1.5.2019

1
ŠKST TOPOĽČANY
332.80
2
SK KARPATIA PRIEVIDZA
238.69
3
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
222.90
4
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
222.28
5
ŠKST MICHALOVCE
193.46
6
ŠKST TOPOĽČANY
157.72
7
STK LUČENEC - KALINOVO
141.48
8
MSK ČADCA
131.05
9
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
125.47
10
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
115.91
11
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
99.58
12
ŠK PRIEVIDZA
98.67
13
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
94.74
14
ŠK ŠOG NITRA
92.48
15
KST RAKSIT
92.21
16
STO VALALIKY
91.49
17
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
75.68
18
ŠK ŠOG NITRA
74.92
19
MSK ČADCA
72.31
20
STK RYBNÍK
67.56
21
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
60.95
22
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
60.61
23
ŠK ŠOG NITRA
59.87
24
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
59.31
25
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
58.06
26
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
58.00
27
STK LUČENEC - KALINOVO
57.58
27
STO VEĽKÝ BIEL
57.58
28
TJ GASTO GALANTA
57.33
29
ŠK ŠOG NITRA
57.33
31
ŠK ŠOG NITRA
55.89
32
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
52.85
33
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
51.39
34
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
49.56
35
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
49.00
36
ŠK ŠOG NITRA
47.71
36
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
47.71
38
MSTK TVRDOŠÍN
46.69
39
STO VALALIKY
45.91
40
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
45.10
40
KST RAKSIT
45.10
42
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
44.67
42
ŠKST RUŽOMBEROK
44.67
42
ŠKST HUMENNÉ
44.67
42
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
44.67
42
STKM PODLAVICE
44.67
47
TTC ANGERN (AUT)
42.89
48
STK HRONOVCE
41.58
48
ŠKST HUMENNÉ
41.58
50
STO VALALIKY
41.57
50
KST RAKSIT
41.57
52
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
41.12
53
ŠKST KARLOVA VES
40.21
53
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
40.21
55
SŠK POPROČ
39.21
56
TJ GASTO GALANTA
38.35
57
STO VALČA
38.06
58
STO SPOJE IVANKA
37.11
59
MSK ČADCA
37.05
60
ŠKST TOPOĽČANY
35.57
61
STK BLATNÉ
35.27
62
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
34.02
62
TZO BYTČA
34.02
62
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
34.02
62
STKM PODLAVICE
34.02
62
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
34.02
62
ŠKST HUMENNÉ
34.02
62
STK BLATNÉ
34.02
62
OŠK SLOVENSKÝ GROB
34.02
70
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
33.89
70
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
33.89
70
ŠKST HUMENNÉ
33.89
73
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
32.76
74
ŠKST RUŽOMBEROK
32.73
75
STO SPOJE IVANKA
32.48
76
ŠKST TOPOĽČANY
32.35
77
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
31.30
78
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
31.28
79
STO VEĽKÝ BIEL
31.19
80
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
31.16
81
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
30.32
82
MSTK TVRDOŠÍN
29.21
83
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
29.02
84
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
28.64
85
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
28.59
86
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
26.99
87
ŠKST HUMENNÉ
26.85
88
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
26.24
89
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
25.64
90
STO SPOJE IVANKA
25.42
90
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
25.42
92
TJ NIŽNÁ
25.11
93
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
25.03
94
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
24.72
95
STO SVÄTÝ JUR
24.11
96
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
24.04
97
STO SVÄTÝ JUR
23.82
98
STO SVÄTÝ JUR
23.44
98
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
23.44
100
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
23.33
100
