1.3.2015

1
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
307.00
2
TJ Ostrava KST (CZE)
294.48
3
STK IVÁNKA PRI DUNAJI
279.05
4
ŠKST RUŽOMBEROK
249.73
5
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
230.69
6
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
188.79
7
ŠKST RUŽOMBEROK
167.01
8
GASTO METALFIN GALANTA
144.90
9
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA/KST VIKTÓRIA TRNAVA
134.53
10
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
124.70
11
STAVOIMPEX HOLÍČ
121.50
12
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
117.80
13
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
110.55
14
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
99.79
15
STK ELASTIK TRNAVA - HORNÉ OREŠANY/KST VIKTÓRIA TRNAVA
93.01
16
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
91.75
17
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
90.51
18
ŠKST BOŠANY
89.74
19
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
83.52
20
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
82.68
21
STK RYBNÍK
75.52
22
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
73.48
23
STK LUČENEC - KALINOVO
72.95
24
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
67.44
25
ŠKST KARLOVA VES
65.60
26
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
64.39
27
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
63.53
28
STO MOKRANCE/ŠSTK JUNIOR ČAŇA
63.16
29
ŠKST RUŽOMBEROK
63.09
30
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
62.64
31
STK LEVICE
62.02
32
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
61.95
33
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
59.16
34
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
57.75
35
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
56.20
36
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN/KST DRIVE TR. JASTRABIE
55.31
37
STO VALALIKY
54.28
38
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
52.80
39
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
52.65
40
ŠKST RUŽOMBEROK
52.20
41
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
50.19
42
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
49.73
43
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
49.62
44
MSTK TVRDOŠÍN
49.10
45
STK LUČENEC - KALINOVO
48.91
45
MSK ČADCA
48.91
47
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
48.87
48
ŠKST KARLOVA VES
48.73
49
STK LEVICE
46.01
50
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
45.97
51
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
45.58
52
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM/ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
44.26
53
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK/TJ OBCE SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK
43.90
54
STK N.MESTO/VÁHOM
43.69
55
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
43.67
56
STO VALALIKY
43.24
57
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
42.85
58
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
42.72
59
SK VYDRANY/ORECHOVÁ POTôŇ
42.68
59
MSK MALACKY
42.68
61
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA/KST RAKSIT
41.33
62
DRUŽST.HONT.TRSŤANY/ŠKST TOPOĽČANY
41.18
63
DRUŽST.HONT.TRSŤANY
41.17
63
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
41.17
63
MSTK VTJ MARTIN
41.17
66
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
39.95
67
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
38.70
68
STO VALALIKY
38.13
69
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
37.88
70
STO VALALIKY
37.05
71
GEOLÓG ROŽŇAVA
36.24
71
GASTO METALFIN GALANTA
36.24
73
MSK ČADCA
35.96
74
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
35.41
74
TJ STO SLOVENSKÁ VES
35.41
76
GEOLÓG ROŽŇAVA
34.80
76
GEOLÓG ROŽŇAVA
34.80
78
ŠKST RUŽOMBEROK
34.21
79
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
33.58
80
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA/KST RAKSIT
33.53
81
ŠKST BOŠANY
33.22
82
MŠK ŽIAR/HRONOM
32.23
83
MŠK ŽIAR/HRONOM
32.17
84
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
31.37
85
TTC MAJCICHOV
31.34
86
MŠK "SLAVOJ" STO SP. BELÁ
31.04
87
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
30.90
88
MSTK TVRDOŠÍN
30.54
89
TTC MAJCICHOV
29.69
90
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
29.12
91
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
28.71
92
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
28.49
93
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
27.06
94
TJ ORAVAN NÁMESTOVO/TATRAN KRUŠETNICA
26.77
95
TTC MAJCICHOV
26.60
96
ŠKST KARLOVA VES
26.54
97
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
25.33
98
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
24.82
98
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
24.82
100
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
23.09
101
GEOLÓG ROŽŇAVA
22.94
102
ŠKST MICHALOVCE
22.83
103
TTC MAJCICHOV
21.77
104
STARÁ BYSTRICA
21.17
105
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
20.04
106
SEVERKA KEŽMAROK
19.71
107
SEVERKA KEŽMAROK
19.53
108
SEVERKA KEŽMAROK
19.11
109
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
18.71
109
JAVORINKA LEVOČA
18.71
111
ŠKST KARLOVA VES
18.10
112
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
17.90
113
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
17.40
114
STO VALALIKY
17.00
114
JAVORINKA LEVOČA
17.00
116
JAVORINKA LEVOČA
16.54
117
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
16.23
118
JAVORINKA LEVOČA
16.05
119
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
15.38
120
JAVORINKA LEVOČA
15.14
121
MSTK LEOPOLDOV
14.95
122
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
14.91
123
MKST V. KAPUŠANY
14.68
124
TJ DRUŽSTEVNÍK NEVERICE
13.11
125
OŠK ZAVAR
12.73
126
ŠKST KARLOVA VES
12.60
127
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
12.51
128
OSTK MALŽENICE
11.85
129
TJ STO VIŠŇOVÉ
11.68
130
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
11.52
131
MSTK LEOPOLDOV
11.36
132
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
10.64
133
MSTK LEOPOLDOV
10.50
134
ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA
10.07
135
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
9.92
136
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
9.40
137
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
9.13
138
MSTK KRUPINA
8.71
139
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
8.23
140
PST STUPAVA
7.82
141
MSK MALACKY
7.60
142
STO KLADZANY/MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
7.34
143
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
7.05
144
JAVORINKA LEVOČA
7.00
145
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
6.85
146
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
6.81
147
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
6.53
148
SOKOL SKALICA
6.42
149
MAGURA ZBOROV/STJ DRUŽBA BARDEJOV
6.05
149
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
6.05
151
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
6.00
151
OSTK MALŽENICE
6.00
153
ŠKST OCÚ KAMENICA NAD CIROCHOU
5.69
154
TJ STO LETANOVCE
5.53
155
SOKOL SKALICA
5.50
156
STJ DRUŽBA BARDEJOV
1.97
156
STO VALALIKY
1.97