1.7.2019

1
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
397.17
2
ŠKST TOPOĽČANY
355.17
3
OŠK ZAVAR
253.15
4
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
194.56
5
SK KARPATIA PRIEVIDZA
178.13
6
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
176.36
7
STK LUČENEC - KALINOVO
171.45
8
ŠKST TOPOĽČANY
170.80
9
ŠKST RUŽOMBEROK
154.26
10
ŠKST TOPOĽČANY
142.04
11
MSK ČADCA
123.41
12
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
119.58
13
MSK ČADCA
112.71
14
PROPRIA KÚTY
110.75
15
STK SOKOL STRÁNSKE
108.38
16
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
107.26
17
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
104.56
18
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
102.08
19
MSTK VTJ MARTIN
101.44
20
OŠK ZAVAR
100.90
21
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
97.16
22
MKST NOVÁ DUBNICA
89.77
23
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
84.29
24
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
80.43
25
STK LUČENEC - KALINOVO
76.71
26
KST RAKSIT
76.33
27
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
76.17
28
ŠK ŠOG NITRA
74.77
29
STO VALALIKY
70.76
30
MSK ČADCA
68.65
31
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
68.11
32
STK LUČENEC - KALINOVO
66.22
32
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
66.22
34
ŠKST MICHALOVCE
47.98
35
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
47.44
36
ŠKST MICHALOVCE
47.42
37
ŠK ŠOG NITRA
47.25
38
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
46.16
39
MSK ČADCA
45.75
40
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
45.67
41
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
45.54
42
STO VALALIKY
43.54
43
STO VALČA
40.99
44
ŠK ŠOG NITRA
39.55
45
MSK ČADCA
39.11
46
STO VALALIKY
38.72
47
ŠK ŠOG NITRA
38.71
48
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
37.35
49
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
37.34
50
STO VALČA
37.13
51
MŠK ŽIAR/HRONOM
35.88
52
ŠKST HUMENNÉ
35.81
53
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
35.51
54
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
33.49
54
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
33.49
56
MKST NOVÁ DUBNICA
33.30
57
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
32.83
58
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
32.73
58
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
32.73
60
ŠK PRIEVIDZA
32.51
61
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
32.15
62
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
31.26
63
MSK ČADCA
30.62
63
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
30.62
65
ŠKST MICHALOVCE
29.27
66
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
29.00
67
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
28.66
68
STO VEĽKÝ BIEL
28.49
69
STO SPOJE IVANKA
28.24
70
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
27.81
71
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
27.76
72
ŠKST KARLOVA VES
27.60
73
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
27.25
74
ŠKST RUŽOMBEROK
26.57
75
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
26.48
76
ŠK ŠOG NITRA
26.46
77
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
25.90
78
TTC ANGERN (AUT)
25.62
79
OŠK SLOVENSKÝ GROB
25.40
80
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
25.10
81
STK MALACHOV
24.83
82
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
24.10
83
MSTK TVRDOŠÍN
23.82
84
STO VEĽKÝ BIEL
23.78
85
KST PLUS40 TREBIŠOV
23.18
86
STOLNOTENISOVÉ CENTRUM
23.14
86
TJ GASTO GALANTA
23.14
86
STO KLASOV
23.14
89
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
22.84
90
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
22.24
91
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
21.47
92
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
21.29
93
MSTK TVRDOŠÍN
21.24
94
STK BLATNÉ
20.55
95
KST RAKSIT
20.47
96
ŠK ŠOG NITRA
20.30
96
STK BLATNÉ
20.30
96
STO KLASOV
20.30
96
ŠK ŠOG NITRA
20.30
96
STO SPOJE IVANKA
20.30
96
ŠK ŠOG NITRA
20.30
96
STO SPOJE IVANKA
20.30
96
KST RAKSIT
20.30
104
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
18.76
105
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
18.30
106
SŠK POPROČ
17.35
107
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
17.15
108
STK ZBEREKO KOŠICE
16.75
109
MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY
16.43
110
STO VALALIKY
16.39
111
STK LUČENEC - KALINOVO
16.17
112
STO SVÄTÝ JUR
16.12
113
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
15.92
114
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
15.50
115
STO SVÄTÝ JUR
15.41
116
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
15.35
117
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
15.25
117
ŠKST HUMENNÉ
15.25
119
ŠKST KARLOVA VES
15.13
120
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
15.10
120
STO VEĽKÝ BIEL
15.10
122
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
15.06
123
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
14.93
124
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
14.12
125
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
13.94
126
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
13.84
127
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
