1.1.2020

1
MSK ČADCA
394.83
2
STO SPOJE BRATISLAVA
262.13
3
STK ELASTIK TRNAVA
218.67
4
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
204.74
5
STO MOKRANCE
203.08
6
STK LUČENEC - KALINOVO
166.44
7
ŠK LOZORNO
163.75
8
STK ZBEREKO KOŠICE
152.88
9
ŠKST TOPOĽČANY
151.42
10
TTC NOVÉ ZÁMKY
148.55
11
ŠKST TOPOĽČANY
140.57
12
ŠKST BOŠANY
121.72
13
STO OU KLÁŠTOR POD ZNIEVOM
98.08
14
ŠK ŠOG NITRA
90.84
15
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
89.83
16
OŠK ZAVAR
88.23
17
PROPRIA KÚTY
87.95
18
KST RAKSIT
77.22
19
STC ŠKST BRATISLAVA
73.15
20
MSK ČADCA
72.58
21
STC ŠKST BRATISLAVA
71.11
22
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
68.51
23
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
67.82
23
STK LUČENEC - KALINOVO
67.82
25
TJ ČEČEHOV
67.45
26
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
65.99
27
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
63.42
28
STO VALALIKY
62.99
29
ŠK ŠOG NITRA
58.52
30
ŠK ŠOG NITRA
57.94
31
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
54.72
32
STK LUČENEC - KALINOVO
54.64
33
STO VEĽKÝ BIEL
53.44
34
STC ŠKST BRATISLAVA
51.51
35
STO VALALIKY
49.63
36
SK MALACHOV
48.24
37
MSK ČADCA
47.02
38
SK KARPATIA PRIEVIDZA
45.78
39
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
45.58
40
ŠKST RUŽOMBEROK
45.18
41
STO SPOJE BRATISLAVA
44.72
42
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
44.22
43
ŠKST HUMENNÉ
43.91
44
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
43.45
45
KST RAKSIT
43.41
46
STO VALALIKY
43.14
47
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
43.05
48
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
43.04
49
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
42.55
50
MŠK ŽIAR/HRONOM
40.84
51
STK RYBNÍK
40.43
52
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
40.26
53
ŠKST RUŽOMBEROK
40.07
54
STKM PODLAVICE
40.04
55
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
40.03
56
TTC NOVÉ ZÁMKY
38.99
57
STO VALALIKY
37.24
58
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
36.55
59
MSTK TVRDOŠÍN
33.31
60
KST RAKSIT
32.74
61
MSTK TVRDOŠÍN
32.58
62
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
32.57
63
SŠK POPROČ
32.47
64
ŠKST KARLOVA VES
32.36
65
ŠKST HUMENNÉ
31.33
65
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
31.33
67
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
30.52
67
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
30.52
69
ŠKST RUŽOMBEROK
30.36
70
KST PLUS40 TREBIŠOV
30.30
71
TTC NOVÉ ZÁMKY
30.19
72
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
29.69
73
GEOLÓG ROŽŇAVA
29.44
74
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
29.18
74
STKM PODLAVICE
29.18
76
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
29.05
77
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
28.98
78
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
28.65
79
ŠKST HUMENNÉ
28.27
80
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
27.96
81
ŠKST HUMENNÉ
27.60
82
TTC NOVÉ ZÁMKY
27.31
83
ŠK ŠOG NITRA
26.77
84
TJ GASTO GALANTA
26.32
85
STK PC TRENČ.TEPLÁ
26.03
85
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
26.03
85
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
26.03
85
TJ GASTO GALANTA
26.03
85
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
26.03
90
MSTK TVRDOŠÍN
25.02
91
STO KLASOV
24.47
92
STO SPOJE BRATISLAVA
23.93
93
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
23.88
94
MSK ČADCA
23.65
95
TTC NOVÉ ZÁMKY
23.53
96
TTC NOVÉ ZÁMKY
23.47
97
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
23.33
97
TTC NOVÉ ZÁMKY
23.33
97
TRNÁVKA BRATISLAVA
23.33
97
TRNÁVKA BRATISLAVA
23.33
97
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
23.33
97
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
23.33
97
STK N.MESTO/VÁHOM
23.33
97
TRNÁVKA BRATISLAVA
23.33
97
KST DIVIAKY NAD NITRICOU
23.33
