1.1.2015

1
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
412.33
2
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA/KST VIKTÓRIA TRNAVA
259.00
3
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
252.78
4
ŠKST BOŠANY
240.46
5
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
235.77
6
MSK ČADCA
191.25
7
MSTK TVRDOŠÍN
177.02
8
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
164.98
9
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
143.13
10
ŠKST RUŽOMBEROK
129.19
11
SŠK POPROČ
118.84
12
ŠKST RUŽOMBEROK
104.90
13
MŠK ŽIAR/HRONOM
103.69
13
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM/ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
103.69
15
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
100.45
16
STO VALALIKY
97.64
17
MSK ČADCA
91.06
18
ŠKST KARLOVA VES
87.81
19
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK/TJ OBCE SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK
87.18
20
MSTK VTJ MARTIN
82.21
21
ŠKST MICHALOVCE
81.83
22
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
73.80
23
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
71.03
24
STK PC TRENČ.TEPLÁ
70.78
25
TTC MAJCICHOV
61.05
25
TJ ORAVAN NÁMESTOVO/TATRAN KRUŠETNICA
61.05
27
MSK MALACKY
58.44
28
ŠKST KARLOVA VES
57.57
28
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
57.57
30
STK LUČENEC - KALINOVO
57.00
31
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
54.86
32
ŠKST KARLOVA VES
54.27
33
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
54.20
34
STK PC TRENČ.TEPLÁ
53.57
35
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
51.95
36
ŠKST KARLOVA VES
50.67
37
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
49.43
38
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
48.76
39
STO VALALIKY
47.70
40
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
45.28
41
MSK ČADCA
43.17
42
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
41.87
43
STO VALALIKY
41.10
44
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
40.70
45
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
40.56
46
ŠKST KARLOVA VES
40.34
47
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
39.48
48
MSK MALACKY
39.29
49
ŠKST RUŽOMBEROK/ŠK VITALIT LIPT. HRÁDOK
38.54
50
MSK MALACKY
38.35
51
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
36.96
52
MŠK ŽIAR/HRONOM
36.69
53
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
36.26
54
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
34.57
55
STO VALALIKY
34.56
56
ŠKST MICHALOVCE
32.98
57
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
32.78
58
ŠKST RUŽOMBEROK
32.04
59
STO VALALIKY
31.68
60
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
31.24
60
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
31.24
62
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
30.20
63
MSTK VTJ MARTIN
29.95
64
MKST V. KAPUŠANY
29.67
65
KAC JEDNOTA KOŠICE
29.65
66
ŠKST KARLOVA VES
28.07
67
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
27.64
68
MSK ČADCA
27.28
69
ŠKST KARLOVA VES
27.25
70
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
26.81
71
ŠKST KARLOVA VES
26.66
72
STADEX KOŠICE
26.53
73
KAC JEDNOTA KOŠICE
26.03
74
MSK ČADCA
25.99
75
ŠKST KARLOVA VES
25.10
76
MSTK LEOPOLDOV
24.12
77
STK RYBNÍK
23.87
77
MSK ČADCA
23.87
79
STK RYBNÍK
23.66
80
STK RYBNÍK
22.95
81
STADEX KOŠICE
22.82
82
KAC JEDNOTA KOŠICE
22.70
82
KAC JEDNOTA KOŠICE
22.70
84
MŠK ŽIAR/HRONOM/STK VYHNE
22.35
85
ZŠ LIETAVSKÁ LÚČKA
21.27
85
STK RADOĽA
21.27
87
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
20.51
88
STK RYBNÍK
20.39
89
TJ STO SLOVENSKÁ VES
20.33
90
STK RADOĽA
20.04
91
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
19.79
92
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
19.71
93
OŠK ZAVAR
19.70
94
STK RADOĽA
19.60
95
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
19.42
96
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
19.30
97
ŠKST SOKOL VOJČICE
19.10
98
TJ STO SLOVENSKÁ VES
18.83
99
TJ STO SLOVENSKÁ VES/TJ SOKOL JAKUBANY
18.76
100
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
18.65
101
STADEX KOŠICE
18.59
102
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
18.32
103
MSTK VTJ MARTIN
17.86
104
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
17.73
105
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
17.67
106
TTC MAJCICHOV
17.51
107
STK RADOĽA
17.21
108
ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK/ZŠ KARPATSKÁ SVIDNÍK
16.97
109
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
16.55
110
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
15.99
111
MSTK LEOPOLDOV
14.76
112
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
13.79
113
MSTK LEOPOLDOV
11.24
114
TTC MAJCICHOV
11.21
115
MSK MALACKY
11.12
116
STK RADOĽA
10.80
116
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
10.80
116
STK RADOĽA
10.80
119
SPOJE BRATISLAVA
10.54
120
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
10.09
121
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
9.99
122
STK DUBOVICA
9.00
123
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
8.56
124
MSTK TVRDOŠÍN
8.33
125
ŠKST KARLOVA VES
8.04
126
MKST V. KAPUŠANY
7.81
127
MSTK TVRDOŠÍN
7.66
128
MSTK TVRDOŠÍN
7.58
129
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
6.99
129
ŠKST SLAVOŠOVCE
6.99
131
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
6.90
132
STO VALALIKY
6.77
133
STK LUČENEC - KALINOVO
6.65
134
MŠK ŽIAR/HRONOM
6.64
135
STK LUČENEC - KALINOVO
6.56
135
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
6.56
137
KST VIKTÓRIA TRNAVA
6.53
138
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
6.47
139
SOKOL SKALICA
6.45
140
STK DUBOVICA
6.42
141
ŠKST KARLOVA VES
6.38
142
STK SENEC
6.37
143
SOKOL SKALICA
6.28
144
SOKOL SKALICA
6.19
144
SOKOL SKALICA
6.19
144
SOKOL SKALICA
6.19
147
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
5.88
148
PST STUPAVA
5.84
149
STK SENEC
5.30
150
STK SENEC
4.85
151
ZŠ MLYNSKÁ SENEC
4.27
152
ŠKST KARLOVA VES
4.14
153
JAVORINKA LEVOČA
3.98
154
JAVORINKA LEVOČA
3.52
155
JAVORINKA LEVOČA
3.20
156
ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK
3.05
157
ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK
2.54
158
STK PROPRIA KÚTY
2.37
159
ŠŠK CENTRAL SVIDNÍK
2.09
160
JAVORINKA LEVOČA
1.96