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
23.33
100
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
23.33
100
STK LUČENEC - KALINOVO
23.33
104
STK LUČENEC - KALINOVO
23.22
105
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
22.74
106
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
21.26
107
KAC JEDNOTA KOŠICE
21.02
108
MSK ČADCA
20.88
109
KST RAKSIT
20.63
110
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
20.57
111
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
20.29
112
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
19.75
113
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
19.48
114
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
19.47
115
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
19.18
115
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
19.18
117
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
18.67
118
MSK ČADCA
18.02
119
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
17.91
120
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
17.65
121
OŠK SLOVENSKÝ GROB
17.44
122
OZ - ŠK ODEMA PÚCHOV
17.09
123
ŠKST BOŠANY
16.67
124
STO SPOJE IVANKA
16.63
125
KST PLUS40 TREBIŠOV
16.61
125
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
16.61
127
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
16.40
128
MSK ČADCA
16.24
128
MSK ČADCA
16.24
128
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
16.24
131
STO VEĽKÝ BIEL
16.05
132
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
16.03
133
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
15.97
134
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
15.96
135
MSK MALACKY
15.84
135
MSK MALACKY
15.84
137
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
15.78
138
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
15.64
139
SK VYDRANY
15.39
140
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
15.32
141
ŠKST BOŠANY
15.11
142
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
15.09
143
MSK ČADCA
15.07
144
OZ - ŠK ODEMA PÚCHOV
14.97
145
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
14.96
146
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
14.62
147
OZ - ŠK ODEMA PÚCHOV
14.59
148
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
14.21
149
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
14.02
150
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
13.98
151
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
13.96
152
SK VYDRANY
13.87
153
ŠKST BOŠANY
13.66
154
ŠKST MICHALOVCE
13.13
155
ŠKST MICHALOVCE
12.99
156
ŠKST RUŽOMBEROK
12.96
157
STO SVÄTÝ JUR
12.82
158
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
12.78
159
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
12.66
159
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
12.66
161
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
12.59
162
TJ POKROK KOMÁRNO
12.38
163
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
12.17
164
ŠKST KARLOVA VES
12.01
165
OŠK SLOVENSKÝ GROB
11.88
166
ŠKST RUŽOMBEROK
11.51
167
GEOLÓG ROŽŇAVA
11.39
167
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
11.39
169
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
11.33
170
STK PC TRENČ.TEPLÁ
11.30
171
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
10.28
172
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
10.21
173
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
10.01
174
ŠKST HUMENNÉ
9.73
175
KST RAKSIT
9.65
176
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
9.64
177
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
9.53
177
STK ZBEREKO KOŠICE
9.53
179
STO KLASOV
9.30
180
KERAMING TRENČÍN
9.26
181
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
8.87
182
MSK ČADCA
8.70
183
ŠKST HUMENNÉ
8.60
184
KST DRIVE TR. JASTRABIE
8.49
185
KST DRIVE TR. JASTRABIE
8.32
186
MKST NOVÁ DUBNICA
8.12
186
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
8.12
186
MKST NOVÁ DUBNICA
8.12
186
ŠKST BOŠANY
8.12
186
STK PC TRENČ.TEPLÁ
8.12
186
STK VEĽKÉ UHERCE
8.12
186
STC TJ ČAB
8.12
193
STK ZBEREKO KOŠICE
8.05
194
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
7.65
195
ŠK ŠOG DOMINO NITRA