13.81
127
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
13.81
129
MSK ČADCA
13.67
130
MKST V. KAPUŠANY
13.34
131
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
13.22
132
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
13.18
133
MSTK TVRDOŠÍN
12.52
134
TZO BYTČA
12.44
135
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
11.93
136
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
11.58
137
MSK ČADCA
11.53
137
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
11.53
137
MSK ČADCA
11.53
140
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
11.43
141
MSK ČADCA
11.27
142
STO SPOJE IVANKA
10.59
143
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
10.35
144
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
9.95
145
STO VALČA
9.85
146
ŠKST KARLOVA VES
9.53
147
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
9.34
148
MSK ČADCA
9.18
149
ŠK SUCHÁ HORA - HLADOVKA
9.11
150
STK LUČENEC - KALINOVO
8.98
151
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
8.64
152
OŠK SLOVENSKÝ GROB
8.46
152
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
8.46
154
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
7.73
154
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
7.73
156
MŠK ŽIAR/HRONOM
7.67
157
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
7.56
158
TJ GASTO GALANTA
7.14
159
ŠKST HUMENNÉ
6.93
160
ŠKST HUMENNÉ
6.76
161
MSK MALACKY
6.40
162
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
6.26
163
STKM PODLAVICE
5.87
163
MŠK ŽIAR/HRONOM
5.87
163
STKM PODLAVICE
5.87
166
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
5.83
167
STKM PODLAVICE
5.82
168
ŠKST HUMENNÉ
5.79
169
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
5.56
170
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
5.55
170
OŠK BETLANOVCE
5.55
172
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
5.47
173
STJ DRUŽBA BARDEJOV
5.32
173
SST EUROMILK DUN.STREDA
5.32
175
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
5.30
175
ŠKST RUŽOMBEROK
5.30
177
STO SPOJE IVANKA
5.26
178
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
5.22
179
STK BOJNIČKY
5.21
180
STJ DRUŽBA BARDEJOV
5.20
181
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
5.08
182
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
4.91
183
MŠK ŽIAR/HRONOM
4.79
184
TZO BYTČA
4.73
185
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
4.63
186
ŠKST MICHALOVCE
4.62
187
TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA
4.55
188
MŠK ŽIAR/HRONOM
4.50
188
STKM PODLAVICE
4.50
188
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
4.50
191
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
4.40
192
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
4.38
192
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
4.38
192
MSK ČADCA
4.38
192
MSK ČADCA
4.38
192
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
4.38
197
ŠKST RUŽOMBEROK
4.31
198
SST EUROMILK DUN.STREDA
4.09
198
STK BOJNIČKY
4.09
198
SST EUROMILK DUN.STREDA
4.09
198
SST EUROMILK DUN.STREDA
4.09
198
SST EUROMILK DUN.STREDA
4.09
203
STJ DRUŽBA BARDEJOV
3.91
204
MSK ČADCA
3.84
204
MSK ČADCA
3.84
206
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
3.77
207
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
3.56
207
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
3.56
207
STJ DRUŽBA BARDEJOV
3.56
207
ŠKST HUMENNÉ
3.56
211
OŠK HAVRAN ĽUBOCHŇA
3.48
212
TJ DUNAJEC SP.STARÁ VES - LESNICA
3.37
212
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
3.37
214
ŠKST POLTÁR
3.32
215
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
3.21
216
TJ DUNAJEC SP.STARÁ VES - LESNICA
3.03
216
KST PLUS40 TREBIŠOV
3.03
216
TJ DUNAJEC SP.STARÁ VES - LESNICA
3.03
219
STK LUČENEC - KALINOVO
2.84
220
STK BOJNIČKY
2.80
221
ŠKST RUŽOMBEROK
2.66
222
TTC MAJCICHOV
2.53
223
TJ DUNAJEC SP.STARÁ VES - LESNICA
2.49
224
SEVERKA KEŽMAROK
2.22
225
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
2.19
225
ŠKST HUMENNÉ
2.19
227
STJ DRUŽBA BARDEJOV
2.05
228
TJ DUNAJEC SP.STARÁ VES - LESNICA
1.98
229
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
1.92
229
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
1.92
229
SEVERKA KEŽMAROK
1.92
232
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
1.91
233
MŠK DOBŠINÁ - STOLNÝ TENIS
1.62
233
TJ DUNAJEC SP.STARÁ VES - LESNICA
1.62
233
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
1.62
233
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
1.62
237
ŠK LOZORNO
1.56
238
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
1.42
239
STC ROHOŽNÍK
1.39
240
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
1.34
241
STJ DRUŽBA BARDEJOV
1.25
242
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
1.15
243
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
0.92
244
PROPRIA KÚTY
0.75
244
PST STUPAVA
0.75
244
SK VYDRANY
0.75
244
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
0.75
244
SK VYDRANY
0.75
249
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
0.45
249
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
0.45
249
STO SNINA
0.45
249
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
0.45
253
STJ DRUŽBA BARDEJOV
0.37
253
OBEC SPIŠSKÁ TEPLICA
0.37
255
STJ DRUŽBA BARDEJOV
0.33