1.5.2015

1
TJ ORAVAN NÁMESTOVO
344.67
2
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
232.54
3
SŠK POPROČ
225.47
4
MSK MALACKY
225.15
5
MSK MALACKY
190.23
6
MSK ČADCA
179.11
7
MSK ČADCA
160.51
8
ŠKST MICHALOVCE
153.31
9
STO VALALIKY
152.27
10
MSK ČADCA
142.10
11
STK RYBNÍK
127.01
12
STO VALALIKY
110.29
13
MSK MALACKY
110.27
14
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
106.79
15
ŠKST TOPOĽČANY
106.03
16
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
104.07
17
MSTK VTJ MARTIN
103.46
18
MSK ČADCA
99.52
19
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
94.16
20
ŠKST KARLOVA VES
93.21
21
MSTK TVRDOŠÍN
85.76
22
TTC MAJCICHOV
84.42
23
MSTK TVRDOŠÍN
80.30
24
MŠK ŽIAR/HRONOM/STK VYHNE
78.77
25
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
77.89
26
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
77.50
27
1.PPC FORTUNA KEŽMAROK
77.08
28
STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY
76.03
29
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
74.13
30
KST VIKTÓRIA TRNAVA
69.00
31
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
67.33
32
MSK ČADCA
67.13
33
CVČ ZLATÉ MORAVCE
66.04
34
ŠKST TOPOĽČANY
62.14
35
MSTK TVRDOŠÍN
59.08
36
MSK ČADCA
58.56
37
ŠKST KARLOVA VES
56.22
38
ŠKST TOPOĽČANY
55.65
39
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
54.66
40
FC STREKOV
54.02
41
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
52.88
42
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
51.76
43
ŠKST RUŽOMBEROK/ŠK VITALIT LIPT. HRÁDOK
51.70
43
TTC MAJCICHOV
51.70
45
STK OROL OTRHÁNKY
51.66
46
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
51.41
47
KST VIKTÓRIA TRNAVA
49.21
48
ŠKST TOPOĽČANY
48.80
49
KST DRIVE TR. JASTRABIE
48.45
49
STK RADOĽA
48.45
51
STK OROL OTRHÁNKY
44.26
52
ŠKST MICHALOVCE
44.01
53
TTC MAJCICHOV
43.72
54
MSK ČADCA
43.43
55
ŠKST KARLOVA VES
42.76
56
MSK ČADCA
42.65
57
KST DRIVE TR. JASTRABIE
42.58
58
ŠKST TOPOĽČANY
41.80
58
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
41.80
60
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
41.56
61
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
40.76
62
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
40.62
63
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
40.51
64
KST DRIVE TR. JASTRABIE
39.86
65
SPOJE BRATISLAVA
39.84
65
DUNAJEC SPIŠ.STARÁ VES
39.84
67
ŠKST TOPOĽČANY
38.95
67
KST DRIVE TR. JASTRABIE
38.95
69
ŠKST TOPOĽČANY
38.55
70
SPOJE BRATISLAVA
38.05
71
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
37.79
72
ŠKST KARLOVA VES
37.76
73
TJ MEDOKÝŠ MARTIN - ĽADOVEŇ
37.72
74
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
36.96
75
ŠKST TOPOĽČANY
36.59
76
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
35.47
77
KST VIKTÓRIA TRNAVA
35.30
78
ŠKM TRENČÍN
34.75
78
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
34.75
78
STK RADOĽA
34.75
81
STO VALALIKY
34.59
82
SPST DOLNÝ KUBÍN
32.81
83
STK LUČENEC - KALINOVO
32.65
83
STK LUČENEC - KALINOVO
32.65
85
MKST NOVÁ DUBNICA
32.04
86
STK RADOĽA
32.01
87
ZŠ LIETAVSKÁ LÚČKA
31.23
88
MSTK TVRDOŠÍN
30.35
89
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
29.88
90
STK LUČENEC - KALINOVO
29.51
91
TJ STO SLOVENSKÁ VES/TJ SOKOL JAKUBANY