97
TTC NOVÉ ZÁMKY
23.33
107
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
23.20
108
ŠK ŠOG NITRA
22.54
108
ŠK ŠOG NITRA
22.54
110
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
21.61
111
STO SVÄTÝ JUR
21.58
112
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
21.03
113
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
20.66
114
STC ŠKST BRATISLAVA
20.61
115
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
20.43
116
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
20.30
116
OSK MICHAĽANY
20.30
118
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
19.58
119
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
19.25
120
ŠK ŠOG NITRA
18.98
121
ŠKST HUMENNÉ
18.69
122
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
18.48
123
MSK MALACKY
18.15
124
STO SPOJE BRATISLAVA
17.67
125
STO SPOJE BRATISLAVA
17.64
126
ŠKST MICHALOVCE
17.41
127
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
16.92
128
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
16.13
129
SK VYDRANY
16.10
130
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
15.92
131
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
15.87
132
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
15.84
132
MKST NOVÁ DUBNICA
15.84
134
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
15.82
135
ŠKST HUMENNÉ
14.76
136
GEOLÓG ROŽŇAVA
14.71
137
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
14.70
137
MSK ČADCA
14.70
139
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
14.49
140
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
14.14
141
OŠK SLOVENSKÝ GROB
14.02
142
ŠKST HUMENNÉ
13.89
143
ŠKST MICHALOVCE
13.46
144
ŠKST HUMENNÉ
13.23
145
STC ŠKST BRATISLAVA
12.77
145
STO KLASOV
12.77
147
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
11.99
148
ŠK ŠOG DOMINO NITRA
11.75
149
KST RAKSIT
11.20
149
ŠK ŠOG NITRA
11.20
151
STO SVÄTÝ JUR
10.74
152
STO VEĽKÝ BIEL
10.35
153
STO SPOJE BRATISLAVA
10.21
154
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
10.10
155
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
9.81
156
KST RAKSIT
8.66
157
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
8.49
158
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
8.33
159
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
8.04
160
STK ZBEREKO KOŠICE
7.63
161
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
7.00
162
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
6.98
163
ŠKST POLTÁR
6.80
164
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
6.72
165
ŠKST MICHALOVCE
6.38
165
GEOLÓG ROŽŇAVA
6.38
165
ŠK VETERÁN POPRAD
6.38
168
MSK ČADCA
6.27
169
TZO BYTČA
6.20
170
OŠK SLOVENSKÝ GROB
6.10
171
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
5.98
172
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
5.64
173
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
5.61
174
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
4.95
175
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
4.91
175
SST EUROMILK DUN.STREDA
4.91
177
STKM PODLAVICE
4.74
177
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
4.74
179
SST EUROMILK DUN.STREDA
4.66
179
TJ GASTO GALANTA
4.66
179
STK SENEC
4.66
179
STO SPOJE BRATISLAVA
4.66
183
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
4.63
184
ŠKST HUMENNÉ
4.58
185
STK BOJNIČKY
4.48
186
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
4.43
186
KST RAKSIT
4.43
186
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
4.43
186
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
4.43
190
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
4.39
191
STKM PODLAVICE
4.32
191
MŠK ŽIAR/HRONOM
4.32
193
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
4.30
194
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
4.24
195
ŠKST HUMENNÉ
4.20
196
MSK ČADCA
4.16
197
ŠKST HUMENNÉ
4.00
198
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