7.63
196
ŠKST BOŠANY
7.47
197
KAC JEDNOTA KOŠICE
7.41
198
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
7.32
199
GEOLÓG ROŽŇAVA
7.30
199
GEOLÓG ROŽŇAVA
7.30
201
MKST NOVÁ DUBNICA
6.92
201
MŠO ŠTÚROVO
6.92
201
MKST NOVÁ DUBNICA
6.92
201
STK VEĽKÉ UHERCE
6.92
201
STK VEĽKÉ UHERCE
6.92
201
OZ - ŠK ODEMA PÚCHOV
6.92
201
STK STARÁ TURÁ
6.92
201
STK PC TRENČ.TEPLÁ
6.92
209
STC TJ ČAB
6.82
210
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
6.75
211
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
6.62
212
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
6.59
213
MŠK ŽIAR/HRONOM
6.29
214
ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
6.25
214
ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
6.25
214
ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
6.25
214
ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
6.25
218
ŠKST HUMENNÉ
6.18
218
STK ZBEREKO KOŠICE
6.18
220
ŠKST BOŠANY
5.80
221
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
5.71
222
MSK ČADCA
5.29
222
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
5.29
224
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
5.27
224
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
5.27
224
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
5.27
224
MSTK TVRDOŠÍN
5.27
224
STO VALČA
5.27
229
OKST REGMONT HRAŇ
5.24
230
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
5.11
231
STC TJ ČAB
5.00
232
STC TJ ČAB
4.99
233
TJ POKROK KOMÁRNO
4.76
234
OŠK BETLANOVCE
4.71
235
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
4.70
236
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
4.55
236
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
4.55
238
ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
4.52
238
ŠKST SPIŠSKÝ ŠTVRTOK
4.52
238
ŠKST HUMENNÉ
4.52
238
OKST REGMONT HRAŇ
4.52
238
ŠKST HUMENNÉ
4.52
243
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
4.41
244
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
4.22
244
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
4.22
246
STO SVÄTÝ JUR
4.12
247
STO VEĽKÝ BIEL
4.09
247
SOKOL SKALICA
4.09
247
SST EUROMILK DUN.STREDA
4.09
250
ŠK ŽITAVANY
4.04
251
KERAMING TRENČÍN
3.96
252
ŠK STO DOHŇANY
3.80
253
MŠK ŽIAR/HRONOM
3.76
253
PST STUPAVA
3.76
255
STK BOJNIČKY
3.72
256
MSK MALACKY
3.71
257
KST DRIVE TR. JASTRABIE
3.65
258
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
3.64
259
TJ POKROK KOMÁRNO
3.63
259
KST RAKSIT
3.63
259
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
3.63
262
MSK ČADCA
3.37
263
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
3.34
263
MŠK ŽIAR/HRONOM
3.34
265
MSK MALACKY
3.16
266
ŠK ŽITAVANY
3.11
266
ŠKST VÝČAPY-OPATOVCE
3.11
266
STK RYBNÍK
3.11
269
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
2.95
270
MSK MALACKY
2.92
271
PST STUPAVA
2.85
271
OŠK SLOVENSKÝ GROB
2.85
271
STK BOJNIČKY
2.85
274
STKM PODLAVICE
2.82
275
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
2.62
276
STKM PODLAVICE
2.54
276
MSK MALACKY
2.54
276
MŠK ŽIAR/HRONOM
2.54
276
MSK MALACKY
2.54
280
MSK MALACKY
2.51
281
ŠKST SOKOL VOJČICE
2.49
281
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
2.49
283
MSTK LEOPOLDOV
2.44
284
PST STUPAVA
2.20
285
KST PLUS40 TREBIŠOV
2.09
286
STK BLATNÉ
2.06
286
TRNÁVKA BRATISLAVA
2.06
288
STO VALALIKY
1.93
288
STO VALALIKY
1.93
288
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
1.93
291
KST DRIVE TR. JASTRABIE
1.91
292
STO SVÄTÝ JUR
1.87
293
ŠKST TOPOĽČANY
1.84
294
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
1.78
295
MSTK LEOPOLDOV
1.74
295
MSK MALACKY
1.74
297
STK BLATNÉ
1.42
298
STO VEĽKÝ BIEL
1.39
299
ŠKST HUMENNÉ
0.91
299
ŠKST HUMENNÉ
0.91
301
PST STUPAVA
0.81
301
TTC BRUCK / LEITHA
0.81
303
ŠK ŽITAVANY
0.65
304
MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
0.59
305
OBEC LIETAVSKÁ LÚČKA
0.53
306
MSK ČADCA
0.40
306
MSK ČADCA
0.40
308
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
0.29
308
STK BLATNÉ
0.29
310
STJ DRUŽBA BARDEJOV
0.26
311
TJ GASTO GALANTA
0.25
311
STK PATA
0.25
311
TJ GASTO GALANTA
0.25
311
STO VEĽKÝ BIEL
0.25
311
STK PATA
0.25
311
STO SVÄTÝ JUR
0.25