29.45
92
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
28.83
93
MŠK ŽIAR/HRONOM
28.60
94
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
28.30
94
ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN
28.30
96
ŠKST TOPOĽČANY
26.92
97
STK RADOĽA
26.83
98
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
26.56
99
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
24.55
100
STO VALALIKY
23.61
101
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
23.27
102
ŠKST KARLOVA VES
23.23
103
TJ ORAVSKÁ LESNÁ
22.32
104
T-CLUB OSTROV
22.09
105
KAC JEDNOTA KOŠICE
21.74
106
STK 1.ZŠ VRÁBLE
20.73
107
GASTO METALFIN GALANTA
20.18
108
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
20.04
109
KAC JEDNOTA KOŠICE
19.72
110
STK VEĽKÉ UHERCE
19.69
111
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
19.53
112
KST DRIVE TR. JASTRABIE
19.27
113
MSTK LEOPOLDOV
19.25
114
ŠKST TOPOĽČANY
19.15
115
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
19.02
116
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
17.77
117
MSTK LEOPOLDOV
17.35
118
MKST NOVÁ DUBNICA
17.19
119
STK SENEC
16.77
120
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
16.62
120
KERAMING - KUBRAN TRENČÍN
16.62
122
ŠKST TOPOĽČANY
16.20
123
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
16.15
124
MSK MALACKY
16.08
125
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
16.03
126
MKST NOVÁ DUBNICA
16.02
127
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
15.68
127
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
15.68
129
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
15.43
130
MSTK LEOPOLDOV
15.12
131
TJ STO SLOVENSKÁ VES
15.06
132
ŠSTK JUNIOR ČAŇA
15.05
133
ŠKST TOPOĽČANY
14.52
134
KAC JEDNOTA KOŠICE
14.28
135
STO VALALIKY
14.27
136
KST PLUS40 TREBIŠOV
14.12
137
ŠKST MICHALOVCE
14.02
138
KST PLUS40 TREBIŠOV
13.79
139
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
13.69
140
TJ STO SLOVENSKÁ VES
13.17
141
ŠKST KARLOVA VES
12.67
142
MŠK STO KROMPACHY
11.65
143
ŠKST KARLOVA VES
11.48
144
JAVORINKA LEVOČA
11.16
145
ŠKST KARLOVA VES
10.96
146
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
10.78
147
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
10.68
148
JAVORINKA LEVOČA
10.43
148
JAVORINKA LEVOČA
10.43
150
STO VALALIKY
10.01
151
STC ROHOŽNÍK
9.98
152
PST STUPAVA
9.68
153
STK SENEC
9.67
154
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
9.61
155
STO VALALIKY
9.39
156
STC ROHOŽNÍK
9.35
157
OŠK ŠAR.MICHAĽANY
9.26
158
SOKOL SKALICA
9.20
159
ŠKST KARLOVA VES
9.00
160
PST STUPAVA
8.93
161
ŠKST TOPOĽČANY
8.56
162
ZŠ MLYNSKÁ SENEC
8.44
163
PST STUPAVA
8.37
164
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
8.27
165
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
8.22
166
TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY
7.95
167
STO VALALIKY
7.92
168
STO STAVOKAN UHROVEC
7.78
169
STK PROPRIA KÚTY
7.73
170
STK KOLÁROVO
7.58
171
TTC MAJCICHOV
7.55
172
ŠKST SPIŠSKÉ VLACHY
7.44
173
STK KOLÁROVO
7.41
174
STK ŠK BLAVA JASL.BOHUNICE
7.31
175
ŠPORTKLUB MSS PREŠOV
7.23
176
SOKOL SKALICA
7.15
177
TJ STO SLOVENSKÁ VES
6.25
178
ZŠ VYŠNÝ ŽIPOV
5.46
179
TJ POKROK KOMÁRNO
4.43
180
TJ POKROK KOMÁRNO
4.07
181
TJ POKROK KOMÁRNO
3.60