3.95
199
STJ DRUŽBA BARDEJOV
3.77
200
MŠK ŽIAR/HRONOM
3.63
201
STJ DRUŽBA BARDEJOV
3.62
201
ŠK VETERÁN POPRAD
3.62
203
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
3.60
204
MSK MALACKY
3.53
205
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
3.51
205
STK ZBEREKO KOŠICE
3.51
207
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
3.46
208
MSTK LEOPOLDOV
3.45
208
OŠK SLOVENSKÝ GROB
3.45
208
MSTK LEOPOLDOV
3.45
208
MSTK LEOPOLDOV
3.45
208
MSK MALACKY
3.45
213
MŠK ŽIAR/HRONOM
3.42
214
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
3.40
214
MŠK ŽIAR/HRONOM
3.40
214
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
3.40
214
TJ COSMOS SEDLIACKA DUBOVÁ
3.40
214
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
3.40
219
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
3.35
220
STK SENEC
3.33
221
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
3.30
221
KST PLUS40 TREBIŠOV
3.30
223
PST STUPAVA
3.23
223
PST STUPAVA
3.23
223
TJ GASTO GALANTA
3.23
223
TJ GASTO GALANTA
3.23
223
SK VYDRANY
3.23
223
TJ GASTO GALANTA
3.23
223
TJ GASTO GALANTA
3.23
223
TJ GASTO GALANTA
3.23
223
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
3.23
232
STJ DRUŽBA BARDEJOV
3.21
233
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
3.20
234
STO VALČA
3.12
235
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
3.06
236
ŠKST POLTÁR
3.03
237
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
2.96
237
STKM PODLAVICE
2.96
237
TJ COSMOS SEDLIACKA DUBOVÁ
2.96
237
TJ COSMOS SEDLIACKA DUBOVÁ
2.96
237
ŠK BZINY
2.96
237
ŠK BZINY
2.96
237
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
2.96
237
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
2.96
237
TJ COSMOS SEDLIACKA DUBOVÁ
2.96
237
TJ COSMOS SEDLIACKA DUBOVÁ
2.96
247
SST EUROMILK DUN.STREDA
2.94
248
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
2.92
249
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
2.86
250
STKM PODLAVICE
2.78
251
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
2.75
252
ŠKST SOKOL VOJČICE
2.68
252
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
2.68
252
ŠK VETERÁN POPRAD
2.68
252
ŠKST SOKOL VOJČICE
2.68
252
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
2.68
252
GEOLÓG ROŽŇAVA
2.68
258
ŠKST HUMENNÉ
2.67
259
ŠKST RUŽOMBEROK
2.63
260
ŠK BZINY
2.60
260
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
2.60
262
ŠKST HUMENNÉ
2.49
263
MSK ČADCA
2.42
263
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
2.42
263
MSK ČADCA
2.42
266
ŠKST HUMENNÉ
2.38
266
STK ZBEREKO KOŠICE
2.38
266
ŠKST HUMENNÉ
2.38
269
STK BOJNIČKY
2.25
269
SST EUROMILK DUN.STREDA
2.25
269
TTC MAJCICHOV
2.25
269
SST EUROMILK DUN.STREDA
2.25
269
SST EUROMILK DUN.STREDA
2.25
274
MSK ČADCA
2.12
274
MSK ČADCA
2.12
276
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
2.09
277
ŠKST HUMENNÉ
1.98
278
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
1.96
279
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
1.92
280
ŠKST HUMENNÉ
1.87
280
ŠKST HUMENNÉ
1.87
280
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
1.87
280
ŠKST HUMENNÉ
1.87
280
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
1.87
280
ŠKST HUMENNÉ
1.87
286
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
1.80
286
STKM PODLAVICE
1.80
288
ŠKST HUMENNÉ
1.62
289
TTC NOVÉ ZÁMKY
1.59
290
TJ DUNAJEC SP.STARÁ VES - LESNICA
1.43
291
STK ELASTIK TRNAVA
1.31
292
OSTK HENCOVCE
1.23
292
ŠKST HUMENNÉ
1.23
292
ŠKST HUMENNÉ
1.23
292
ŠKST HUMENNÉ
1.23
296
TJ DUNAJEC SP.STARÁ VES - LESNICA
1.13
297
TJ DUNAJEC SP.STARÁ VES - LESNICA
0.94
298
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
0.36
298
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
0.36
298
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
0.36
301
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
0.30
302
STJ DRUŽBA BARDEJOV
0.24