1.3.2014

1
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
407.60
2
MSTK TVRDOŠÍN
271.58
3
ŠKST RUŽOMBEROK
250.14
4
MSK ČADCA
208.55
5
KST PLUS40 TREBIŠOV/ŠKST MICHALOVCE
199.53
6
ŠK ŠOG NITRA
173.59
7
STO VALALIKY
153.87
8
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
148.48
9
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
145.06
10
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK/TJ OBCE SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK
136.36
11
MSK MALACKY
134.68
12
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
133.79
13
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
123.67
14
SŠK POPROČ
104.57
15
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
96.59
16
STO VALALIKY
93.34
17
TJ ORAVAN NÁMESTOVO/TATRAN KRUŠETNICA
87.98
18
MSK ČADCA
86.72
19
ŠKST KARLOVA VES
86.68
20
MSK ČADCA
85.75
21
ŠKST KARLOVA VES
76.74
22
MSK ČADCA
69.07
23
MSK MALACKY
68.38
24
MSK MALACKY
67.57
25
MSTK VTJ MARTIN
66.89
26
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
66.83
27
MSTK VTJ MARTIN
66.78
28
STO VALALIKY
64.74
29
ŠKST KARLOVA VES
64.15
30
ŠKST KARLOVA VES
62.49
31
STK RYBNÍK
60.17
32
ŠKST TOPOĽČANY
59.81
33
MSTK TVRDOŠÍN
56.91
34
STK RYBNÍK
55.08
35
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
54.46
36
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
52.91
36
ŠKST KARLOVA VES
52.91
38
ŠKST RUŽOMBEROK/ŠK VITALIT LIPT. HRÁDOK
51.57
39
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
51.24
40
KST VIKTÓRIA TRNAVA
50.65
41
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
50.63
42
STO VALALIKY
49.48
43
CVČ ZLATÉ MORAVCE
49.07
44
KST VIKTÓRIA TRNAVA
48.71
45
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
48.34
46
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
48.24
46
MSTK TVRDOŠÍN
48.24
48
ŠKST KARLOVA VES
47.76
49
TTC MAJCICHOV
47.22
50
TJ STO SLOVENSKÁ VES
46.42
51
MSK MALACKY
46.24
52
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
46.15
53
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
45.54
54
ŠKST KARLOVA VES
45.38
55
TJ STO SLOVENSKÁ VES
45.01
56
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
43.04
57
ŠKST TOPOĽČANY
40.52
58
ŠKST KARLOVA VES
38.10
58
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
38.10
58
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
38.10
61
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
38.08
62
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
37.26
63
ŠKST MICHALOVCE
37.03
64
MSTK VTJ MARTIN
34.76
65
TTC MAJCICHOV
34.41
66
MŠK ŽIAR/HRONOM
34.02
67
STK RYBNÍK
33.53
68
ŠKST MICHALOVCE
33.22
69
ŠKST KARLOVA VES
32.82
70
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
31.94
71
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
30.68
72
STK VYHNE
30.46
73
MSK ČADCA
29.95
73
MSK ČADCA
29.95
75
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
29.88
76
ŠKST TOPOĽČANY
29.46
77
MSTK TVRDOŠÍN
29.00
78
ŠKST TOPOĽČANY
28.86
79
STK RADOĽA
28.43
79
MSK ČADCA
28.43
79
STK RADOĽA
28.43
79
STK RADOĽA
28.43
79
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
28.43
84
STK RADOĽA
28.10
85
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
27.95
85
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
27.95
87
MSK ČADCA
27.70
88
STK RADOĽA
27.62
89
TTC MAJCICHOV
24.80
90
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
24.75
91
MŠK ŽIAR/HRONOM
24.49
92
KST DRIVE TR. JASTRABIE
23.87
93
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
22.84
94
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
22.50
95
KST DRIVE TR. JASTRABIE
22.46
96
