67
150
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
5.17
150
KST RAKSIT
5.17
150
MSK ČADCA
5.17
153
STJ DRUŽBA BARDEJOV
4.91
154
STJ DRUŽBA BARDEJOV
4.91
155
STK BOJNIČKY
4.83
156
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
4.57
157
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
4.56
158
STK SENEC
4.38
159
ŠKST KARLOVA VES
4.38
160
TJ GASTO GALANTA
4.38
161
STJ DRUŽBA BARDEJOV
4.32
162
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
4.09
163
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
4.09
164
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
3.96
165
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
3.96
166
STO SVÄTÝ JUR
3.89
167
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
3.83
168
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
3.83
169
TJ GASTO GALANTA
3.80
170
TTC MAJCICHOV
3.80
171
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
3.80
172
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
3.80
173
PST STUPAVA
3.80
174
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
3.80
175
SŠK POPROČ
3.80
176
STO VEĽKÝ BIEL
3.77
177
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
3.66
178
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
3.60
179
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
3.56
180
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
3.41
181
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
3.33
182
SOKOL SKALICA
3.22
183
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
3.15
184
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
3.14
185
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
3.14
186
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
3.08
187
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
3.08
188
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
3.08
189
STJ DRUŽBA BARDEJOV
3.08
190
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
2.88
191
STO SPOJE BRATISLAVA
2.74
192
STK BOJNIČKY
2.65
193
MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
2.52
194
STO VALALIKY
2.50
195
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
2.44
196
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
2.04
197
STK LUČENEC - KALINOVO
1.74
198
STK PATA
1.43
199
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
1.27
200
STK LUČENEC - KALINOVO
1.27
201
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
1.27
202
STO ZVOLENSKÁ SLATINA
1.27
203
ŠKST SOKOL HRBOLTOVÁ
0.98