1.3.2014

1
STK LUČENEC - KALINOVO
333.67
2
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
321.33
3
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
262.79
4
ŠK MOSTEX RAČA
245.37
5
TJ Ostrava KST (CZE)
229.73
6
ŠK ŠOG NITRA
216.55
7
STK IVÁNKA PRI DUNAJI/STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
166.46
8
ŠK ŠOG NITRA
160.48
9
DRUŽST.HONT.TRSŤANY/ŠKST TOPOĽČANY
146.90
10
ŠKST RUŽOMBEROK
133.09
11
STK STARÁ ĽUBOVŇA
114.58
12
ŠK ŠOG NITRA
105.13
13
ŠK ŠOG NITRA
103.69
14
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
98.88
15
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU/ŠK ŠOG NITRA
95.84
16
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
95.74
17
STAVOIMPEX HOLÍČ
94.79
18
STK LUČENEC - KALINOVO
94.70
19
STK ELASTIK HORNÉ OREŠANY
90.88
20
ŠKST RUŽOMBEROK/TATRAN KRUŠETNICA
89.35
21
ŠKST TOPOĽČANY
83.52
22
STK RYBNÍK/STK LEVICE
80.88
23
KST VIKTÓRIA TRNAVA
78.07
24
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
76.47
25
STK PC TRENČ.TEPLÁ/TJ DOLNÝ KUBÍN
74.68
26
GEOLÓG ROŽŇAVA
65.67
27
ŠKST RUŽOMBEROK/ŠKST RUŽOMBEROK
65.32
28
ŠKST DUBNICA/VÁHOM
64.79
29
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
64.56
30
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
64.11
31
KST VIKTÓRIA TRNAVA
63.73
32
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES/ŠK LOZORNO
63.53
33
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
60.07
34
GASTO METALFIN GALANTA
59.68
35
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
58.16
36
STO VALALIKY
57.13
37
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
56.30
38
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
56.20
39
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
56.16
40
ŠK ŠOG NITRA
55.68
41
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
55.16
42
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
51.25
43
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
50.96
44
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
49.75
45
ŠKST TOPOĽČANY
49.55
46
STJ DRUŽBA BARDEJOV
49.26
47
SŠK POPROČ
48.75
48
GASTO METALFIN GALANTA
47.36
49
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
46.30
50
STK LEVICE
46.15
51
MŠK "SLAVOJ" STO SP. BELÁ
45.72
52
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
45.70
53
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
45.26
54
MSTK TVRDOŠÍN
43.65
55
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
43.40
56
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
43.02
57
DRUŽST.HONT.TRSŤANY
42.40
58
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
41.93
59
ŠKST RUŽOMBEROK
41.92
60
GASTO METALFIN GALANTA
41.03
61
DOPRASTAV ZVOLEN
41.02
62
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
40.99
63
ŠK ŠOG NITRA
40.82
64
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
40.75
65
MSTK VTJ MARTIN
39.96
66
ŠK ŠOG NITRA
39.68
67
DRUŽST.HONT.TRSŤANY
39.27
68
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
38.07
69
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK/OŠK ŠAR.MICHAĽANY
38.03
70
ŠK ŠOG NITRA
37.13
71
DYNAMO TRNOVEC NAD VÁHOM/ŠK ŠOG NITRA
36.85
72
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
36.77
73
STK N.MESTO/VÁHOM
36.45
74
MSK ČADCA
36.35
75
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
35.13
76
ŠKST KARLOVA VES
35.09
77
TJ STO LETANOVCE
35.05
77
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK/TJ OBCE SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK
35.05
77
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
35.05
80
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
34.80
81
MSTK TVRDOŠÍN
34.61
82
MŠK ŽIAR/HRONOM
34.38
83
STK RYBNÍK
32.83
84
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
32.42
85
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
32.22
86
ŠKST RUŽOMBEROK
31.53
87
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
29.85
88
TJ DOLNÝ KUBÍN
29.67
89
MSTK KRUPINA
29.60
90
GEOLÓG ROŽŇAVA
29.40
91
MŠK ŽIAR/HRONOM
28.73
92
GEOLÓG ROŽŇAVA
28.33
93
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
27.87
94
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
27.43
95
KST PLUS40 TREBIŠOV/ŠKST MICHALOVCE
26.87
96
STO VALALIKY
26.62
97
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
26.09
98
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
25.30
99
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
23.95
100
STO VALALIKY
23.65
101
KST VIKTÓRIA TRNAVA
23.45
102
KAMENICA N/CIROCHOU
23.40
103
TTC MAJCICHOV
21.28
103
TTC MAJCICHOV
21.28
105
TTC MAJCICHOV
21.11
106
OŠK ZAVAR
20.38
107
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
19.69
108
ŠKST KARLOVA VES
19.48
109
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
18.91
110
STK LUČENEC - KALINOVO
18.39
111
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
18.29
112
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
18.10
112
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
18.10
112
SEVERKA KEŽMAROK
18.10
115
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
17.91
116
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
17.81
117
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
17.63
118
VAWEX OCÚ ŽIRANY
17.61
119
TTC MAJCICHOV
17.47
120
STO VALALIKY
17.23
121
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
16.84
122
STO VALALIKY
16.43
123
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
16.07
124
STO VALALIKY
16.06
125
GEOLÓG ROŽŇAVA
15.77
126
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
14.57
127
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
13.98
128
STK LUČENEC - KALINOVO
12.85
129
MSTK LEOPOLDOV
12.78
130
SŠK POPROČ
12.70
131
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
11.63
132
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
11.40
133
STK LUČENEC - KALINOVO
11.35
134
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
11.31
135
MSTK LEOPOLDOV
10.38
136
OŠK ZAVAR
9.96
137
STK SENEC
9.32
138
SOKOL SKALICA
9.14
139
MSTK LEOPOLDOV
9.09
139
MSTK LEOPOLDOV
9.09
141
GASTO METALFIN GALANTA
9.05
142
STJ DRUŽBA BARDEJOV
8.65
143
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
8.64
144
OSTK MALŽENICE
8.59
145
GEOLÓG ROŽŇAVA
8.58
146
ŠK JABLONOV NAD TURŇOU
8.28
147
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
8.16
148
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
7.97
149
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
7.87
150
STO VALALIKY
7.79
151
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
7.77
151
STK JAKOVANY
7.77
153
STJ DRUŽBA BARDEJOV
7.71
154
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
7.69
155
GEMERSKÁ POLOMA
7.40
156
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
7.31
157
MSK MALACKY
7.29
158
ŠKST KARLOVA VES
6.73
159
GEOLÓG ROŽŇAVA
5.59
160
GEOLÓG ROŽŇAVA
5.22
161
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
3.95
161
STO VALALIKY
3.95