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
22.28
97
ZŠ LIETAVSKÁ LÚČKA
21.65
98
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
21.60
99
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
21.56
100
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
21.38
101
ŠKST TOPOĽČANY
21.13
102
ŠKST MICHALOVCE
21.03
103
STK LUČENEC - KALINOVO
20.70
104
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
20.58
104
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
20.58
106
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
20.36
107
MLADOSŤ RELAX RIM.SOBOTA
20.31
108
KAC JEDNOTA KOŠICE
20.24
109
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
20.23
110
KAC JEDNOTA KOŠICE
19.25
111
ŠKST TOPOĽČANY
19.13
112
ŠKST KARLOVA VES
18.60
113
MŠK ŽIAR/HRONOM
18.18
114
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
18.02
114
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
18.02
114
STO VALALIKY
18.02
117
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
17.98
118
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
17.61
119
ŠKST TOPOĽČANY
17.27
120
ŠKST KARLOVA VES
17.02
121
ŠKST TOPOĽČANY
16.95
122
STO VALALIKY
16.82
123
ZŠ MLYNSKÁ SENEC
15.65
124
SOKOL SKALICA
14.26
125
STO VALALIKY
13.90
126
GASTO METALFIN GALANTA
13.48
127
STK SENEC
12.61
128
ŠK ZŠ SIBÍRSKA PREŠOV
12.51
129
STK SENEC
12.26
130
SOKOL SKALICA
12.17
131
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
11.87
132
KST DRIVE TR. JASTRABIE
11.81
133
ŠKST KARLOVA VES
11.69
134
KAC JEDNOTA KOŠICE
11.59
135
GASTO METALFIN GALANTA
11.56
136
JAVORINKA LEVOČA
11.47
137
JAVORINKA LEVOČA
11.39
138
STK SENEC
11.08
139
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
11.04
140
SOKOL SKALICA
11.01
140
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
11.01
142
SOKOL SKALICA
10.86
143
MK SLOV.ORLA LEVICE
10.80
144
KST PLUS40 TREBIŠOV
10.65
145
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
10.64
145
STO VALALIKY
10.64
147
GASTO METALFIN GALANTA
10.61
148
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
10.51
149
STO VALALIKY
10.48
150
TJ STO SLOVENSKÁ VES
10.24
151
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
10.23
152
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
10.21
153
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
10.18
154
STK VEĽKÉ UHERCE
10.16
155
SOKOL SKALICA
10.08
155
SOKOL SKALICA
10.08
155
ZŠ IVANA KRASKU TREBIŠOV
10.08
158
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
10.04
159
STK VEĽKÉ UHERCE
9.87
160
SOKOL SKALICA
9.81
161
KST DRIVE TR. JASTRABIE
9.68
162
MSTK TVRDOŠÍN
9.52
163
STK PROPRIA KÚTY
9.51
163
SOKOL SKALICA
9.51
165
OSTK MALŽENICE
9.42
165
KST PLUS40 TREBIŠOV
9.42
165
OSTK MALŽENICE
9.42
168
KST PLUS40 TREBIŠOV
9.38
169
ZŠ IVANA KRASKU TREBIŠOV
9.29
169
ZŠ IVANA KRASKU TREBIŠOV
9.29
169
ZŠ IVANA KRASKU TREBIŠOV
9.29
172
ŠKST KARLOVA VES
9.28
173
PST STUPAVA
9.24
173
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
9.24
173
SOKOL SKALICA
9.24
173
SOKOL SKALICA
9.24
177
ŠKST KARLOVA VES
9.13
178
MK SLOV.ORLA LEVICE
9.12
179
STK OROL OTRHÁNKY
8.90
180
STK OROL OTRHÁNKY
8.75
181
STK VEĽKÉ UHERCE
8.71
182
MK SLOV.ORLA LEVICE
8.61
183
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
8.43
183
ZŠ IVANA KRASKU TREBIŠOV
8.43
183
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
8.43
186
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
8.42
187
MSK MALACKY
7.51
188
KST DRIVE TR. JASTRABIE
7.45
189
STK OROL OTRHÁNKY
6.99
189
MK SLOV.ORLA LEVICE
6.99
191
STK SENEC
6.67
192
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
6.64
193
STK STARÁ TURÁ
6.02