1.8.2021

1
GEOLÓG ROŽŇAVA
370.64
2
TTC OSTRAVA
349.63
3
STK FUNSTAR TOPOĽČANY
241.40
4
STK SENEC
203.49
5
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
199.04
6
ŠKST RUŽOMBEROK
171.86
7
MSK ČADCA
166.84
8
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
156.99
9
TTC NOVÉ ZÁMKY
145.63
10
STK ELASTIK TRNAVA
131.91
11
ŠKST LUČENEC
126.80
12
ŠKST TOPOĽČANY
123.48
13
ŠKST FEROMAX BRATISLAVA
122.91
14
ŠKST RUŽOMBEROK
116.27
15
STO KOZÁROVCE
106.10
16
STO SPOJE BRATISLAVA
101.44
17
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
90.80
18
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
86.88
18
ŠKST TOPOĽČANY
86.88
20
ŠKST TOPOĽČANY
79.73
21
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
78.11
22
ŠKST TOPOĽČANY
72.52
23
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
70.09
24
MSK ČADCA
66.84
25
ŠK PARA TT HLOHOVEC
64.17
26
STO OU KLÁŠTOR POD ZNIEVOM
64.12
27
ŠK ŠOG NITRA
60.62
28
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
59.17
29
ŠKST LUČENEC
57.53
30
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
53.19
31
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
52.50
32
STO SPOJE BRATISLAVA
51.66
32
TTC NOVÉ ZÁMKY
51.66
34
TJ ČEČEHOV
51.49
35
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
50.58
36
TZO BYTČA
49.41
37
ŠK LOZORNO
48.07
38
STKM PODLAVICE
42.98
39
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
38.14
40
ŠKST SOKOL VOJČICE
34.61
41
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
33.81
42
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
33.17
43
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
32.28
44
STKM PODLAVICE
30.88
45
STO SVÄTÝ JUR
30.63
46
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
29.91
47
SK VYDRANY
29.66
48
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
28.87
49
ŠK ŠOG NITRA
28.85
50
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
24.23
51
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
22.86
52
TTC NOVÉ ZÁMKY
22.68
53
SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO
22.67
54
ŠKST HUMENNÉ
22.07
55
STO SEDLICE
21.34
56
ŠKST RUŽOMBEROK
20.62
57
STC ŠKST BRATISLAVA
20.11
58
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
19.63
59
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
19.61
60
STO OU KLÁŠTOR POD ZNIEVOM
19.57
61
ŠK ŠOG DOMINO NITRA
19.56
62
STK SENEC
19.49
63
SK MALACHOV
19.26
64
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
17.66
65
ŠKST HUMENNÉ
17.58
66
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
15.95
67
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
15.53
68
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
14.98
69
STO VALALIKY
14.72
70
ŠKST ENERGODATA ŽILINA
14.67
70
STC ŠKST BRATISLAVA
14.67
70
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
14.67
73
STO SPOJE BRATISLAVA
14.65
74
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
14.51
75
ŠKST BOŠANY
14.48
76
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
14.28
77
TTC NOVÉ ZÁMKY
14.23
78
STO VEĽKÝ BIEL
14.17
79
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
14.11
80
STO VALALIKY
13.47
80
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
13.47
82
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
13.43
83
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
13.07
84
ŠKST HUMENNÉ
12.88
85
KST PLUS40 TREBIŠOV
12.12
86
STO VALČA
12.07
87
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
11.84
88
ŠK ŠOG NITRA
11.44
89
MSK ČADCA
10.41
90
STO VALČA
10.24
91
ŠKST KARLOVA VES
9.49
92
OŠK LEHOTA
8.98
93
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
8.63
94
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
8.60
95
STC ŠKST BRATISLAVA
8.45
96
MSK ČADCA
8.04
96
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
8.04
96
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
8.04
96
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
8.04
96
STO VALČA
8.04
96
MSK ČADCA
8.04
96
STO STAVOKAN UHROVEC
8.04
96
MSK ČADCA
8.04
96
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
8.04
105
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
7.98
106
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
7.68
107
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
6.71
108
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
6.46
109
PROPRIA KÚTY
6.40
110
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
6.22
111
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
6.20
112
STO VALALIKY
5.57
113
ŠKST HUMENNÉ
5.04
114
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
4.70
115
TZO BYTČA
4.16
115
STO SPOJE BRATISLAVA
4.16
117
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
4.15
118
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
3.71
119
STJ DRUŽBA BARDEJOV
3.70
120
ŠKST LUČENEC
3.28
121
STJ DRUŽBA BARDEJOV
3.18
121
STJ DRUŽBA BARDEJOV
3.18
123
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
3.14
124
STO SPOJE BRATISLAVA
3.10
124
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
3.10
126
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
3.05
127
STJ DRUŽBA BARDEJOV
2.96
127
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
2.96
129
TJ GASTO GALANTA
2.94
130
KST PLUS40 TREBIŠOV
2.76
130
ŠKST HUMENNÉ
2.76
132
STK SENEC
2.62
133
ŠKST HUMENNÉ
2.38
133
ŠKST HUMENNÉ
2.38
135
STK SENEC
2.28
136
TJ GASTO GALANTA
2.03
136
STK SENEC
2.03
138
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
1.90
139
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
1.87
139
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
1.87
141
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
1.60
141
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
1.60
143
ŠKST KARLOVA VES
1.53
143
TJ GASTO GALANTA
1.53
143
SOKOL SKALICA
1.53
146
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
1.43
147
TJ GASTO GALANTA
1.33
147
TTC MAJCICHOV
1.33
147
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
1.33
147
PST STUPAVA
1.33
147
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
1.33